Hned na 2. den po zadani objednavky mi zavolali a dohodli si skorsi termin dorucenia. Zaroven mi to aj napisali do mailu. Pani bola nesmierne mila a zdvorila. Zaroven kurier bol super, lebo bol ochotny mi pomoct s dorucenim az k bytu, kedze som doma bola tehotna a sama. Len velmi pozitivna skusenost, urcite odporucam! zaroven pracko-susicka super sluzi, tak sa z nej doma tesime :)

• dobra komunikaci a ochota

• Dobré ceny, komunikácia a doručenie v dohodnutom termíne.
    • -----

Vybraný model nebol momentálne nedostupný, ale po dohode mi bol dodaný tovar podobných parametrov za lepšiu cenu. Komunikácia super , tento e-shop možem po vlastnej skúsenosti iba odporúčať.
    Ďakujem

• Super komunikácia aj doprava

• Dobrá komunikácia s obchodom, príjemné a ústretové vystupovanie.

• rýchlosť nákupu, tovar bol u mňa za 2 dni od objednania
    • komunikácia obchodu, po objednávke mi zatelefonovali, poďakovali za objednávku u nich, to sa nestáva hocikde
    • tovar originál, zabalený, bez poškodenia, komplet
    • cena bola nižšia oproti iným obchodom, čo ma trocha mátalo, ale všetko prebehlo tak, ako má. Výhodou je, že ponúkajú len kvalitu a asi si vedia dohodnúť ceny. To je len subjektívny názor.
    • Určite doobjednám k práčke aj sušičku v najbližšej dobe.

5 hviezdičiek!!!

• Poradili a aj pomohli namontovať.

• fantastická komunikácia,cena,rýchlosť...vrelo odporúčam

• Výborná komunikácia a skoré vyba enie objednávky s doručením až do domu.

Super komunikácia s obchodom ohladom doručenia a bezproblémové doručenie až do domu. Veľká spokojnosť s obchodom, vyborna komunikacia, doprava a cena produktu, celkovo doporučujem.

• Pre mňa veľká výhoda tohto obchodu spočívala v pomoci s vynáškou spotrebiča - práčky až do bytu /2 poschodie bez výťahu/. Šofér bol veľmi milý, ochotný.... Celkovo hodnotím veľmi pozitívne skvelý prístup obchodu od prvotnej mail. a telef.komunikácie pri objednávke až po dovoz spotrebiča domov

100 % obchod...

• Výborná komunikácia
    • rýchle dodanie tovaru

skvelá komunikácia, niekoľkokrát podaná informácia o stave objednávky, ústretovosť, ochota, milé jednanie, z mojej strany hodnotím na 1* a odporúčam každému. Určite sa k tomuto predajcovi opäť vrátim.

• Rýchle doručenie na vopred dohodnutu hodinu
    • Majú vlastný rozvoz tovaru(okrem nadrozmerných veci)
    • Vynikajúca komunikácia so zákazníkom

• Promptná, ústretová reakcia na podnet; láskavosť a proaktivita v prístupe k riešeniu; korektná a milá komunikácia; spoľahlivosť...

• Výborná komunikácia a starostlivosť

• S nákupom so veľmi spokojná. Pani, ktorá objednávku vybavovala a taktiež aj pán, ktorý mi práčku doručil boli veľmi ochotní. Vybavenie objednávky bolo rýchle a s práčkou som taktiež spokojná.

• Skvelá komunikácia
    • Výborné ceny

• vyborna komunikacia
    • dobre ceny

dobré ceny, rychlé doručení, výborná komunikace obchodu