• Tovar ponukany na stranke nebol aktualny. Obchod objednavku zrusil.

• "Na sklade" a napísali že im je vypredané, dostanem o týždeň (samozrejme ani vtedy nedošlo)

Prvý a poslednýkrát sme objednali z tohto Eshopu do našej firmy. Už aj od Heuréky prišlo email nech ohodnotíme produkt a obchod, ale nemáme ani potuchy aký je produkt keďže od 12.9.2018 stále neprišlo (dnes je 23.9.2018 a ani odoslané nebolo).

Odpísali drzú odpoveď: http://prntscr.com/kxtalb
    Na stránke mali: https://prnt.sc/kxt9xz

19.9.2018 mali naskladnené, mohli kľudne poslať a nič. 20.9.2018 boli do 14:30 otvorený, zas neposlali... 21.9.2018 píšu že budú objednávky zo dňa 21.9 vybavovať pondelok 24.9... A my stále čakáme aby konečne odoslali tlačiareň z 12.9... Je toto normálne podľa Vás???

• Tovar, hodinky (suunto spartan trainer wrist hr) sa zasekli na treti den od spustenia. Musim ich reklamovat.

zatiaľ nedodaný tovar z dôvodu obnovovania web stránky ?

Tím Epicentrum.sk

• Tovar ktory mali skladom, mi prisiel na 9.deň od objednania.

Tím Epicentrum.sk

Už 10 dni od nákupu tovaru sa nikto z obchodu neozval. Posledná informácia bola, ze objednávka bola prijatá na spracovanie. Tovar som uhradil bankovým prevodom.

Tím Epicentrum.sk

Tovar prišiel,ale bez manuálu v SJ.Požiadala som o zaslanie v slovenskom jazyku a žiadna reakcia.....doteraz!!!

• rychla objednavka.....
    • niekolkokrat urgovanie dodavky tovaru..... nespravny popis tovaru, obchod ma malo informacii o predavanom produkte....

• Nedodrzanie terminu slaba komunikacia

Tím Epicentrum.sk

• Neochota riešiť problém s dodaným poškodeným tovarom

Tovar bol dodaný poškodený, čo sme zbadali len po vybalení. Nakoľko krabica bola mierne poškodená (dole na rohu), čo sme pri prevzatí nezbadali (ale pred rozbalením pri dôkladnom prezretí sme to zbadali a fotky o poškodenej krabici a tovaru sme poslali firme). Napriek toho všetku vinu hádzali na kupujúceho. Nechceli pristúpiť ani na výmenu chladničky, ani na odškodnenie.

Vážený zákazník,

Ďakujeme za Vašu recenziu, avšak pokiaľ vieme, Vaša reklamácia bola vyriešená k spokojnosti, tak naozaj nechápeme Vašu recenziu?

Tím Epicentrum.sk

Tovar bol objednany 18.12. Do dnes 28.1. mi nedorazil.

Tím Epicentrum.sk

Namiesto toho, aby mi povedali pravdu, ze nemaju ani potuchy, kedy mi poslu objednany tovar, posielaju primitivne odpovede typu: "tovar bude odoslany do siedmych dni od vyskladnenia", co moze byt zajtra, ale aj o tri roky. Normalne pocitaju s tym, ze sme retardovani.

Tím Epicentrum.sk

Už je po vianociach a stále to nemám doma. Hlavne že na stránke to bolo na sklade preto som to objednal.Po nejakom čase pozriem na ich stránku a produkt už nebol v ponuke.Tak som si to radšej objnedal inde.Snazia sa byť obchod čo ma všetko ale tak to asi není. Už tam nakupovať určite nebudem.

Tím Epicentrum.sk

Neuveritelna KATASTROFA!!!! Pri objednavani 9.12. bolo napisane= 12.12 u vas!! Tak som objednal. Oni mi 12. este len napisali, ze zacali spracovavat moju objednavku!!!!! Dnes 20.12. slavime neuveritelny uspex = podarilo sa im to dat na postu a to uz vcera ci predvcerom pisali ze to bolo odoslane!!!!! A to som v Trnave a posielaju z Pezinka.....to by som uz aspom 4x osobne bol dosiel z TT do PK aj na bicykli a kupil si to.....

Tím Epicentrum.sk

• Tovar bol vypredaný, odpovedali mi, že vyskladnia 5. decembra. Objednávku som nezrušila, ale neviem, kedy a či vôbec obdržím objednaný tovar. Nedostala som žiadne vyrozumenie, je 6. decembra večer.

Tím Epicentrum.sk

Objednal som sušičku ovocia. V e pošte mi poďakovali za objednavku v druhom schválili. Zrazu sa ale uložená stránka s tovarom nedala otvoriť a obchod zvolil taktiku mŕtveho chrobáka.

Tím Epicentrum.sk

Po 10 dnoch nemam tovar, ktory mal uvedene , ze je na sklade a moze byt u mna do 24 hodin - po par dnoch sa ospravedlnili, po dalsich este raz ale uz mam velke fuzy a zena sa mi smeje, ze kde som to zase objednaval

Vážený zákazník,

ďakujeme za subjektívny názor, pokiaľ vieme, nadstavec na holiaci strojček ste už mali doma, keď ste túto recenziu písali, tovar sme Vám doručili osobne.

Ďakujeme za Váš názor.

Tím Epicentrum.sk

• Tovar mi ešte nedorazil, napriek tomu, že mi písali že už ho posielajú.

Tím Epicentrum.sk

Tovar mal byt skladom(podla heureka.sk), podla epicentrum.sk ale uz az do 24h po potvrdení,co sa v mojom pripade ani po 3 dnoch cakania nestalo a ani nikto nemal snahu ma inou formou informovat. Proste shop bez skladu a garantovanych obchodnych kanalov. Zrejme az po obdrzani objednavky obvolavaju zopar inych obchodnikov.

Tím Epicentrum.sk

• Nedodržaná dodacia lehota. Pri kontaktovaní ohľadom info o tovar samé výhovorky. Niekedy ani kontaktovať sa nedalo. Nedvíhali mobil, nevolali späť. Po pár dni som radšej zrušil objednávku. Absolútne neseriózny predajca.