chcela som ovládač s dvoma obojkami,lebo mám dvoch psov,no prišiel mi iný len s jedným obojkom.

Dobry den .

Objednali ste vycvikovy obojok dogrtace easy mini 200 pre 1 psa. Ten sme Vám aj poslali.
    Ked potrebujete este jeden obojok tak nás prosim kontaktujte a vybavime Vám to rychlo.

Podpora je tu pre Vás od 08:00 do 20:00 aj v sobotu a nedeľu. Tel: 0903 960 268

dakujeme pekne.

Môj pes absolútne nereaguje ani na vibrácii ani elektricky šok. Skúsila som najskôr stupeň 1 a dokonca nereagoval ani na najvyššom stupni. Jedine čo fungovalo bolo pípanie.

• Obojky vydávajú len zvuky čiže úplne zbytočná investícia! Nedá sa to nastavovať a návod na použitie je len ako inštalovať plot nič bližšie k obojkom a to zom si zaplatila aj s párovanie obojkov. A jeden obojok odpadla krytá na baterku takže to som musela riešiť. A taky detail prvú noc na troch miestach prehryznute potkanov ale to len ak sa niekto rozhodne kúpiť túto iba pipajucu vec aby si dal pozor pri ťahanie drôtu!

Obojok reaguje a otrasy psa s hlavou stale pipa nie je vôbec dobre a nesplňa svoj ucel lebo pes potom nevie čo robi zlé ked otrase hlavu a distane odozvu od obojku.Vyrobok je vadný .20euro tenti obojok nie je hodny.

Zatiaľ nechcem hodnotiť tovar som objednal pred 6 dňami a zatiaľ nič neprišlo tak neviem čo sa stalo!?!?!?

Nefunkčný tovar

Neodporúčam kupovať. Psovy to dá takú ranu že mu spáli chlpy a spáli aj kožu do krvy...

Dobry den.

Prosím poslite foto. S 6V baterkou je to nemožné.

Dakujem pekne.

Na stránke bolo evidované, že tovar bol, ale skladom nebol. Zaplatili sme zbytočne vopred.

• Rychle dodanie, dobre ceny
    • Nevyhody obchodu neviem ale obojok co máme je nevhodny. Psa kopol, zlakol sa a pistal tak ho to kopalo stalo. A ten sok je priliš dlhy

Kúpil by som kvalitnejší a viac účinnejší pre typ môjho Labradora

• Po reklame tá istá chyba tak ho idem vrátiť a žiadam vraťiť peniaze

S prislubom dorucenia do druheho dna som si vybral dorucenie kurierom za 3.6 Eur. Ani po 7 dnoch tovar nedorazil. Kolko u vas potom trva dorucenie standardne ?

• komunikácia k zákazníkovi nezodpovedá štandardu

Časť zásielky bola odbalená z originálneho balenia a poškodená. Nemohlo ísť o poškodenie doručovateľskou službou ale o zámerné vloženie poškodenej cievky s drôtom do zásielky.

Mrzí nás Vaša nespokojnosť.

Prosím poslite fotku a posleme Vám novú cievku.

Technická podpora je tu pre Vás od 08:00 do 20:00 aj v sobotu a nedeľu. Tel: 0903 960 268

Vojtech/Eobojok.sk

• nefunguje ako má. redávali ho ako oboj proti štekaniu a taku funkciu nemá.

Mrzí nás Vaša nespokojnosť.

Treba zavolat a pomôžeme nastavit eobojok na protištekací mód.

Vojtech/Eobojok.sk

• Obojok nwmôžeme používať, pretože, keď obojok fenke nasadíme a ona začne štekať, asi jeto pre ňu veľmi nepríjemné, až tak, že začne kričať, veľmi bolestivo, a úplne je dezorientovaná. Je to škoda.

Treba zavolat a pomôžeme nastavit.

Aj používaný tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť do 30 dní.
    Zákaznická podpora 7 dní v týždni (od 8:00 do 20:00). Tel: 0903 960 268. Radi vám poradíme a pomôžeme.

• Rýchla, bezproblémová dodávka
    • Obojok absolútne nesplnil očakávanie.

Sklamanie. Obojok má len jednu LED a k tomu svetlovod, takže svieti veľmi slabo. Okrem toho nie je svetlovod po celej dĺžke obojku (len asi na polovici) a tento sa pri pohybe psa otočí svetlom dolu, takže za krátku chvíľu ho nevidíte. Rovnako zlá je skutočnosť, že obojok je bez návodu, takže neviete, či má nejakú ochranu. To som sa dozvedel, keď pes vbehol do vody. a obojok prestal fungovať. To, že nemá žiadnu IP ochranu, čo by som u takéhoto výrobku nečakal, som sa dozvedel, keď som vybral svetlovod z obojku a zistil, kadiaľ voda môže nerušene vstúpiť do elektroniky. Takže som milý obojok zahodil a nechal som si len "gombíkovú" batériu, ktorá je nabíjacia. Medzičasom som si kúpil obojok v Lidl-i za 6 €, ktorý má 12 LED a ochranu IP44. Inak nákup prebehol veľmi dobre, rýchlo a bezproblémovo. Čo však, keď tovar nestál za veľa.

Mrzí nás Vaša nespokojnosť.

U nás môžete bez udania dôvodu vrátiť , vymeniť aj používaný tovar do 30 dní.

Budeme to čakat.

Dakujeme pekne

‎S pozdravom

Vojtech
    www.eobojok.sk

• Nefungoval, pes brechal veselo ďalej.

Vojtech/Eobojok.sk

Dobrý deň, obojok psíkovi nepomáha proti štekaniu. Šteká ďalej.

• Rychle dorucenie
    • Produkt ktory mi dodali nevydržal ani tyzden, skôr mi to príde ako nejaká čínska napodobenina hodná 1€ a nie 80€! Takze nespokojnost s produktom Patpet 766, ktory vraciam naspať.

Mrzí nás Vaša nespokojnosť.

Naša spoločnosť je oficiálnym distribútorom značky PatPet na Slovensku. Garantujeme 100% pravosť 3 roky záruky. Len u nás záruka 3 roky aj na zabudovaný akumulátor.

Aj používaný tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť do 30 dní.