Rýchle jednanie, bez zbytočných natahovaciek

• Veľký sortiment

• Dlzka dodacej doby
    • Ponuka produktov
    • Forma zabalenia produktu

• Veľký výber kníh
    • Dobrá cena

Knihy prišli s jemne poškodeným obalom (Preliačené spod knihy, roh). Ovplyvnilo jedine estetiku.

• Kúpili sme knihy,ktoré sme nikde inde nedokázali zohnať.
    • Dlhšia čakacia doba,ale knihy došli
    • Na stránke nie je žiaden tel.kontakt, nedá sa s nimi spojiť, čo pôsobí trošku neseriózne.

• Rýchle doručenie, bezpečná platba, pohodlné vyzdvihnutie.
    • Balík v skvelom stave.

• Ceny sú dosť dobré, knihy dorazili v poriadku, široký sortiment
    • Dodacia lehota je veľmi dlhá, treba rátať s tým, že knihy dorazia až o mesiac.

Tovar uhradený vopred, doteraz nedodaný ( 12 dni), komunikácia zo strany dodávatela až po mojej iniciatíve

• Pred 2 mesiacmi som si objednala tovar doteraz mi neprisiel a obchod mi doteraz nenapísal stalo sa to už druhy krát po sebe

• Super vyber a ceny

• Široký výber odborných kníh, v porovnaní s inými dodávateľmi vo veľkej väčšine enbook ponúka najlepšie ceny. Posledné 4 objednávky, ktoré som realizovala mi boli doručené v termíne, ako uvádzali na webovej stránke.

• Bezproblemove dodanie.

Tovar bol poslaný na adresu ktorú som nezadavala 350 km odo mna

From ordering the book to receiving it, it was an easy and painless experience. I had good communication from the courier service.

• Dobré ceny
    • Veľký výber
    • Slabá komunikácia obchodu ohľadom stavu objednávky
    • Dlhšia doba doručenia

• doručenie včas
    • veľký výber
    • informácie o stave objednávky
    • žiadna

S nákupom cez e-shop som mala pozitívnu skúsenosť. Objednávka prišla v tom časovom rozmedzí, ktoré bolo uvedené ako predpokladaný dátum doručenia. Nemám žiadne výhrady a určite objednám znova.

• Ponuka knih

Vdaka obchodu som si mohla zadovazit knihu, ktora nie je bezne dostupna v nasich knihkupectvach ani kniznych eshopoch.
    Dorucenie v termine podla objednavky.
    Odporucam.

• Zaujimave knihy

Napriek obcas az moc asertivnej komunikacii celkovo spokojnost.

• Velmi pozitivne hodnotim dobu dorucenia. Ked som si produkt objednala, bola som oboznamena s tym, ze to kludne moze trvat aj 2 mesiace (pravdepodobne to nebol lahko dostupny tovar), ale prisiel mi za 2 tyzdne! absolutna spokojnost.
    • Balik bol pekne zabaleny, tovar nebol poskodeny.
    • Siroky vyber tovaru, na stranke najdete aj veci, ktore sa na slovensku bud nepredavaju alebo su vypredane.

• Doručenie trvá dlhšie ale to mi bolo oznámené už pri objednávaní, takže nemám čo vytknúť