• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 3 mesiacmi

Po 10 dnoch od objednavky a zaplatenia predom (!), mi napisali prvy (!) mail, ze tovar nemaju skladom, ale musia ho objednat, dodacia lehota bude cca 14 dni, ci teda suhlasim alebo chcem objednavku zrusit ! Toto sa mi doposial nestalo ani pri jednom nakupe !

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 5 mesiacmi

• Neochota zamestanca odborne komunikovat, zaslat nejaku sprostu intenetovu adresu, hlavne v takychto pripadoch nestaci. Obratil som sa teda na konkurenciu. A teraz sa podrzte, ten nestastny lak mi dokonca zapozicali bez naroku na odplatu, aby sme ho odskusali doma. Tomu hovorim ustretovy pristup k zakaznikovi. Mimochodom lak fungoval podla nasich predstav. Problem teda mam vyrieseny a keby bolo nutne v buducnosti este nieco riesit, urcite sa obratim ku konkurencii

Reakcia obchodu AQUATERM.sk

mrzí táto Vaša skúsenosť. Vždy sa snažíme zákazníkom maximálne poradiť a pomôcť. Žiaľ tento produkt (lak na smaltované vane) nedržíme skladom a preto sme Vám ho nevedeli zapožičať, vedeli sme Vám ho jedine objednať. Mrzí nás skutočnosť a ospravedlňujeme sa Vám za vzniknutú situáciu.

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 7 mesiacmi

Krabice, v ktorej skrinky prisli boli zjavne pred dodanim rozbalene. Jedna skrinka bola nepresne zlepena (odskok cca 2,5 viditelnej DTD, mozno predchadzajuca reklamacia). V druhej chybali sklenene police. Nastastie sa pouzit dali.

Dobrý deň p. Kapusta,

keďže ste nás nekontaktovali nevieme presne o aký problém sa jedná. Zakúpené skrinky boli z výpredaja, kde sa mohlo stáť, že uvedenú skrinku sme rozbalili na ukážku inému zákazníkovi. Každopádne mrzí nás to a ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté problémy.

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 8 mesiacmi

• Produkt bol najdrahší na vašej stránke no sľubovali ste doručenie do 24hodín, čo nebolo dodržané. V budúcnosti si kúpim výrobok tam, kde bude lacnejší lebo som u vás nedostala službu, ktorú som očakávala ak si prilatim.

Reakcia obchodu AQUATERM.sk

objednávka bola vykonaná 01.06.2018 (piatok) o 16:41, tým pádom Vám bola objednávka expedovaná najbližší pracovný deň 04.06.2018 (pondelok) a doručený Vám mal byť 05.06.2018 (utorok). Žiaľ chyba nastala na strane prepravnej spoločnosti, kde sa tovar zdržal na depe v BA a dorazil k Vám až 06.06.2018. Mrzí nás táto skutočnosť a ospravedlňujeme sa Vám za vzniknutý problém.

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 9 mesiacmi

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Dlhá čakacia doba

Objednali sme si obklad do kuchyne. Mal prist do 2 týždnov. Kompletná dodávka prišla až o 4 týždne. Kvoli tomu sme museli posunut montáž obkladačkára a montáž kuchyne. Obklad prišiel v poriadku. Ale neskôr. Z tohto obchodu by som objednávala v dostatočnom časovom predstihu.

Reakcia obchodu AQUATERM.sk

mrzí nás táto situácia, žiaľ v tomto období sme mali inventúru, na ktorej sme našli poškodený tovar, ktorý ste mali objednaný a preto sme Vám tovar museli objednať ešte raz nanovo, čím sa predĺžila dodacia lehota.

Za skomplikovanie situáciu sa Vám ešte raz ospravedlňujeme.

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 1 rokom

• Zavádzanie zákazníka ohľadom doby doručenia.

Keďže nemali skladom všetko čo som si objednal, poslali tovar na dvakrát čo bolo v poriadku. Ale prvýkrát ma informovali mailom že mi bude kuriér volať hodinu pred doručením čo mi vyhovovalo keďže som bol mimo miesta doručenia. Kuriér mi však volal 10 minút pred doručením a tým pádom som nemohol prebrať tovar a musel som kuriéra naháňať po meste čím som zabil dve hodiny . Za druhú časť tovaru mi volali cca o týždeň neskôr že na druhý deň príde kuriér. Zobral som si teda dovolenku a kuriér nedorazil. Prišiel až na druhý deň čiže som si musel znovu vybavovať voľno . Obchod teda neodporúčam. Objednávka z tohto obchodu na stála dva dni dovolenky.

Dobrý deň, Mike,

veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť s doručovaním tovaru. Situáciu riešime s kuriérskou spoločnosťou, takéto nekorektné doručovanie je veľmi pod štandard. Ďakujeme za informácie, dúfame, že tovar je v poriadku a ste s ním spokojní. Ešte raz sa veľmi veľmi ospravedlňujeme za spôsobené problémy.

Chceme zdôrazniť že nás mrzí táto situácia.

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 2 rokmi

• Žiadať platbu, v plnej výške už pri objednaní tovaru, je neprofesionálne.

Reakcia obchodu AQUATERM.sk

mrzí nás táto situácia, ale nakoľko ste si objednali objednávkový tovar sme nútený žiadať 100 % zálohou vopred.

Chceme zdôrazniť že nás mrzí táto situácia.

• bezplatnú dopravu
    • Napriek viacerým upozorneniam bol tovar dopravovaný na nesprávnu adresu môjho trvalého bydliska, hoci som adresu doručenia tovaru uviedol v objednávke a e-mailom i telefonicky som upozorňoval, že tovar sa má doručiť na adresu uvedenú na doručenie zásielky a nie na adresu objednávateľa. Tým došlo k predĺženiu dodania tovaru. Takže v mieste dodania tovaru som musel stráviť ďalší deň a zaplatiť za ubytovanie na jednu noc.

Nedôslednosť, nepresnosť, nezodpovednosť, roztržitosť pri vybavovaní objednávok. Nedostatky v objednávacom procese, absencia procesov vnútornej kontroly obchodu pri vybavovaní objednávok, čo som oznámil aj obchodu.
    Ak je možné objednať tovar za zrovnateľných alebo lepších podmienok v inom obchode, dal by som prednosť inému obchodu.
    Obchod priznal svoju chybu a ospravedlnil sa.

Reakcia obchodu AQUATERM.sk

mrzí nás vzniknutá situácia. Pri zadávaní prepravy sa náš pracovník pomýlil a zadal fakturačnú adresu namiesto dodacej ( zámena mesta ). Akonáhle ste nás na tento problém upozornili, snažili sme sa vybaviť zmenu dodacej adresy na správnu, čo sa nám podarilo a tovar Vám bol doručený nasledujúci pracovný deň. Keďže aj v našom eshope pracujú ľudia, zlyhal ľudský faktor.

Chceme zdôrazniť že nás mrzí tento problém a ešte raz sa Vám ospravedlňujeme.

• Široký výber
    • Nedeľa zatvorené, neporiadok v objednakach

Online kúpený tovar, pri vyzdvihnuti nám oznámili, že také množstvo nie je na sklade.

Reakcia obchodu AQUATERM.sk

zisťovali sme, o aký problém sa jedná, a po komunikácií s pánom Repčekom sme prišli na to, že problém vznikol nasledovne :

Tovar objednal p. Repček, ktorý požadoval dodanie v sobotu, čo v našom internetovom obchode nie je možné. Pretože však potreboval tovar čo najskôr, vyšli sme mu v ústrety a dohodli sa na tom, že si tovar prevezme osobne na našej pobočke v Poprade v sobotu. V piatok sme nachystali kompletnú objednávku s tým, že v sobotu sa mal p. Repček pre ňu zastaviť.

P. Repček však poslal pre tovar Vás, a vy ste u predajcu požadovali tovar, nie nachystanú objednávku na p. Repčeka. Ak by ste predajcovi oznámili, že tu už je tovar nachystaný, a že ste si pre neho iba prišli, bez problému by ste si celú objednávku vzali v sobotu.

Preto predajca začal hľadať vami požadovaný tovar, z ktorého už nebolo dostatočné množstvo na sklade ( pretože podstatná časť skladovej zásoby bola už rezervovaná pre p. Repčeka ) a hľadal spôsob ako vyriešiť daný problém a navrhol vám riešenie, s ktorým ste súhlasili.

Vzniknutá situácia nás mrzí, no naši predajcovia urobili maximum preto, aby ste boli vy ako zákazník spokojný. V nedeľu bohužiaľ nemáme otvorené a ani to v dohľadnej dobe neplánujeme. Ďakujeme za pochopenie.

AQUATERM

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 3 rokmi

tovar bol doručený síce pekne zabalený ale po rozbalení som zistila, že je poškodený, a ten kto ho balil už musel vidieť že je poškodený. Je to nehorázny hazard so spokojnosťou zákazníka!!!!
    Potom som sa od známeho dozvedela že sú to praktiky internetového obchodu, kde už majú určité výrobky určené na takýto typ obchodu a skúšajú trpezlivosť zákazníka.

Dobrý deň, zelka,

mrzí nás Vaša skúsenosť s nákupom. Komunikujeme s Vami a Vašu situáciu riešime (výmena / vrátenie peňazí) aj napriek tomu, že reklamáciu nie je možné uznať. Je skutočne potrebné skontrolovať obsah zásielky pri preberaní a pred kuriérom.

Z našej strany skutočne tovar odišiel v maximálnej viere, že je v plnej kvalite. Sme rodinná firma a na spokojnosti každého zákazníka nám záleží. So všetkou úctou, takéto “praktiky” sme nikdy nerobili a ani robiť nebudeme, netušíme, odkiaľ má Váš známy takéto "fakty" o AQUATERMe, nie je to totiž pravda.

Veríme, že vyriešime situáciu k Vašej spokojnosti.

Plus poprosíme Vás i ostatných online nakupujúcich u nás či v ktoromkoľvek inom eshope, prosím, kontrolujte obsah zásielok. Ústretovosť eshopu v takýchto prípadoch je skutočne nad rámec. Škoda vznikla, škodu bude musieť niekto uhradiť, a aj za eshopom stoja ľudia.

Ďakujeme.

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 3 rokmi

• Ponuka kvalitne vyrobky a dobre ceny.
    • Na vebovej stranke je tovar skladom a ked si ho objednate tak je vypredany a dodacia lehota namiesto 24 hodin je 21 dni a viac.

Reakcia obchodu AQUATERM.sk

mrzí nás vzniknutá situácia. Stalo sa pravdepodobne to, že počas vykonania objednávky sa daný tovar vypredal. Stáva sa to veľmi zriedka. Po každej prijatej objednávke však kontaktujeme telefonicky zákazníka a potvrdzujeme termín dodania tovaru.

Ešte raz sa ospravedlňujeme.

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 4 rokmi

Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.