Seriózny a spoľahlivý

• Nižšia cena

• Rýchle dodanie,všetko OK

Odporúčam obchod

dobré ceny, široký výber tovaru

• Vyber tovaru. Komunikacia. Ceny

Reakcia obchodu AlfaFIT s.r.o.

dovolte mi poděkovat vám za vaši KLADNOU recenzi na služby obchodu AlfaFit.cz :-)
    Jsem velmi potěšen, že zavládla spokojenost s celým průběhem vašeho nákupu od OBJEDNÁNÍ po DODÁNÍ až k vám. Velmi si vážíme vašeho hodnocení.
    Doufám, že při každé další objednávce naplníme vaše očekávání a opět to dotáhneme na 100% hodnocení...
    Uděláme pro to maximum.
    Přeji vám spokojenost s vámi vybranými produkty a budu se opět těšit brzy na viděnou na našich stránkách www.alfafit.cz
    Tomáš, váš zákaznický poradce

• Príspevok bol odstránený z dôvodu irelevantnosti obsahu.

Plná spokojnosť...

Tomáš, váš zákaznický poradce

• vcelku rýchle dodanie z ČR
    • okamžitá spätná väzba
    • žiadna

• Super , objednavam pravidelne vzdy som spokojna . Odporucam

Tomáš, váš zákaznický poradce

Rýchle vybavenie objednávky :)

Tomáš, váš zákaznický poradce

• žiadna platba kartou nie je možná, e-shop čaká na pripísanie platby prevodom a dodacia lehota je tak výrazne dlhšia

Tomáš, váš zákaznický poradce

Rychle dodanie, tovar prisiel v poriadku.

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Velmi kvalitne a roznorode prirodne produkty na podporu zdravia

Na stranke je vela kvalitnych prirodnych prostriedkov pre zdravie, na podporu zdravia, alebo pri zdravotnych problemoch.
    Sustredila som sa na vyrobky zn.Just, nakolko ich poznam z vlastnej skusenosti. Eucasol sprej nebol momentalne dostupny, avsak po zadani dotazu, ma obchod mejlom upozornil o naskladneni.

Tomáš, váš zákaznický poradce

• viacero filtrov podľa tela, alebo vitaminov, alebo diagnozy
    • veľa produktov za nízke ceny
    • doprava
    • pre SK firmy možný odpočet DPH
    • rýchle doručenie

Nemám čo povedať, možno to, že nie je pre SK firmy bez DPH možná platba kartou, alebo pri prevzatí v zasielkovni, kvôli kontrole ceny a DPH. Zabije to 2 dni. Inak po pripísaní platby je to rýchle. Komunikácia, prehľad stavu, doručenie, balenie, všetko super.
    Max spokojnosť. Možno by mohli zapracovať na menšom balnom a menej papiera, neviem ako to majú, Ale teraz (minulosti nie) prišľa veľká škatula, vnútri veľa papiera, ako keby som objednal porcelán a dnu pár pirúl, ktorým sa nič nestane. Inak balenie super.

• Vyber
    • Spolahlivost