• Spokojnosť

Boli sme spokojní s dodaním tovaru, aj s ochotou pri telefonovaní s danou firmou.

Bateria nabitá a k použitiu

• Solidny obchod a ustretovy personal.

S vyrobkom som spokojny. Dorucenie bolo rychle, tovar odpoveda tomu co som si objednal. Osobitne musim pochvalit obchod a personal. Ochotne a uctivo poradili co bolo treba , prekticky okamzite po mojom dotaze, bez ohladu na to ze bol vikend. Vsetko je spravne a dobre a nakup v tomto obchode mozem len doporucit. Dakujem.

• Priebežné informácie

žiadna

• rýchlosť doručenia
    • dobrá komunikácia
    • ceny

www.kristianhulala.sk

• Výborný prístup, odbornosť a komunikácia

Všetko podľa očakávaní, doručené v predpokladaný deň.

• Rýchlosť dodávky.

OK

Všetko ok

• Perfektna komunikácia

• Super obchod, spokojnosť

• Rýchlosť dorucenia, komunikacia

• Ústretový

• Dobrá cena
    • spolahlive dodanie na čas.
    • Nie

Vsetko OK

trochu predlzene zabalenie(ked to bolo skladom) od zabalenia doprava bola rychla

• No ja som riadne zaplatil 3 ovládače CAME, bohužiaľ po týždni mi nič neprišlo, ani len avízo.

Reakcia obchodu eltrox.sk

Tovar sme Vám riadne a včas odoslali. Balík Vás v boxe čaká už tretí deň.
    Celkovo Vám bolo odoslaných 6 emailov.
    Dnes dna 24.11.2023 ste nám zavolal že Vám neprišiel kód od dopravcu na vyzdvihnutie balíka v boxe.
    Žiaľ toto my už nevieme ovplyvniť treba si sledovať v emaily aj priečinok s názvom SPAM kde nájde často krát veľmi dôležité emaily ktoré čakáte.
    Dopravcu sme kontaktovali aby ste kód na vyzdvihnutie dostal čím skôr.
    Stačí len komunikovať a následné písať recenziu.
    Prajem pekný deň.

• Platobná brána požadovala na konci od kupujúceho PID a heslo jeho banky !!! čo je podvod !!!

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, dovolím si reagovať na vašu zmätočnú recenziu ktorou šírite nezmysli !
    Vytvoril ste si objednávku kde ste si zadal platbu kartou ale objednávku ste nezaplatil.
    Telefonovali sme Vám prečo, nakoľko ste nám to sám sám neoznámil aký problém nastal nato je mobilný telefón.
    Kľudne máte právo kontaktovať kompetentné úrady ktoré tu Vašu transakciu preveria.
    My ako eshop nevidíme žiaden údaj z vašej platobnej karty.
    U nás v systéme platobnej brány je táto informácia: Zákazník opustil platobnú bránu bez pokusu o zaplatenie.
    Možno ste si len našiel zámienku pre zrušenie Vašej objednávky, ale tak sa to nerobí.
    Spoločnosť ktorá zabezpečuje platbu kartou (adyen.com) zastrešuje pri platbe kartou aj mnohé svetové firmy. A integrácia do systému trvá niekoľko dní cez schvaľovanie až po rôzne kontroly firmy a jej obchodných podmienok.
    Na našej strane je všetko v poriadku, o čom svedčí mnoho spokojných zákazníkov ktorý platia bez problémov aj kartou. Web stránku máme zabezpečenú o čom svedčí aj https protokol.
    Platobná bráne je priamo integrovaná na náš eshop čiže nedochádza k žiadnemu presmerovaniu na iné stránky.
    Skúste si najprv zabezpečiť Vaše zariadenie napríklad antivírusom.
    S Pozdravom
    eltrox.sk