• velky vyber kvalitneho sortimentu
    • rychle dodanie
    • neda sa platit online kartou

Dobrý den Katarino,
    dovolte mi poděkovat vám za vaši KLADNOU recenzi na služby obchodu AlfaFit.cz :-)
    Jsem velmi potěšen, že zavládla spokojenost s celým průběhem vašeho nákupu od OBJEDNÁNÍ po DODÁNÍ až k vám. Velmi si vážíme vašeho hodnocení.
    Doufám, že při každé další objednávce naplníme vaše očekávání a opět to dotáhneme na 100% hodnocení...
    Uděláme pro to maximum.
    Přeji vám spokojenost s vámi vybranými produkty a budu se opět těšit brzy na viděnou na našich stránkách www.alfafit.cz

• Rýchlosť vybavenia,cena,

Veľmi rýchle vybavenie, dobrá cena.

Dobrý den Dušane,

• Spolahlivost
    • Rychlost dodania

• Rychle vybavenie

Dobrý den Zuzko,

• Rychlost dorucenia
    • Nasla som co som v inom eshope nenasla
    • Prehladnost stranky

Dobrý den Mary,

Dobrý den Jozefe,
    Tomáš, váš zákaznický poradce ☼

• Celkom rychle dodanie, ponukaju tovar znacky, kt. neviem nikde volne zakupit
    • Vyssia cena