Odporucam obchod SPOKOJNOST

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za recenziu! Veľmi si ceníme vašu podporu a sme radi, že ste boli s našimi službami spokojní.

Vážime si každé hodnotenie, ktoré nám poslúži na zlepšenie našich služieb.

Zároveň, ak máte akékoľvek otázky k produktom alebo objednávkam, náš prozákaznícky servis pracuje v plnom nasadení.
    V prípade akýchkoľvek požiadaviek sa môžete kedykoľvek obrátiť na našich ochotných kolegov, ktorí Vám radi pomôžu.

Ako poďakovanie Vám posielame kupón so zľavou 10% na ďalší nákup, ktorý zadáte v košíku:

• Rýchlosť dodania
    • Fólia sedí dobre
    • Jednoduchá a rýchla aplikácia fólie
    • Dobrá cena (inde zaplatíte viac a stoja za ...)

Buy.Smile.Repeat.

Spokojnosť s nákupom aj doručenim

Buy.Smile.Repeat.

sortiment, kvalita, rychlost dodavky, perfektna komunikacia, neviem co by som dodal, proste tak, ako to ma byt

Buy.Smile.Repeat.

• Veľmi dobré a som spokojní

• rýchle doručenie
    • skvelé ceny

Buy.Smile.Repeat.

Spokojnosť s kvalitou krytu.

• rychlost - platilo skladom
    • kvalitne produkty
    • ziadne

Všetko OK

• Dobrá kvalita tovaru,rýchle dodanie

• Rychle dodanie
    • Len tam mali tovar, ktory som potrebovala

Super 5 hviezdičiek

• široký výber
    • ceny
    • parkovanie pred predajňou
    • tovar skladom

Buy.Smile.Repeat.

• Obchod ma tovar ktorý iní dodávatelia nemajú a ani nevedia zabezpečiť aj v požadovanej kvalite

Buy.Smile.Repeat.

• Rýchly priehľadný shop, displej nalepeny
    • Obal bol len po anglicky a slovenský a displej nemal lepidlo co mi bolo divne ale pekne drží nejaký iný system

• Obchod funguje ako má!

Veľmi ochotný obchod Veľmi odporúčam
    Tovar na druhý deň prevzatí. Veľmi pekne bolo zabalené proti poškodeniu. Ďakujem

Buy.Smile.Repeat.

Super rychle dorucenie moc dobry e shop

ok

Rychle a spolahlive.