• dostupnosť

Reakcia obchodu EMOS.sk

veľmi pekne ďakujeme za recenziu. Dostupnosť našich tovarov je pre nás prioritou. Produkty uvádzané na eshope sú reálne skladovo dostupné.

tím eshopu EMOS SK

• Poštovné zadarmo je veľká výhoda

Krásny deň, Peťa,

ďakujeme za recenziu a odporúčanie. Poštovné zadarmo máme na všetky objednávky bez rozdielu ich hodnoty.

tím eshopu EMOS SK

Všetko prebehlo normálne - rýchlo a spoľahlivo

Zdravíme, Peter,

ďakujeme Vám za vašu priaznivú recenziu. Sme veľmi radi, že sme splnili vaše očakávania a že ste boli s našimi službami spokojní.

• korektne jednanie
    • rýchle doručenie

Zdravíme, Janči,

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj odporúčania. Sme radi, že ste spokojní s našimi službami. Tovar zasielame tak, aby bol do 2 pracovných dní na Vašej adrese. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

tím eshopu EMOS SK

rýchlost dodania a kvalita objednaného tovaru

Pekný deň,

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj odporúčania. Naši skladníci posielajú tovar tak, aby bol najneskôr do 2 pracovných dní na Vašej adrese.

Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu :)

tím eshopu EMOS SK

rýchle dodanie, kvalitne zabalený tovar

Zdravíme, Jozef,

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj odporúčanie. Tovar naši šikovní skladníci posielajú tak, aby boli doručené do 2 pracovných dní. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu :)

tím eshopu EMOS SK

Spokojnosť, rýchle dodanie tovaru.

Pekný deň, Vlado,

Ďakujeme za Vaše hodnotenie aj odporúčanie. Spokojnosť je na oboch stranách. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu :)

tím eshopu EMOS SK

• Rýchle a bezproblémové dodanie zadarmo, odporúčam

Krásny deň, Stanka,

ďakujeme Vám za Vašu recenziu na Heureke. Veľmi si ceníme Vaše pozitívne hodnotenie nášho eshopu a teší nás, že ste boli s dodaním tovaru spokojný. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu :)

tím eshopu EMOS SK

perfekt zabaleny a rychle dodanie

Pekný deň,

veľmi si ceníme Vašu recenziu na Heureke a teší nás, že ste boli spokojný s našimi službami. Snažíme sa o to, aby každý tovar bol perfektne zabalený a aby ste ho dostali v čo najkratšom čase. Ďakujeme Vám za nákup a tešíme sa na Vás opäť.

S pozdravom,

Som maximálne spokojný.

Dobrý deň, pán Poljak,

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj odporúčania. Spokojnosť je na oboch stranách. Tešíme sa na Vás opäť :)

tím eshopu EMOS SK

prišlo všetko ako som objednal

Krásny deň,

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj odporúčania. Sme radi, že všetko prebehlo v poriadku. Spokojnosť je na oboch stranách. Tešíme sa na Vás opäť :)

OK

bez problémov

Pekný deň, pani Bibiana,

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj odporúčania. Spokojnosť je na oboch stranách. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu :)

tím eshopu EMOS SK

Zisťujem, že ceny v Emose sú vyššie ako za rovnaký tovar v iných obchodoch. Aj po odrátaní zľavových kódov..Zvážim ďalšie nákupy v Emose..

Zdravíme, Milan,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, odporúčanie a v neposlednom rade za Vašu objednávku. Máte pravdu, žiaľ za cenovú politiku našich obchodných partnerov nezodpovedáme a preto je možné, že na trhu nájdete aj lacnejšie produkty značky EMOS. V cenách na našom eshope už máte premietnutú kvázi aj dopravu. Taktiež u nás nakupujete priamo u výrobcu a preto v prípade poruchy tovaru garantujeme super rýchlu reklamáciu do niekoľkých dní. Teší nás, že ostávate verný našej značke :)

• úžasní

Reakcia obchodu EMOS.sk

ďakujeme krásne za Vaše hodnotenie aj odporúčania. Máme radi zákazníkov ako ste Vy - tešíme sa na Vás opäť :)

tím eshopu EMOS SK

Ochota, rýchle vybavenie objednávky. Fakt super obchod. Odporúčam.

Krásny deň, pani Milada,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, odporúčania a v neposlednom rade za Vašu objednávku. Naši šikovní skladníci posielajú tovar vždy tak, aby bol u Vás najneskôr do 2 pracovných dní. Spokojnosť je na oboch stranách - tešíme sa na Vás opäť :)

tím eshopu EMOS SK

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky.
    • Super tovar za skvelé ceny.

Pekný deň,

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj odporúčania. Tovar naši šikovní skladníci posielajú tak, aby bol najneskôr do 2 pracovných dní na Vašej adrese. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach, určite Vám už žiadna novinka ani zľavová akcia neunikne. Tešíme sa na Vás opäť :)

• Rýchle vybavenie objednávky

Pekný deň, Ľuba,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčania. Tovar posielame tak, aby bol u Vás do 2 pracovných dní od prijatia Vašej objendávky. Tešíme sa na Vás opäť :)

• skvele

Zdravíme, tomas,

ďakujeme za skvelé hodnotenie aj odporúčania. Spokojnosť je na oboch stranách. Príďte znova - tešíme sa na Vás :)

tím eshopu EMOS SK

Rýchle dodanie, dobrý výber, priaznivé ceny.

Pekný deň,

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj odporúčanie. Tovar naši šikovní skladníci posielajú tak, aby bol do 2 pracovných dní na Vašej adrese. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a už Vám neunikne žiadna novinka, či akciová ponuka. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu :)