• Dobré ceny, veľký výber, prijateľné poštovné
    • Nefunkčné notifikácie o stave objednávky, neskoré spárovanie platby, neskoré expedovanie tovaru

Objednávka tovaru s platbou na účet dňa 15.9. (sviatok pred víkendom) - prišla len notifikácia o objednávke, neprišiel mail s údajmi na platbu (až po dotaze poslali mail - vraj občas nechodia notifikácie). 19.9. zaplatený tovar prevodom do SK banky - spárovanie až 21.9. 19.9. info o expedovaní tovaru dňa 21.9. a doručení 25.9. Avšak expedovali až 22.9. a doručený tovar 28.9. Príliš veľa prestojov v procese vybavenia objednávky (opravte si notifikácie o platbách, zrýchlite párovanie platieb a vymeňte doručovateľov - 5 pracovných dní na doručenie zásielky z ČR do SR je naozaj príliš).

Reakcia obchodu Elixi.sk

děkujeme za zpětnou vazbu.

Bohužel technické problémy se někdy nevyhnou ani nám, což způsobilo nevygenerování e-mailu s pokyny k platbě, za což se Vám velice omlouváme. V současné chvíli by již mělo ale vše opět fungovat tak, jak má.

Co se týče delší dodací lhůty, v současné době již se Slovenskou poštou komunikujeme a budeme se snažit o zrychlení přepravy.

Jelikož nám velice záleží na spokojenosti každého zákazníka, budeme se Vašimi připomínkami intenzivně zabývat.

Velice děkujeme za Vaši objednávku a omlouváme se za komplikace.

S pozdravem,

Tým Elixi

• dlha doodacia doba

Reakcia obchodu Elixi.sk

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

Vždy doručujeme zásilky v tom nejkratším možném termínu, ale občas nastane situace, kdy je potřeba objednaný produkt doobjednat z externího skladu, což mírně prodlouží dodací lhůtu. O všem však zákazníka informujeme e-mailem nebo telefonicky.

Spokojený zákazník je u nás na prvním místě.

Děkujeme Vám.

S pozdravem,

Tým Elixi

• Dobrý výber, dobré ceny, dobrá komunikácia.

Reakcia obchodu Elixi.sk

ďakujeme za Vaše milé hodnotenie. Sme radi, že ste bol s nákupom spokojný. Budeme sa tešiť na Vaše ďalšie objednávky.

Tím Elixi

Spoľahlivý obchod s dobrými cenami na vybraný druh tovaru.

Reakcia obchodu Elixi.sk

veľmi Vám ďakujeme za hodnotenie. Sme veľmi potešení, že ste si vybral náš obchod.

Tím Elixi

• Veľký výber, rýchla komunikácia a riešenie problémov

Oplatí sa nakúpiť tu

Reakcia obchodu Elixi.sk

veľmi Vám ďakujeme za hodnotenie. Sme veľmi potešení, že ste si vybrali náš obchod.

Tím Elixi

• promptné vybavenie a zjavne rýchla aktualizácia aktuálneho stavu zásob

• +

• Super

• Lacnejšie ako niekde inde

Tím Elixi

zavadzajuci popis produktu. V popise sa tvrdi ze ide o bio vyrobok. Dorucene boli obycajne listy stevie. Po kontaktovani obchodu , slubili ze to overia a ozvu sa..Uz sa neozvali....

Reakcia obchodu Elixi.sk

veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu. V prípade produktu Stevia Desen sušené listy 100 g bolo skutočne v popisku chybne uvedené, že sa jedná o BIO produkt.

Po Vašom upozornení sme chybu opravili.

Samozrejme môžete produkt vrátiť a my Vám zašleme na účet peniaze.

Ďakujeme za pochopenie a ešte raz sa ospravedlňujeme.

• super predajca

Tím Elixi

s obchodom som spokojna. maju velmi velky vyber tovaru. ceny su tiez priaznive, porovnavala som si ceny tovaru, o ktory som mala zaujem aj na inych strankach, na stranke elixi.sk boli najpriaznivejsie. Tovar mi prisiel extremne rychlo. V nedelu som objednala a aj zaplatila prevodom. A v utorok doobeda som uz mala balicek v rukach. Urcite v buducnosti znova objednam z tohto obchodu.

• Nic

• Sortiment ceny
    • Dlhšia doba dodania cez postu

• Super cena

?

Vyhoda

Reakcia obchodu Elixi.sk

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie .Sme radi, že ste bola s Vašim nákupom spokojná.

• rýchlosť

odporúčam

Najnižšia cena, bezproblémové doručenie

Reakcia obchodu Elixi.sk

ďakujeme za Vaše milé hodnotenie. Sme radi, že ste bola s nákupom spokojná. Budeme sa tešiť na Vaše ďalšie objednávky.

Tím Elixi

Velmi pomale dodanie tovaru,na to ze isiel iba zo susednych Ciech.

Reakcia obchodu Elixi.sk

u Vašej objednávky ste si zvolila platbu zálohou. Pripísanie peňazí na náš bankový účet trvá zvyčajne 2-3 pracovné dni. Objednávka bola odoslaná na druhý deň po prijatí platby. Ďakujeme za pochopenie