• Veľmi korektné jednanie a ochota

Dobrý deň, Monča,
    snažíme sa zo všetkých síl byť ústretoví voči našim zákazníkom a návštevníkom eshopu. Ďakujeme Vám, že ste si našli čas a podelili sa so svojimi skúsenosťami aj s ostatnými na Heureka.sk

GLOBO Lighting SK

• Rýchly, jednoduchý a bezproblémový proces od objednania až po dodanie.

Doporučujem.

Reakcia obchodu Globo Lighting SK

ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho eshopu.

• Expresné doručenie
    • Skvelá akcia Black Friday - 30 % na všetko
    • Veľký výber tovaru

Dobrý deň, Jozef,
    Black Friday máme len jedenkrát v roku, len na pár dní sme spustili ceny všetkých produktov o 30%. Preto sme radi, že ste na našu akciu zareagovali a nakúpili svoje svietidlá za naozaj najlepšiu cenu v roku. A ďakujeme Vám, že ste sa so svojimi skúsenosťami s našim eshopom podelili prostredníctvom Heureka recenzie aj s ostatnými návštevníkmi tohto cenového porovnávača.
    Užívajte si svietidlá aj predvianočnú náladu.

GLOBO Lighting SK

skoré vybavenie a doručenie zásielky.

Reakcia obchodu Globo Lighting SK

ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie našich služieb.
    Budeme sa tešiť, ak sa u nás znova zastavíte a doplníte Vaše interiéry novým svietidlom značky GLOBO.

Reakcia obchodu Globo Lighting SK

ďakujeme za 100%, ktoré ste v hodnotení dali nášmu eshopu a pomohli tak ďalším návštevníkom porovnávača Heureka k správnemu rozhodnutiu pri nákupe kvalitných svietidiel značky GLOBO.

GLOBO Lighting SK

• Objednávam z tepla domova ...
    • Riziko dodania poškodeného tovaru a pod.

Určite obchod využívajte.

Reakcia obchodu Globo Lighting SK

ďakujeme za 100% hodnotenie. Objednávať z tepla domova je benefit, ktorý oceníte najmä v sychravej jeseni a v treskúcej zime. Tak veríme, že sa k nám už onedlho vrátite po ďalšie pekné svietidlo, ktoré pomôže spoluvytvárať teplo vášho domova.

Rychlost dodania tovaru

Reakcia obchodu Globo Lighting SK

ďakujeme za vašu recenziu a odporúčanie eshop.globo-lighting.sk ostatným návštevníkom.

GLOBO Lighting SK

Rychlé dodanie objednaného tovaru.

Dobrý deň, Silvia,
    optimalizácia skladových zásob a rýchlosť dodania tovaru zákazníkovi sú rozhodujúcimi kritériami v silnom konkurenčnom prostredí online sveta. Preto je našou snahou ponúkať zákazníkovi predovšetkým tovar, ktorý je máme na sklade a ktorý vieme vďaka optimalizovaným procesom zákazníkovi dodať maximálne do 48 hodín.
    Veríme, že že ste boli s našimi službami spokojná, ďakujeme za objednávku a tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu a nákup.

GLOBO Lighting SK

Rýchlo dodané, v prípade poškodeného tovaru veľmi dobrá komunikácia a obratom tovar vymenený

Reakcia obchodu Globo Lighting SK

svietidlá sú krehký tovar, preto vynakladáme množstvo úsilia a technických prostriedkov na zabalenie objednávky tak, aby sa k zákazníkovi dostala nepoškodená. Napriek všetkej našej snahe sa na ceste od expedičnej haly, cez sklady distribučnej spoločnosti a jej dodávkové automobily, môže občas stať, že príde tovar mierne poškodený. V takom prípade reagujeme rýchlo a posielame nový tovar bez prieťahov.
    Ďakujeme, za Vašu objednávku a za chuť podeliť sa so svojimi skúsenosťami so službami eshopu Globo-lighting.sk

GLOBO Lighting SK

• rýchle dodanie, super tovar

Dobrý deň, Magdaléna,
    ďakujeme za Váš nákup v našom eshope aj za pozitívne hodnotenie tovaru a služieb.

Prajeme krásny deň.
    GLOBO Lighting SK

• flexibilný, spoľahlivý obchod, veľký výber produktov, kvalitný tovar
    • Som nadšená, že spoločnosť v Leviciach prekrásne výrobky predáva
    • Vysoko hodnotím super tovar, celkový prístup spoločnosti, nákup odporúčam ostatným zákazníkom
    • nemám nevýhodu obchodu

Som maximálne spokojná s dodaním tovaru.
    Produkty sú kvalitné, estetické.

Reakcia obchodu Globo Lighting SK

ďakujeme za naozaj krásne a povzbudivé hodnotenie. Okrem nadšenia z dobrého nákupu z nich cítiť aj veľkú dávku lokálpatriotizmu. nech Vám teda lustre dlho slúžia a zastavte sa u nás zase. Výpredaje stále pokračujú!

Prajeme krásny deň.
    GLOBO Lighting SK

• Rýchle dodanie, výrobok zodpovedá vyobrazeniu, spokojnosť

Bol mi doručený nekvalitný tovar!Vratila som .

Dobrý deň, Marta,
    dovoľte nám, aby sme v krátkosti reagovali na Vašu recenziu. Najprv ďakujeme, že ste si pre nákup svietidiel vybrali práve náš eshop. Nie je nám ale celkom jasné, ako ste mohli posúdiť kvalitu tovaru, ktorý ste si objednali. Tovar k Vám totiž nikdy nebol doručený a to nie preto, že by vaša objednávka nebola vybavená. Neposlali sme vám objednané svietidlá preto, lebo vy sama ste o to krátko po objednaní mailom požiadali: "Prosím, zrušiť objednávku." (20.08.2023 18:30 hod.)
    Kvalita svietidiel Globo prechádza niekoľkými úrovňami kontroly so výroby až po expedíciu zákazníkovi. Samozrejme, máte plné právo verejne vyjadriť mieru svojej spokojnosti s našim obchodom. Hodnotenie by sa ale malo zakladať na skutočných faktoch.

Prajeme Vám pekný deň a ešte krajší víkend.
    GLOBO Lighting SK

taký typ lustra som nevedela zohnať v obchodoch

• Tovar skladom

Rýchle dodanie tovaru. Veľmi ochotný a ústretový personál pri riešení objednávky. Veľká spokojnosť.

Dobrý deň, Silvia,
    veľká spokojnosť zákazníka je pre nás veľkým potešením a zároveň veľkým záväzkom do budúcna. Ďakujeme Vám za Váš čas, ktorý ste si našli pre napísanie recenzie a odporúčanie nášho eshopu ďalším návštevníkom.

Prajeme krásny zvyšok leta.
    GLOBO Lighting SK

na druhý deň svietidla dodané

Dobrý deň, Peter,
    uvedomujeme si, že rýchlosť dodania je dnes jedným z hlavných faktorov pri rozhodovaní návštevníka eshopu o nákupe. Preto sa neustále snažíme optimalizovať celý proces od prijatia objednávky, cez jej vyskladnenie až po doručenie zákazníkovi. Dodanie tovaru zákazníkovi výrazne skracuje aj skutočnosť, že všetky svietidlá ponúkané na našom eshope máme aj reálne na sklade.

Ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu našich služieb a veríme, že budete so svietidlom spokojný.

Prajeme krásny letný deň.
    GLOBO Lighting SK

• Super,nič lepšie som nemohol urobiť, ako objednať tu.

Dobrý deň, Jozef,
    nič lepšie ste nemohli urobiť, ako podeliť sa so svojou skúsenosťou s ostatnými návštevníkmi portálu Heureka. Aj na základe Vašej pozitívnej recenzie (za ktorú vám, mimochodom, ďakujeme) budú mať ďalší dôvod s dôverou sa na nás obrátiť a nakúpiť svietidlá vo výhodných cenách podobne, ako ste to urobili vy.
    Budeme radi, ak sa u nás znova zastavíte. Už o pár dní u nás nájdete úplne novú kolekciu svietidiel pre sezónu jeseň/zima 2023.

Prajeme Vám krásny letný deň.

• Vsetko OK.

Dobrý deň, Jana,
    vážime si, že ste si našli chvíľku a napísali pozitívne hodnotenie na služby nášho eshop.globo-lighting.sk
    Ďakujeme a budeme sa tešiť, ak sa k nám zasa vrátite a svoj nákup zopakujete.

Prajeme krásny letný deň.
    GLOBO Lighting SK

• Veľký výber,super akcie a rýchle dodanie
    • Nic

Dobrý deň, Gabi,
    ďakujeme za recenziu. Ak rada nakupujete v akcii, tak už o pár dní spúšťame akciu Back to School, v ktorej nájdete stolové lampy Globo s výraznými zľavami. Sledujte našu stránku a zachovajte nám priazeň.

Ešte raz ďakujeme a prajem krásny letný deň.

• Rýchlosť dorucenia
    • V informáciách o obchode mi chyba telefónny kontakt

Reakcia obchodu Globo Lighting SK

ďakujeme za Váš nákup v našom eshope. Každý subjekt, ktorý prevádzkuje online obchod, je zo zákona povinný mať zverejnené kontaktné údaje. Naše kontaktné údaje, s telefonickým kontaktom hneď na prvom mieste, nájdete v päte každej stránky v stĺpci INFORMÁCIE > Kontaktné údaje (https://eshop.globo-lighting.sk/content/6-kontaktne_udaje)
    Telefón a zákaznícku podporu, vždy pripravenú a ochotnú Vám pomôcť, nájdete tak v desktop ako aj mobilnej verzii našich stránok.

Prajeme Vám krásny letný deň.