• tovar mi bol dodaný po dvoch mesiacoch

• Nema skladom to, co avizuje, ze ma.

Tovar mal byt pri nakupe skladom no ani po 2 tyzdnoch nebol doruceny, hoci na stranke bol stale "akoby" skladom. Po niekolkych telefonatoch, emailoch a hlavne sluboch objednavku po 1 mesiaci od objednania zrusili. Vratenie penazi trvalo dalsie 2 tyzdne, svoje peniaze som si musel ziadat telefonicky aj emailom. Super zazitok.

• neviem
    • nechá si zaplatiť a potom nedodá tovar

Vyhnúť sa veľkým oblúkom

• Ziadne
    • Klamu

Katastrofa, nikdy viac!!!

• neuveriteľne dlhé dodacie lehoty, od 27. 1. do 10- marca mi nákup neprišiel, dostala som oznámenie, že bol odoslaný, ale v skutočnosti odoslaný nebol!

Hrôza!

• nízka cena
    • chýbajúca komunikácia, uvedený tovar nie sú schopní dodať...

nedodaný tovar...

• Dobré ceny

Seriózny prístup, informácia o doručovaní zásielky, precízne zabalený tovar.

• Ziadne

Odporucam

• nic
    • vela, velmi vela

• sú spoľahlivý,
    • majú najlepšie ceny
    • nenašiel som

prvý nákup bez problémov preto som nakúpil opäť,
    veľmi dobrá komunikácia,
    odporúčam nakupovanie v tomto obchode

Reakcia obchodu EPICOM.sk

Ďakujeme za Váš nákup a veľmi nás teší, keď sú zákazníci spokojní.

• tovar bol doruceny o den skor ako bol delkatovany termin dodania
    • pravdive udaje a o stave skladovych zasob

Ďakujeme za Váš nákup.

• Z pohodlia domova
    • Nemožno si tovar ohmatať ale čím dlhšie nakupujem,tým viac viem čo si všímať pri popise produktu

Fajn, nemám výhrady.

Reakcia obchodu EPICOM.sk

Dobrý deň, radi poskytneme potrebné informácie, ktoré chýbajú v popise produktov.

odporúčam každému,je presný a lacnejší než v obchodoch a hned reagujú ked je nejaký problém alebo reklamácia.Aj ja som si objednala výrobok,žiaľ nebol dobrý a hned mi tovar vymenili.Je najlepší .

Reakcia obchodu EPICOM.sk

Dobrý deň, ďakujeme snažíme sa riešiť problémy čo v najkratšom čase.

• Dobra cena

• Dlhšia čakacia doba na tovar.

Doporučujem.

• no
    • I order them the goods on 13.11 by the payment in advance. They inform me they send them to me on 18.11 (they writes me it will arrive on the next business day. But I have not received them yet. I I suspect fraud.

DO NOT BUY FROM THEM. THEY ARE LIAR.

• Optimistické termíny, ktoré nevedia dodržať. Kým som sa prvý krát neozval komunikácia nebola.

Tovar bol objednaný 26.10. a nie ako sa tu snažil nanútiť tento formulár, že 20.11 - dobrý joke. Dodanie bolo 3x posunuté a už som uvažoval nad zrušením objednávky.

• Neviem či je to uplne pravidlom lebo som tu nakupil len raz ale tovar som objednaval v stredu asi o osmej/deviatej večer, vo štvrtok mi potvrdili objednavku a v piatok okolo desiatej mi volal kurier ze ma balik. Podla mna je dodacia doba viac než slusna a bol som skor prekvapeny ze to bolo tak rychlo, o obchode som totiz nemal moc dobru mienku po niektorych recenziach. Ryskol som to len kvoli tomu ze mali ako jediny dobrú cenu.
    • Tento obchod má pri niektorých výrobokoch az podozrivo nízke ceny, Ja som to riskol a vyslo to.
    • Tovar prišiel v krabici ktora nebola v stave ktory by odpovedal novej. Mozno sa im to len dlho valalo v sklade alebo to mali vystaveny kus, to neviem. Kazdopadne podla toho ako strasne bolo osuchane balenie a miestami natrhnuta krabica som zacal pochybovat o tom ci je to vobec novy vyrobok. Ked som ale balenie otvoril bolo vidiet ze Sluchatka su absolutne nove a nepouzivane, este by som podotkol ze som z balenia vysipal celkom dost pilin. Neviem kde to skladovali ale keby som to kupoval inde za ine prachy tak to hned vratim. Ale ako hovorim sluchatka boli OK a cena bola viac nez rozumna preto som si ich nechal.

Obchod má veľmi atraktívne ceny, no neviem ci tento obchod nieje trochu risk. Ja som mal relativne dobru skusenost okrem toho balenia popisaneho vyššie. Nemozem sa ale zbavit myslienky ze tento obchod nieje 100% seriózny. Ak by som kupoval nieco naozaj drahsie ako napríklad nejaky notebook tak by som tento shop asi obysiel.

Reakcia obchodu EPICOM.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za Vašu recenziu. Ponúkame 100% nový tovar, ak je tovar rozbalený alebo po reklamácii spätne vrátený do predaja o všetkom informujeme na našej stránke.

jednodu

Reakcia obchodu EPICOM.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu.

• presnost, korektnost,komunikativnost
    • neviem

odporucam

Reakcia obchodu EPICOM.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu.