• skvelá komunikácia, rýchlosť odpovedí, trpezlivé zodpovedanie vyčerpávajúcich otázok, ústretovosť, rýchlosť, prehľadnosť
    • slabý výber

Paráda. Spokojnosť.

• Špecifický tovar, ktorý nie je bežne dostať.
    • Málo fotografií produktu na stránke, musel som si fotografiu vyžiadať emailom.

Obchod sa nejako špeciálne neodlišuje o iných, pochvaľujem si veľmi rýchle dodanie na Slovensko a ponuku inde nie bežného tovaru (odolné púzdra na Kindle).

• Ziadne na tovar cakam uz 4 tyzden a nic
    • neda sa tam ani dovolat
    • cely obchod je jedna velka slabina

Ak chcete mat dobru naladu tak urcit esi z tohto obchodu nic neobjednavajte
    Dodacia doma je hadam nekonecna
    Kontakt nefunguje

Reakcia obchodu empei.sk

1) objednávka přijata v "Pondelok, 17.december v 21:16" od zákazníka (firma).

2) Na emailovou adresu zákazníka následující den odeslána informace o přijetí objednávky s termínem doručení 26.12., což odpovídalo stavu zboží na webu.

3) od zákazníka dne 20.12.2012 12:39 přijat email ve znění: "Dobrý deň, potrebujem súrne info ohladne objednávky 55437512. Nakoľko mi bola preposlaná informácia, že objednávka bude dodaná až v termíne 26.12.2012 a ja uvedený dátum dodania neakceptujem."

4) na stejnou emailovou adresu zaslána zádost o vysvětlení zda tedy objednávku v tomto termínu chce, či nikoli (jiný termín logicky nebyl možný). Bez reakce.

5) Zasláno znovu jako urgence. Bez reakce.

6) Objednávka v systému zrušena s ohledem na nekomunikaci zákazníka a explicitní sdělení zákazníka, že nabídnutý dodací termín neakceptuje.

7) Po cca 10 dnech vyplnění této recenze + přijat email od zákazníka s dotazem dotazem kdy bude zboží doručeno.

V průběhu této doby žádná jiná komunikace ze strany zákazníka, ani telefonický hovor (emailová komunikace dle výše uvedeného zjevně funguje technicky bez problému). Telefony jsou samozřejmě aktivní a v provozu, hovory přijímáme neustále.

• .
    • .

• Dobré ceny, rýchle doručenie kuriérom, zaujímavé produkty

Objednávka a doručenie prebehli veľmi rýchlo, absolútna spokojnosť

• adapter ku kindlu bol evidentne pouzivany

adapter na slovensku siet, ktory bol dovodom, preco som kindle kupila v tomto obchode, bol jednoznacne pouzivany - cely osuchany. kedze som to kupovala ako darcek, nemala som cas to vratit, ale riadne ma to sklamalo.

Reakcia obchodu empei.sk

děkujeme za recenzi. Škoda, že jste nás o tomto problému neinformovala, adaptér bychom Vám samozřejmě obratem vyměnili za jiný ve 100% stavu. Jinak adaptéry nakupujeme nové přímo od dodavatele a přikládáme ke Kindlum při expedici. Pokud adaptér jevil známky používání, pak pravděpodobně nám tak již byl dodán (což ale samozřejmě není omluva!). Vzhledem k tomu, že jsou adaptéry zabaleny v sáčku, mohlo dojít k přehlédnutí faktu, že není ve 100% kondici. Budeme tomuto věnovat větší pozornost a adaptéry před odeslání kontrolovat.

• Telefonické potvrdenie skladových zásob a informácia o predpokladanom odoslaní tovaru hneď po objednávke.

• S takou ústretovosťou a rýchlou komunikáciou som sa v internetovom obchode ešte nestretla a nebol to môj prvý nákup cez internet.
    • Žiadne som nepostrehla

Vrelo odporúčam a aj týmto sa chcem poďakovať za skvelú komunikáciu a rýchlu dodaciu dobu.....

• Cena je nižšia v porovnaní s ostatnými predajcami + doručenie zadarmo a k tomu ešte "darček".
    • Samotný tovar je super, prišiel nepoškodený a vo veľmi dobrej kvalite, jediné čo sa mi nepáči je nabíjačka do siete (tá bola zadarmo k produktu), tý mala mierne nahrdzavený konektor k USB káblu...

Spokojný, relatívne rýchle doručenie (aj vzhľadom na to, že to bolo cez poštu) + nízke ceny. Len konektor do elektrickej siete, ktorý bol k produktu doručený zadarmo (ako "darček"), aj keď je v hodnote asi len 3-4 eur, tak mal mierne hrdzavý USB konektor...

Rozhodne odporúčam, nízka cena, rýchle dodanie, maximálna spokojnosť.

• Dlhá dodacia lehota.

• lacnejšie ceny
    • dlhá doba dodania

• dobre ceny
    • dlhsia dodacia lehota

• Cena bola nizsia ako inde, rychle dodanie

Spokojnost.

• Cena, komunikácia, prehľadnosť stránky.
    • Rýchlosť doručenia.

Obchod je super a som rád, že niekto ponúka Amazon Kindlov tak lacno s dopravou a ešte aj s adaptérom. Trošku ma mrzí tá doprava prišlo to o 10 dní neskôr, ale za tú cenu a adaptér to stálo. Ďakujem

• prehľadnosť, rýchla a výborná komunikácia aj vo podvečerných hodinách
    • slovenskú poštu :)

odporúčam

• vynikajuca cena

• nizke ceny, rychle dorucenie

• najlepšia cena na trhu
    • možnosť výberu doručenia Slovenskou poštou
    • jediný obchod v SR kde predávajú bezpečnostné púzdro Kindle Guard
    • k citacke Kindle dodaju aj USB/AC adapter na napíjanie cez konektor

Tovar som objednal mojou "chybou" platbou vopred a prevod medzi bankami trvalo viac ako 2 dni, asi to bol hlavný dôvod trochu dlhšej dodacej doby (5 dni).

AC/USB adapter ktorý som dostal ku Kindle ako bonus (inde to nedajú ku Kindle automaticky) mi nefungoval, preto ho posielam naspäť na výmenu. :( Toto sa však môže stať v hociktorom obchode.

S mojim Kindle Touch som úplne spokojný, používam to na učenie sa - čítanie anglickej literatúry. Páči sa mi, že sú v Kindle nainštalované aj dva slovníky a preto ak niektoré slovo nerozumiem, stačí ťuknúť na dané slovo a objavý sa vysvetlenie.

Obchod odporučam, ale ak chcete skrátiť dodaciu dobu, radšej objednajte na dobierku.

• 21.05.12 som Vás prosil o informáciu,kedy mi dodáte objednanú kameru SportCamW-HD.Doposiaľ som nedostal odpoveď.Preto neviem hodnotiť

Reakcia obchodu empei.sk

moc se omlouváme za spoždění. Informaci o nedostupnosti tohoto produktu jsme rozesílali všem zákazníkům jež měli tuto kamerku objednánu, pokud Vám nedorazila, moc se omlouváme, nejspíš se ztratila někde v nevyžádané poště. Zboží prosím očekávejte již v horizontu několika dnů. Samozřejmě Vám budeme spoždění kompenzovat slevou, více viz. email, případně nás můžete kontaktovat telefonicky. Děkujeme za pochopení.