• nakúpil v obchode elux-shop.sk pred 4 týždňami

• Naozaj poctivý obchod. Hneď po objednávke ma telefonicky informovali, kedy mi bude zásielka doručená.
  • nakúpil v obchode elux-shop.sk pred 3 mesiacmi

• Výborna komunikácia, vysvetlenie a poradenstvo

• rýchlosť
    • komunikácia
    • ochota
    • prístup k zákazníkovi

Na nete nakupujem už cca 15 rokov, ale ešte som sa nestretol s takým prístupom k zákazníkovi ako v tomto e-shope. Ochota poradiť ešte pred objednaním tovaru. Okamžitá komunikácia po vytvorení objednávky. Rýchle bezplatné doručenie. Bezplatné vynesenie tovaru a dokonca rozbalenie a kontrola stavu. Jeden z voliteľných prvkov príslušenstva nesedel rozmermi, ale v priebehu 4 pracovných dní bol bezplatne zaslaný správny doplnok dokonca skôr, ako som stihol ten nesprávny zaslať späť. Všetkým môžem iba odporúčať.

• dobrá cena oproti konkurencii
    • rýchle dodanie a doprava zdarma
    • výborná komunikácia a skvelý prístup

Tovar mi bol doručený do 24 hodín nakoľko som ho rýchlo potrebovala. Zo začiatku som sa bála objednať kvôli malému množstvu recenzií, ale plne sa s nimi stotožňujem. Jednoducho skvelý obchod, pozitívny prístup ku zákazníkovi a max. ochota. Určite nakúpim znova a odporučím aj známym.

• nakúpil v obchode elux-shop.sk pred 4 mesiacmi

Som veľmi spokojná s komunikáciou obchodu a ich celkového prístupu. Môžem iba odporučiť.

• Rýchlosť
    • Komunikácia
    • Ochota
    • Super ceny
    • Zohnali aj spotrebiče ake neponúkajú
    • Určite treba nakúpiť znova

Všetko super nemám čo vytknúť objednaval som viac spotrebičov naraz. Vrelo odporúčam urobiť nákup najlepší obchod na elektroniku. Takže dávam 150%. Veľká spokojnosť.

• nakúpil v obchode elux-shop.sk pred 5 mesiacmi

• Maximálna ochota obchodu aj pri telefonickom kontakte,rýchlosť doručenia tovaru.

Obchod ELUX-SHOP odprúčam,maximálna spokojnosť po všetkých stránkach.

• nakúpil v obchode elux-shop.sk pred 5 mesiacmi

• Skvelé jednanie a komunikácia
    • Výborné ceny
  • nakúpil v obchode elux-shop.sk pred 6 mesiacmi

• najlepšia cena (oproti konkurencii a druhej najlepšej ponuke som ušetril cca 100 eur aj viac)
    • poradili aj telefonicky, na čerstvé akcie u AEG (napr. cashback 120 eur, prípadne predlžená záruka)
    • k práčke a sušičke medzikus prakticky úplne zadarmo (konkurencia medzikus predáva aj za neuveriteľných 70 eur)
    • objednal som v nedeľu, doručili vo štvrtok o cca 16:00 tak ako som si predstavoval
    • doprava zdarma
    • nízke ceny môžu fajnovejším zákazníkom zaváňať pofidérnosťou eshopu a odrádzať tak potenciálnych zákazníkov, ale to nemyslím úplne vážne :)

Ušetril som oproti podstatne drahšej konkurencii...

• nakúpil v obchode elux-shop.sk pred 6 mesiacmi

• Super prístup

• vyborna komunikacia
    • silno pozitivny prozakaznicky pristup
    • promptna odpoved
    • kladne vybavenie individualnych poziadaviek zakaznika
    • prijemny personal

najlepsia skusenost doposial a to zariadzujeme cely dom, pochvala vsetkym

• nakúpil v obchode elux-shop.sk pred 9 mesiacmi

Rýchle doručenie plus dodatočná montáž

• nakúpil v obchode elux-shop.sk pred 9 mesiacmi

Max.spokojnost s predajcom ochotný poradí vysvetli
    Co sa týka spotrebiča mozem len odporucit spokojnost

• nakúpil v obchode elux-shop.sk pred 9 mesiacmi

• veľmi pozitívny prístup, okamžité expedovanie, informácie ako registrovať za účelom predĺženia záruky
  • nakúpil v obchode elux-shop.sk pred 9 mesiacmi

• Doručenie do 5 dní (pracovných)
    • Ochota
    • Komunikácia

• Rychle dorucenie
    • Sympaticka komunikacia
    • Mala ponuka prislusenstva
  • nakúpil v obchode elux-shop.sk pred 10 mesiacmi

Komunikácia s predajcom na výbornej úrovni. Predajca sa so mnou skontaktoval, vyrozumel ma, kedy bude tovar dovezený. Boli mi bližšie vysvetlené podmienky predĺženej záruky na zakúpený tovar a tieto údaje mi boli zaslané aj formou SMS. (keď som čítal recenzie predchádzajúcich respondentov,myslel som si, že sú nadhodnotené - neboli).

• nakúpil v obchode elux-shop.sk pred 1 rokom

• promptné jednanie, ústretový prístup, ochota poradiť, dobré ceny, milý personál

• Vyborna komunikacia,rychle vybavenie objednavky
    • Mali by zmenit kuriernu firmu
  • nakúpil v obchode elux-shop.sk pred 1 rokom

Som veľmi spokojná s milým a ochotným jednaním zo strany obchodu, keďže sa vyskytol problém z mojej strany, ale pracovník obchodu bol absolútne ústretový a ochotne mi ho pomohol vyriešiť :).