• Rýchle dodanie, v piatok som objednal, vútorok som mal tovar doma. Veľmi dobre spracovaný formulár pre zakúpenie tovaru, aako nevidiaci som nemal žiadny problém, hodnotím vysoko kladne. Vyjadrenie posuvníkmi som nerieši, ale dávam na každú otázku 100 %

v poriadku

• Je to nevýhoda u doručovacej služby - SLOVENSKÁ POŠTA. Asi ako posledná doručovateľská služba v Európe nemajú kuriéri platobný terminál. A ani pobočky. Len hotovosť 200 e . A kuriér ma UPOZORNIL, že to je moja chyba, lebo som sa mal opýtať? Najbližšie sa teda opýtam plynárov či majú plyn. Elektrikárov či majú elektriku. Slnka či svieti a vetra či fúka. Neskutočné. Pravek, ale zbytočné elektronické objednávanie ku prepážkam na pobočkách za pár miliónov už má aj Zvolen. Behať po meste a zháňať bankomat. Vianočné odmeny vedenia slovenskej pošty boli určite štedré. Treba vybrať iného doručovateľa.

bez problemov

• Seriozne jednanie a komunikativnost
    • Velkost sortimentu

Patri k tym lepsim

OK

• Vyhoa je presnost tovaru,bez dalších poplatkov
    • Nieto online pladba

V pohode

• -tovar doručený bezproblémovo
    • -komunikácia odpísali na každý mail
    • -objednal som si diktafón Eltrinex V12Pro všetko k až nato že v balení nebol molitán na mikrofóny ale po dohode mi bolo prislúbené že ho pošlú

Zatial som spokojný!

• Neodporúčam, lebo dopravu kurierom si účtujú nehoráznu sumu:
    • a) poštou za 4 €
    • b) kurier za +6 €
    • Vybral som si kuriera, ktorého ale účtujú 4+6=10 EUR !!!

Neodporúčam, lebo dopravu kurierom si účtujú nehoráznu sumu:
    a) poštou za 4 €
    b) kurier za +6 €
    Vybral som si kuriera, ktorého ale účtujú 4+6=10 EUR !!!

Reakcia obchodu empei.sk

je to bohužel skutečně tak. K dispozici je doprava Slovenskou poštou (u objednávek nad €100 zdarma, u objednávek pod €100 účtujeme €4). V případě, že si zákazník přeje prioritní dopravu, je možno využít službu PPL kdy expedujeme ihned přímo z našeho skladu v České Republice. Cena za tuto službu vychází na cca €12, účtujeme zákazníkovi €10 s tím, že zbytek dotujeme. Souhlasíme, že tato cena za poštovné je velmi vysoká a také z toho nemáme radost, proto doporučujeme raději volit klasickou dopravu Slovenskou poštou.

• cena,komunykácia,spolahlivosť

Jednoznačne odporúčam

• lebo sa zdalo, že ide o najkvalitnejší výrobok daneho tovaru
    • oklamanie zákazníka! pri čítaní web ponuky nebolo napísané,čo je súčasťou nákupu.
    • bolo tam že isté veci treba dokúpiť a keď som otvoril balíček ,v príbalovom letáku bolo,že som doplácal za veci,ktoré boli automatickou súčasťou ponuky čiže som doplatil o 2x15eur navyše ako som mal za veci,ktoré boli stabilnou súčasťou balenia i dľa letáku
    • proste klamstvo

kúpil som lebo som myslel ,že ide o najkvalitnejšiu vec v danej skupine
    neodporúčam pre klamanie zákazníka a navyšovanie ceny o veci ktoré sú automatickou súčasťou balenia

Reakcia obchodu empei.sk

Vážený pane Gasper,

děkujeme za recenzi. Součást balení produktu je uvedena u každého produktu v dolní části popisu, jak si může každý snadno dohledat. Vše ostatní se samozřejmě nakupuje zvlášť, obvykle pak zejména doporučené příslušenství. Což jste provedl a zřejmě jste si toho byl vědom, vzhledem k tomu, že jste objednávku zaplatil převodem předem. V případě Vaší objednávky neexistuje možnost zakoupit navíc něco, co by bylo standardní součástí balení, neboť přikoupené přislušenství standardní součástí dodávky není. Nejsme si jisti, o jakém letáku píšete, jelikož k tomuto produktu žádné letáky nemáme a pokud vím, ani neexistují. Příště, než začnete nepravdivě recenzovat obchod, doporučujeme věnovat více pozornosti popisu produktů a nákupnímu procesu, případně pak tomu, který obchod recenzujete, jelikož připouštíme i možnost, že recenzujete něco úplně jiného.

• štandardný internetový obchod...
    • dlhá dodacia lehota v SR

Tovar prišiel presne ten, ktorý som si objednal. Z hľadiska prepravy bol tovar v poriadku.
    Nákup odporúčam

• Kvalita,rýchlosť,cena

• Vyborna komunikacia aj cez vikend (v nedelu vecer odpovedaju na emaily)
    • neviem

ja som uplne spokojny, nemam co vytknut

• Rýchlosť a spoľahlivosť
    • Priložený návod nie je pre úplného laika

Spoľahlivý, rýchly a cenovo veľmi dobrý

Radost spolupracovat. Odporucam

• Chcel som odolné púzdro na čítačku, bolo iba tu
    • Neposlali doklad o nákupe. Dúfam že dodatočne pošlú, ako sľúbili.

Dobrý, čakám na ten doklad.

• vynimocny produkt Kindle guard

Som velmi spokojny. Dakujem