• Dlha dodacia doba

Tu si uz zrejme nic nekupim. Strasne dlho to trva kym tovar dorazi. Stale neprisiel

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.
    So Slovenskou poštou máme momentálne veľké problémy, dlho trvá propsání zásielky do ich sledovacieho systému i dodacia doba je veľmi dlhá. Mrzí nás to, ale akonáhle zásielku odovzdáme prepravcovi, nemáme na rýchlosť jej doručenie už bohužiaľ žiadny vplyv. S poštou všetko intenzívne riešime a dopravu zásielok Slovenskou poštou na našom e-shope už neponúkame.

Na dlhšiu dobu dodania sme Vás upozornili ešte pred odoslaním zásielky a takisto sme Vám vyšli maximálne v ústrety ohľadom zmeny adresy doručenia.

Reakcia obchodu Elixi.sk

ďakujeme Vám za Vaše milé hodnotenie. Máme z neho veľkú radosť. Budeme sa tešiť na Vaše prípadné ďalšie nákupy u nás.

Tím Elixi

Okrem tohto vianocneho nakupu ktory este nedorazil, tak velmi rychlo dodane,a ceny prijatelne.

Reakcia obchodu Elixi.sk

mnohokrát Vám ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

So Slovenskou poštou máme momentálne veľké problémy, dlho trvá propsání zásielky do ich sledovacieho systému i dodacia doba je veľmi dlhá. Mrzí nás to, ale akonáhle zásielku odovzdáme prepravcovi, nemáme na rýchlosť jej doručenie už bohužiaľ žiadny vplyv. S poštou všetko intenzívne riešime a dopravu zásielok slovenskou poštou na našom e-shope už neponúkame.

Za všetky komplikácie sa veľmi ospravedlňujeme a budeme sa tešiť na Váš prípadný ďalší nákup u nás.

Tím Elixi

Pred Vianocami ked ludia objednavaju miliony veci a milion kurierov chodi a tvrdo pracuje ti nepride tvoja objednavka po vyplateni ani do 5 pracovnych dni . Olej potrebujem na brusko ale kym pride asi aj porodim .

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Ako sme Vás už informali v e-mailovej konverzácii, so Slovenskou poštou máme momentálne veľké problémy, dlho trvá propsání zásielky do ich sledovacieho systému i dodacia doba je veľmi dlhá. Mrzí nás to, ale akonáhle zásielku odovzdáme prepravcovi, nemáme na rýchlosť jej doručenie už bohužiaľ žiadny vplyv. S poštou všetko intenzívne riešime a dopravu zásielok Slovenskou poštou na našom e-shope už neponúkame.

Tím Elixi

Cakat,cakat a cakat a dufat ze niekto odpise

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.
    Na Váš e-mail, ktorý ste dnes zaslali, sme Vám odpovedali do 2 hodín od jeho doručenia. Bohužiaľ teraz v predvianočnom období je zákaznícka linka veľmi vyťažená, reakčná doba je teda oproti zvyšku roka dlhšia.
    Zdržanie zásielky žiaľ spôsobila Slovenská pošta, ako sme Vás v e-maile informovali. So Slovenskou poštou máme v poslednej dobe vážne problémy, ktoré s nimi intenzívne riešime.
    Za spôsobené komplikácie sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Pevne veríme, že si v budúcnosti aj napriek týmto nepríjemnostiam opäť nájdete cestu do nášho e-shopu.

• Dobra cena

• rýchlosť vybavenia objednávky

Reakcia obchodu Elixi.sk

ďakujeme za Vaše milé hodnotenie. Tovar sa snažíme doručovať v čo najkratším možnom termíne. Budeme sa tešiť na Vaše ďalšie objednávky.

Tím Elixi

• dobre ceny, dobra komunikacia s obchodom, rychle dodanie

• rýchla komunikácia

Tovar bol dodaný podľa mojej požiadavky. Ochota pri riešení menšieho problému s dopravou tovaru, ktorý spôsobila Slovenská pošta. Určite si tu v budúcnosti ešte budem objednávať tovar.

Reakcia obchodu Elixi.sk

ďakujeme za Vaše milé hodnotenie. Sme radi, že ste bola s nákupom spokojná. Budeme sa tešiť na Vaše ďalšie objednávky.

Tím Elixi

• Velmi rychlo vybavena objednavka.

Dlha dodacia lehota

Tím Elixi

• S tovarom som spokojna len dorucenie trvalo 9 dni..

Reakcia obchodu Elixi.sk

ďakujeme Vám za milé hodnotenie.

• Rýchle dodanie tovaru
    • dodanie dokonca aj cez víkend
    • široký výber tovaru
    • sortiment na sklade
    • dobrákvalita produktov

• jednoznačne odporúčam

Tovar nedoručený.

Reakcia obchodu Elixi.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Vašu zásielku sme odovzdali Slovenskej pošte dňa 28.11. a podľa sledovacieho systému Slovenskej pošty Vám bola včera doručená. Veľmi sa ospravedlňujeme za dlhšiu dodaciu dobu, bohužiaľ sa teraz v predvianočnom období všetci prepravcovia stretávajú s enormne zvýšeným množstvom zásielok, čo môže spôsobiť dlhšiu dodaciu lehotu objednávok. Veľmi nás to mrzí, ale my ako e-shop toto nemôžeme príliš ovplyvniť. Pevne veríme, že aj cez túto nepríjemnosť si v budúcnosti opäť nájdete cestu do nášho e-shopu. Ďakujeme Vám.

Tím Elixi

Veľmi dobré produkty a skvelý servis

• Rychle dorucenie
    • Najlepsia cena

Tím Elixi

cena a rýchlosť dodania super

Tím Elixi

• Tovar som objednala 17.11. a bol mi doručený 27.11., čo sa mi zdá dosť dlhá doba.

Reakcia obchodu Elixi.sk

Vašu zásielku sme odovzdali prepravcovi 20.11., bohužiaľ teraz v predvianočnom období, kedy sa všetci prepravcovia stretávajú s enormne zvýšeným množstvom zásielok, sa môže dodacia lehota bohužiaľ predĺžiť.
    Za prípadné komplikácie sa veľmi ospravedlňujeme a dúfame, že si aj cez tieto nepríjemnosti niekedy v budúcnosti opäť nájdete cestu do nášho e-shopu.
    Za spätnú väzbu Vám ďakujeme.

• Rýchle doručenie tovaru