• Vôbec to nefunguje pes aj tak mi uteká

Mrzí nás Vaša nespokojnosť.

Treba zavolat a pomôžeme nastavit plot.

Technická podpora je tu pre Vás od 08:00 do 20:00 aj v sobotu a nedeľu. Tel: 0903 960 268

Vojtech/Eobojok.sk

Vazena firma, ked predavate šmejdove vyrobky ktore nakupite za par € v Čine, dajte k tomu aj upozornenie, ze funguju asi 2 tyzdne. Vaše vybavenie mojej reklamacie neberiem. Ak mam menit baterky kazde 2 tyzdne, pričom obojok je na psovi ani nie polovicu z toho času, budte taky laskavy a dopiste toto upozornenie k Vasim vyrobkom. Bendikova.

U nás môžete bez udania dôvodu vrátiť , vymeniť aj používaný tovar do 30 dní.

Ked dávate vela impulzov a vybrácie tak radsej vymeníme to na nabíjatelny obojok.

Predávame kvalitné overené vyrobky so zárukou 3 roky.

• v zime nefunguje

Dobry den.

Obojky fungujú aj v zime.

Treba zavolat a pomôžeme s obojkom.

Technická podpora je tu pre Vás od 08:00 do 20:00 aj v sobotu a nedeľu.

Vojtech

zaplatil som prevodom a musim ho zaplatit este raz

Dobry den.

Nemusíte dva krát zaplatit. Prosím kontaktujte nás a problém ihned vyriešime.

Podpora je tu pre Vás od 08:00 do 20:00 aj v sobotu a nedeľu.

Vojtech

Baterky nevydržali v obojku ani tri dni a psi nereagovali ani na jeden z impulzov
    Poznamenávam,že s obchodom nemám problém len sobijkami

Dobry den.

Prosím poslat na reklamáciu. Budeme to testovat a vymeníme obojok alebo baterku.

Budeme to čakat a ihned vymeníme.

Vojtech

Posielam spat na vymenu za lepsi,nakolko s tymto produktom som vobec nebol spokojny!

U nás môžete bez udania dôvodu vrátiť , vymeniť aj používaný tovar do 30 dní.

Budeme to čakat a ihned vymeníme.

www.eobojok.sk

nespravny navod na pouzitie, velmi tazke pre laika spojazdnit zariadenie.

Treba zavolat a pomôžeme s obojkom.

Technická podpora je tu pre Vás od 08:00 do 20:00 aj v sobotu a nedeľu.

Vojtech

Obojok bol doručený, nefungoval však, iba zapískal, ale na psovi absolútne nereagoval... Tovar som vrátila, ale odmietli mi vrátiť peniaze. S odvolaním, že som ho nevrátila v originálnej krabici.

U nás môžete bez udania dôvodu vrátiť , vymeniť aj používaný tovar do 30 dní.

Objednali ste obojok proti stekaniu 18. 9. 2018. a vrátili ste 5.11.2018. To je 49 dní.

Poslali ste len samostatny obojok.
    Prosím pošlite aj krabicu a príslušenstvo inak vám posleme naspet obojok ktory funguje.
    Dá sa nastaviť citlivosť mikrofónu. Poradíme Vám.

www.eobojok.sk

Zavadzajuce info o produkte, totalny brak

Dobry den.

Pawz Away Mini Pet Barrier od Petsafe ktorý ste poslali naspäť funguje perfektne.

Technická podpora je tu pre Vás od 08:00 do 20:00 aj v sobotu a nedeľu

Peniaze sme Vám poslali naspet aj s postovným.

• Je to výborný obchod

pes šteká aj s obojkom ,čiže obojok nesplnil naše očakávanie ,bola to zbytočná investícia.

Dobrý deň.

Prosím kontaktujte nás a pomôžeme s obojkom.

U nás môžete bez udania dôvodu vrátiť , vymeniť aj používaný tovar do 30 dní.

Záruka okamžitej výmeny vám zaistí, že pokiaľ sa Váš výrobok stane vadným, v priebehu celých 24 mesiacov od zakúpenia výrobku, ku ktorému sa vzťahuje Záruka okamžitej výmeny, vám Eobojok dá okamžite rovnaký výrobok nový, prípadne vám vrátí cenu výrobku na darčekovú kartu.

So službou Záruka okamžitej výmeny získate:

Okamžitá výmena vadného výrobku za nový výrobok
    Žiadne starosti s riešením otázky, čo budete robiť 30 dní bez výrobku
    Žiadne opravy, ihneď nový výrobok

Platí pre značky: Petrainer, iPets, Aetertek, Paipaitek, iTrainer , Patpet , Num axes

• obojok prišiel rýchlo
    • v popise je uvedené že je vhodný pre všetky veľkosti psov, na môjho 5mesačného cane corso je slabý, pes výboj registruje ale jeho sila je nedostatočná.
    • kvalita 100% čína

u aliho sa presne takýto šmejd dá kúpiť menej než za polovicu, tam by som sa nečudoval že nefunguje

U 99,9% psov stačí sila.
    Prosím kontaktujte Nás. Vymeníme to za silnejší typ.
    U nás môžete bez udania dôvodu vrátiť aj používaný tovar do 30 dní.

Čínske napodobeniny majú podobný dizajn. Ale iba dizajn bez záruky

So službou Záruka okamžitej výmeny získate:

Okamžitá výmena vadného výrobku za nový výrobok
    Žiadne starosti s riešením otázky, čo budete robiť 30 dní bez výrobku
    Žiadne opravy, ihneď nový výrobok

Eobojok.sk

Ohodnotenie sme dostali ale obojok

Dobrý deň Pán Gustav!

Objednali ste obojok proti štekaniu s prevodom na účet. Platbu sme nedostali. Chceli sme Vám zavolat ale zadali ste zlé telenónne číslo.
    Prepáčte ale museli sme vymazat objednávku.

Eoboojk.sk

Zamestnanci nevedia aky je kalendarni den a zavadzaju zakaznikaco doruceni,aspon mna tak zavadzali az som ho musela upozornit aky je den,vraj neuvedomil.si to ,pri objednavje mi tvrdil ze nasledujuci den ho mam to bol piatok a jed som im pisala tak urcite v pondelok 1.1 to bolo tak mi napisal ze nepozera kalendar ,takze z obojkom som spokojna ale z kpmunikaciou zamestnancou nie dakujem

Dobrý deň

Sme veľmi radi že ste s obojkom spokojná.

Komunikáciu sme vylepšili. Mrzí nás Vaša nespokojnosť.

Verím, že napriek Vašej momentálne nie príliš pozitívnej skúsenosti ‎Vás v budúcnosti budeme mať možnosť presvedčiť o našich kvalitných službách.

Vojtech B.

• prišiel použítý tovar, nefunkčný

Dobrý deň!

Ak kupujete bazárový tovar tak je to použítý. Prosím kontaktujte nás a vieme Vám poradit ako treba aktivovat.

Aj na použítý bazárový tovar je záruka 2 roky. A keď nefunguje tak vymeníme to na úplne nový.

Aj použítý bazárový tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť do 30 dní.

Budete mať funkčný obojok. Len treba kontaktovat nás

www.eobojok.sk

Tovar budem reklamovať píska pri najmenšom pohybe , je to pohybový senzor a nie štekací, ešte aj na polčke pri jemnom zatrasení polčky píska. ja to šmejd.

Prosím kontaktujte Nás. Dá sa nastaviť citlivosť mikrofónu. Poradíme Vám

U nás môžete bez udania dôvodu vrátiť aj používaný tovar do 30 dní.

Eobojok.sk

• Pri tovare, ktorý na sklade nemajú, by mali dať reálnu čakaciu dobu, ak by sme vedeli, že treba čakať tak dlho, určite by sme neobjednávali.

Dobrý deň

Vaša skúsenosť s oneskoreným dodaním Vašej objednávky nás naozaj mrzí. Naša spoločnosť si zakladá práve na rýchlosti dodania objednávok, keďže sa snažíme mať celý náš sortiment skladom. Vo Vašom prípade sme v čase Vašej objednávky mali vypredanú objednanú položku, pričom náš systém automaticky nastavil termín dodania do do týždňa, keďže tovar od zahraničného dodávateľa bol už na ceste. Kombináciou viacerých externých problémov zapríčinených buď naším prepravcom, alebo našou logistickou spoločnosťou sme Vám však tovar nestihli dodať ani do 10 dní. Momentálne sa snažíme prijať také opatrenia aby sa tento problém už v budúcnosti neopakoval.