• Výborné značky za super ceny
    • Kamenná výdajňa
    • Ústretový personál

Výborné značky za super ceny
    Kamenná výdajňa
    Ústretový personál

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za recenziu! Veľmi si ceníme vašu podporu a sme radi, že ste boli s našimi službami spokojní.

Vážime si každé hodnotenie, ktoré nám poslúži na zlepšenie našich služieb.

Zároveň, ak máte akékoľvek otázky k produktom alebo objednávkam, náš prozákaznícky servis pracuje v plnom nasadení.
    V prípade akýchkoľvek požiadaviek sa môžete kedykoľvek obrátiť na našich ochotných kolegov, ktorí Vám radi pomôžu.

Ako poďakovanie Vám posielame kupón so zľavou 10% na ďalší nákup, ktorý zadáte v košíku:

• dobre ceny
    • rychle dorucenie
    • ochranne sklo ku displeju gratis
    • perfektne zabalene
    • diel vyzera byt kvalitny, funguje 100%-ne

• Tovar skladom
    • Široky výber
    • Rýchlosť expedovania a doručenia
    • Bezpečné a dôkladne zabalené
    • Ak chcete využívať vernostný bodový systém, treba sa registrovať a prihlásiť vopred, po vytvorení a odoslaní objednávky vám ju už nevedia priradiť k účtu, ani s kratkym časovým odstupom.

Fajn eshop. Bohatý výber príslušenstva.

• Rychlost dodania
    • Kvalitny produkt
    • Dobre balenie

• Rýchla dodávka objednaného tovaru

Buy.Smile.Repeat.

• Rýchle doručenie, pekný produkt.

Odporucam obchod SPOKOJNOST

• Rýchlosť dodania
    • Fólia sedí dobre
    • Jednoduchá a rýchla aplikácia fólie
    • Dobrá cena (inde zaplatíte viac a stoja za ...)

Buy.Smile.Repeat.

Spokojnosť s nákupom aj doručenim

Buy.Smile.Repeat.

sortiment, kvalita, rychlost dodavky, perfektna komunikacia, neviem co by som dodal, proste tak, ako to ma byt

Buy.Smile.Repeat.

• Material vyzera a nosi sa prijemne

Remienok vydrzal dva tyzdne :-(
    Na strankach pisu aky je to kvalitny vyrobok...
    Ked sa mi remienok rozpadol, je vidno ze na malickom kusku nilonu bola len kvapka lepidla...
    Radsej som si to mohol kupit z aliexpresu a stalo by to 2x lacnejšie... :-(

Reakcia obchodu emobilshop

ďakujeme, že ste nám poskytli spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosť, ktorú ste zažili s naším produktom. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a chceme vyriešiť túto situáciu čo najlepšie vieme.

Prosím, kontaktujte nás na našej zákazníckej podpore a radi sa postaráme o to, aby sme našli vhodné riešenie pre vás. Sme si vedomí dôležitosti kvality našich produktov a budeme pracovať na tom, aby sme zlepšili naše procesy.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za nepríjemnosť a dúfame, že nám dáte príležitosť zlepšiť vašu skúsenosť s našimi výrobkami.

S úctou,
    emobilshop

• Veľmi dobré a som spokojní

• rýchle doručenie
    • skvelé ceny

Buy.Smile.Repeat.

Spokojnosť s kvalitou krytu.

• rychlost - platilo skladom
    • kvalitne produkty
    • ziadne

Všetko OK

• Dobrá kvalita tovaru,rýchle dodanie

Buy.Smile.Repeat.

• Nevedomosť a ponúkaných produktoch .

Reakcia obchodu emobilshop

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

Je nám ľúto, že ste mali pocit nevedomosti ohľadom ponúkaných produktov. Snažíme sa poskytovať čo najviac informácií o našich produktoch, aby sme zákazníkom pomohli pri ich výbere.

Ak by ste potrebovali ďalšie informácie alebo konkrétne poradenstvo ohľadom našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať. Budeme radi, ak vám pomôžeme s výberom produktu, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Ešte raz ďakujeme za vašu spätnú väzbu a dúfame, že v budúcnosti budeme mať možnosť vás lepšie informovať o našich produktoch.

S pozdravom,

• Rychle dodanie
    • Len tam mali tovar, ktory som potrebovala

Super 5 hviezdičiek