dobrá komunikácia

Reakcia obchodu AlfaFIT s.r.o.

dovolte mi poděkovat vám za vaši KLADNOU recenzi na služby obchodu AlfaFit.cz :-)
    Jsem velmi potěšen, že zavládla spokojenost s celým průběhem vašeho nákupu od OBJEDNÁNÍ po DODÁNÍ až k vám. Velmi si vážíme vašeho hodnocení.
    Doufám, že při každé další objednávce naplníme vaše očekávání a opět to dotáhneme na 100% hodnocení...
    Uděláme pro to maximum.
    Přeji vám spokojenost s vámi vybranými produkty a budu se opět těšit brzy na viděnou na našich stránkách www.alfafit.cz

z môjho hľadiska spokojnosť 100 percent

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Dostala som kúpiť vo vašom obchode aj to čo som inde nezohnala. Ďakujem pekne. Ak budem potrebovať znova sa tam vrátim.

Dobrý den Gabiko,
    Tomáš, váš zákaznický poradce

• Ja som spokojna s Vasimi produktami I s dorucovanim zasielky do zahranicia.

Tomáš, váš zákaznický poradce

• velky vyber kvalitneho sortimentu
    • rychle dodanie
    • neda sa platit online kartou

Dobrý den Katarino,
    Tomáš, váš zákaznický poradce

Išlo o prvý nákup, ale aj tak som veľmi spokojná s prístupom, rýchlosťou komunikácie a aj vybavenia veci. Vec mi bola doručená podľa mňa tak rýchlo, ako sa len dá a najmä, v čom vidím veľkú výhodu je, že tento obchod má v ponuke tovar (sirup od firmy JUST), pri ktorom nemusím riešiť stretnutia s nejakým dealerom, je to pre mňa obťažujúce.

• Rýchlosť vybavenia,cena,

Veľmi rýchle vybavenie, dobrá cena.

Dobrý den Dušane,

• kvalitné výrobky
    • vysoká cena

OK.

Tomáš, váš zákaznický poradce

Nakoľko mi tovar nebol doručený, nemôžem sa vyjadriť ohľadom skúseností, snáď len toľko, že to trvá už dosť dlho.....

• Som spokojna

Tomáš, váš zákaznický poradce

Po zadaní objednávky nebola žiadna komunikácia o jej stave. Ale po telefonickej urgencii som zásielku dostal celkom v rozumnej dobe

• Spoľahlivý, veľmi dobré výrobky, dobre ceny

Dobrý den Dagmar,

• Spolahlivost
    • Rychlost dodania

Tomáš, váš zákaznický poradce

Obchod si naozaj dal záležať na zásielke. Dokonca v obsahu zásielky bola aj nálepka na obálku s adresou (aj s vysvetlením) v prípade ze produkt treba vrátiť. Za zvýhodnené poštovné.

• Rychle vybavenie

Dobrý den Zuzko,
    Tomáš, váš zákaznický poradce ☼

• Lacnejší tovar a tovar ktorý nie je možné na SK kúpiť

Tomáš, váš zákaznický poradce ☼

Na to ze som objednavala z Ciech tak mi to rychlo prislo

• Rychlost dorucenia
    • Nasla som co som v inom eshope nenasla
    • Prehladnost stranky

Dobrý den Mary,