Popis produktu nesedel. Uvadza sa, ze puzdro na mobil ma 2 prepazky a v skutocnosti ma len jednu.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za recenziu! Veľmi si ceníme vašu podporu a sme radi, že ste boli s našimi službami spokojní.

Vážime si každé hodnotenie, ktoré nám poslúži na zlepšenie našich služieb.

Zároveň, ak máte akékoľvek otázky k produktom alebo objednávkam, náš prozákaznícky servis pracuje v plnom nasadení.
    V prípade akýchkoľvek požiadaviek sa môžete kedykoľvek obrátiť na našich ochotných kolegov, ktorí Vám radi pomôžu.

Ako poďakovanie Vám posielame kupón so zľavou 10% na ďalší nákup, ktorý zadáte v košíku:

Buy.Smile.Repeat.

Rýchle spracovanie objednávky aj doručenie a maximálna spokojnosť s tovarom

Som veľmi spokojný Odporúčam obchod

Buy.Smile.Repeat.

• Bleskove dodanie objednaneho tovaru, vyhodne ceny.

• Všetko prebehlo bez problémov

Objednával som odtiaľ už druhýkrát a vždy spokojnosť

Buy.Smile.Repeat.

Po prvotnej negatívnej skúsenosti (s konkrétnym produktom, čo sa samozrejme niekedy môže stať) som bol spätne kontaktovaný a nakoniec som bol veľmi milo prekvapený s milým prístupom a vyriešením celej situácie k maximálnej spokojnosti... "klobuk dole" pred prístupom k zákazníkovi!!!

Buy.Smile.Repeat.

Dobrá komunikácia, výber tovaru, promptne vybavenia aj doručenie.

Buy.Smile.Repeat.

• Cena, rychle dodanie komunikacia. Absolutne odporúčam.

• Dostupný tovar

Buy.Smile.Repeat.

• Výborné značky za super ceny
    • Kamenná výdajňa
    • Ústretový personál

Výborné značky za super ceny
    Kamenná výdajňa
    Ústretový personál

• dobre ceny
    • rychle dorucenie
    • ochranne sklo ku displeju gratis
    • perfektne zabalene
    • diel vyzera byt kvalitny, funguje 100%-ne

• Tovar skladom
    • Široky výber
    • Rýchlosť expedovania a doručenia
    • Bezpečné a dôkladne zabalené
    • Ak chcete využívať vernostný bodový systém, treba sa registrovať a prihlásiť vopred, po vytvorení a odoslaní objednávky vám ju už nevedia priradiť k účtu, ani s kratkym časovým odstupom.

Fajn eshop. Bohatý výber príslušenstva.

• Rychlost dodania
    • Kvalitny produkt
    • Dobre balenie

• Rýchla dodávka objednaného tovaru

Buy.Smile.Repeat.

• Rýchle doručenie, pekný produkt.

Odporucam obchod SPOKOJNOST

• Rýchlosť dodania
    • Fólia sedí dobre
    • Jednoduchá a rýchla aplikácia fólie
    • Dobrá cena (inde zaplatíte viac a stoja za ...)

Buy.Smile.Repeat.

Spokojnosť s nákupom aj doručenim

Buy.Smile.Repeat.

sortiment, kvalita, rychlost dodavky, perfektna komunikacia, neviem co by som dodal, proste tak, ako to ma byt

Buy.Smile.Repeat.

• Veľmi dobré a som spokojní