Tovar mi nebol doručený kuriér tvrdil že bol u mňa tel som mal zapnutý a nič dodacia doba cez tu konkretnu kuriersku službu neodporucam

Dobrý deň, Tomáš,
    vaša objednávka bola spracovaná hneď v deň jej zadania, balík bol odovzdaný prepravnej spoločnosti v štandardnom limite pre odovzdanie objednávky. Podľa záznamov kuriéra bol prvý kontakt na doručenie urobený už 13.7. so statusom Adresát nezastihnutý. Zásielka bola znova doručená s oneskorením viacerých dní, za čo sa Vám ospravedlňujeme.
    Aj napriek Vašej skúsenosti s doručovaním zásielky Vám ďakujeme, že ste ostatným návštevníkom portálu Heureka odporučili náš obchod.

• Kvalitný tovar

• Veľký výber, rýchle dodanie , dobrá cena
    • nie sú

Odporúčam

Dobrý deň, Angelika,
    ďakujeme za pozitívnu recenziu na služby nášho eshopu. Zároveň Vás chceme ubezpečiť, že u nás ako u výrobcu vždy nájdete ten najširší sortiment svietidiel značky GLOBO, ktorá tento rok oslavuje 25 rokov pôsobenia na európskom trhu.

Výhodný

Dobrý deň, Táňa,
    veríme, že stropné svietidlá zakúpené v našom eshope už slúžia k Vašej maximálnej spokojnosti. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie nákupu.

rýchlosť doručenia ,cena , široký sortiment

Dobrý deň, Peter,
    ďakujeme za Váš čas, ktorý ste si našli, aby ste sa podelili so svojimi skúsenosťami s ostatnými návštevníkmi porovnávača Heureka.sk. Rovnako si vážime, Vaše 100%-né hodnotenie služieb nášho eshopu. Veríme, že nám zachováte priazeň aj pri budúcich nákupoch svietidiel.

• Rychle dodanie.
    • Bezkonkurecne ceny.
    • Doprava zdarma.

Dobrý deň, Dagmar,
    ďakujeme za 100%-né hodnotenie služieb nášho eshopu. Bezkonkurenčné ceny svietidiel nájdete u nás počas celého roka predovšetkým v kategórii Výpredaj.
    Budeme radi, ak sa u nás znova zastavíte a vyberiete si ďalšie svietidlo z rodiny Globo Xara :-)

Prajeme pekný letný deň a slnečný víkend.
    GLOBO Lighting SK

• Rýchle dodanie, široký výber svietidiel

Dobrý deň, Michaela,
    ďakujeme za pozitívnu reakciu a hodnotenie nášho obchodu so svietidlami. U nás vždy nájdete najširší výber svietidiel značky GLOBO pred dom aj záhradu v tých najlepších cenách na trhu.

• rýchlosť doručenia

Reakcia obchodu Globo Lighting SK

ďakujeme za 100%-né hodnotenie nášho eshopu so svietidlami.

GLOBO Lighting SK

Krásnu lampu som tu našla, úplne úžasnú, veľmi sa z nej teším a za super cenu. Určite tu ešte budem nakupovať.

Dobrý deň, Marta,
    Vaše hodnotenie nám spravilo veľkú radosť. Veríme, že Vám bude lampa, ktorú máme teraz naozaj za super cenu, robiť dlho radosť. A budeme sa tešiť, keď sa u nás na eshope znova zastavíte a doplníte svoj interiér o ďalšie svietidlo značky GLOBO.

GLOBO Lighting SK

Rýchle vybavenie objednávky ,kvalitny tovar, dobré ceny, milí personál.

Dobrý de, Evka,
    teší nás Vaša spokojnosť s našimi svietidlami aj službami nášho eshopu. Ďakujeme Vám, že ste sa o svoje skúsenosti podelili aj s ostatnými návštevníkmi porovnávača Heureka.

Prajeme pekný slnečný deň.

• Rychlost dodania

Reakcia obchodu Globo Lighting SK

ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho eshopu.

Prajeme pekný slnečný deň.
    GLOBO Lighting SK

spoľahlivosť a rýchlosť vybavenia a doručenia objednávky,

Dobrý deň, Jarka,
    ďakujeme za objednávku, aj za čas ktorý ste si našli pre napísanie pozitívneho hodnotenia našich služieb a svietidiel.

GLOBO Lighting SK

Lampičky, sú krásne, spokojnosť.

Reakcia obchodu Globo Lighting SK

nech Vám krásne stolové lampičky Globo dlho prinášajú úžitok aj potešenie. Ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu.

• Rýchlo dodane

Reakcia obchodu Globo Lighting SK

ako sa vraví: Kto rýchlo dáva, dvakrát dáva! Preto je rýchle dodanie bezpečne zabaleného tovaru jednou z našich priorít pri doručovaní svietidiel našim zákazníkom. Ďakujeme za váš čas, ktorý ste si našli, aby ste ohodnotili naše služby a podelili sa so svojimi skúsenosťami s ostatnými návštevníkmi porovnávača Heureka.

Reakcia obchodu Globo Lighting SK

všetky svietidlá z našej ponuky na Heureka aj na našom eshope máme na sklade, čo nám umožňuje rýchle dodanie v rámci celého Slovenska už do 48 hodín. Ďakujeme vám za nákup a pozitívne hodnotenie našich služieb. Budeme radi, ak sa k nám po čase znova vrátite.

GLOBO Lighting SK

• Bez zbytečného behania po obchodoch. Tovar úplně zhodny s vyobrazenim

Dobrý deň, Daniela,
    všetky obrázky našich svietidiel sú reálne fotografie produktu. Nemáme dôvod nič prikrášľovať ani dorábať, svietidlá Globo sú pekné aj bez toho :-)
    Ďakujeme vám za nákup aj za váš čas, ktorý ste venovali hodnoteniu našich služieb. Pomáhate tak ostatným návštevníkom porovnávača Heureka lepšie sa zorientovať v bohatej ponuke svietidiel a vybrať si tak správneho dodávateľa.

GLOBO Lighting SK

Velmi spokojna, rychla dodavka, tovar kvalitny .

Dobrý deň, Janka,
    ďakujeme za 100% hodnotenie služieb nášho eshopu so svietidlami. Veríme, že vám závesné svietidlo zakúpené u nás prináša radosť a bude vám dlho slúžiť. Budeme radi, ak sa k nám po čase znova vrátite. U nás vždy nájdete nejaké novinky, prípadne krátkodobé akcie alebo výpredaje svietidiel.

• Podrobné informácie o svietidlách
    • Výborná komunikácia s obchodom
    • Ústretovosť

Dobrý deň, Miroslava,
    ďakujeme za pozitívnu recenziu služieb nášho eshopu so svietidlami. Snažíme sa našim zákazníkom prinášať čo najpodrobnejšie informácie o našich produktoch, aby sme im uľahčili výber a zjednodušili nákup. Ďakujeme aj za pochvalu komunikácie.

GLOBO Lighting SK

• Rýchlo a efektívne. Kvalita.

Dobrý deň, Baletka,
    ďakujeme za váš čas, ktorý ste si našli pre hodnotenie nášho eshopu so svietidlami. Budeme radi ak vás vaša pozitívna skúsenosť znova privedie k nákupu svietidiel Globo.

• krásny tovar

Dobrý deň, Roxana,
    ďakujeme, že na základe vlastných skúseností odporúčate náš eshop so svietidlami aj ostatným návštevníkom portálu Heureka.sk. Veríme, že okrem svietidiel, ktoré ste u nás nakúpili, Vás potešil aj drobný darček k nákupu.
    Budeme radi, ak sa k nám znova vrátiť po inšpiráciu a znova si niečo zo širokej ponuky svietidiel GLOBO vyberiete.

Prajeme veselú Veľkú noc.