• Došlo k chybě při platbě a už to řeším 14dni a nic .

Zklamání obrovské ...

• Tovar mi ani po 10 dňoch neprišiel,kontaktoval som predávajúceho mailom a ani mi neodpísal.

• vyber produktov
    • komunikacia
    • doba dorucenia
    • nie je moznost dobierky
    • tel. kontakt je neexistujuci

Eshop som sa snazil niekolko krat kontaktovat emailom. Nikto neodpoveda. Cislo na webovej stranke je neexistujuce.
    Nepotvrdili prijem penazi na bankovi ucet, ani informacie ohladom objednavky.
    Prosim Vas nemate niekto na nich platne cislo ??
    Ak sa mi do konca tyzdna nikto neozve urcite volam Obchodnu inspekciu.
    Ak toto bude citat niekto z Elite Supps. Prosim Vas uvedte relevantny kontakt na Vas ,zaplatil som za objednavku 12.07. je 23.07 a nemam od Vas ani jednu odpoved. Ani potvrdenie prijmu penazi na ucet. Peniaze dorazili bol som to overit v Banke.
    Ak mate dovolenku tak to aspon zakaznikom oznamte.
    Vas zakaznik

Zdravicko,
    Ospravedlňujem sa, som na sluzobnej ceste tak sa objednavky trosku omeskaju. Uz to s vami riesi kolega ✌️

Tohle je již několikátá objednávka a poslední dvě včetně této katastrofa. Objednané zboží nikdy není skladem i když je uvedeno, že je. Mám hodnotit 2 produkty. Z těchto dvou jsem si jeden neobjednal, ale jiný jemu podobný a třetí tu uveden vůbec není. Tak jsem zvědavý co mi vůbec přijde.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Dovoz z ciziny
    • Dobrý Pre -workout
    • Komunikace s prodejcem strašná
    • Přes dobu dodací lhůty (První půlka zboží trvala 15 dní druhá polovina přišla až za 37 dní (11.1.2018))!
    • To co jsem si objednal nepřišlo i když jsem byl informován že příjde správná(příchuť)
    • Vytočil jsem si 30% slevu a místo toho jsem dostal 22%. Bylo mi řečeno, že nižší cenu nemohu dostat, protože tato cena je za nákupní cenu. (Klamání zákazníka).
    • Zboží které mělo být na skladě nebylo a ani jsem nebyl prodejcem informován. Musel jsem se SÁM prodejci ozvat!

Tento obchod se mi na začátku zalíbil s nabídkou. To co jsem zažil s tímto E-shopem jsem ještě neměl tu čest. nemohu tento E-shop doporučit. PS: V ČR není k dispozici toto zboží, z toho důvodu jsem objednal na tomto E-shopu.

Reakcia obchodu EliteSupps

Je mi to velmi luto že ste nebol spokojný, robil som co bolo v mojich silach. Ale vecte že to co tu pisete nie je ani 50% pravda! Vy to dobre viete...

• Doba dodania, zo 48 hodin sa stalo 5 dni a stale nic.

Problem s dodanim a naslednou komunikaciou. Tovar zaplateny dopredu.

• Nemá zboží skladem, i když má uvedeno skladem

Nepochopil jsem tento obchod.

1. Tovar mi nebol doruceny v slubenej lehote, podla informacii na stranke.

2. Bol mi doruceny na 2x aj to doruceny inym sposobom, ako som zadal pri objednavke. Zadal som drahsiu variantu: kurier a tovar mi aj tak bol zaslany slovenskou postou.

3.Tovar, ktory mi prisiel mal chybne napisanu adresu, aj napriek tomu, ze som do objednavky vyplnal osobne udaje, pre dorucenie. Chybalo tam podstatna informacia a to orientacne cislo adresy!

4. Tovar, ktory mi dorazil dodatocne na druhy krat, nezodpovedal obrazku na stranke! Konrektne ide o tovar: https://www.powerhouse.sk/BA-Voda-Special-10ml-d186.htm

Periem to ako velmi neprofesionalny pristup predajcu a urcite neodporucam! Prvy a posledny krat.

Nedoporučuji

Dlhá čakacia doba

• Nekomentujem
    • Žiadne hodnotenie

Odoslali mi znehodnotený tovar.

Reakcia obchodu EliteSupps

Ak su nejake problemy so zásielkou, VZDY! To treba konzultovať v zakaznickej sekcii, emailom alebo cez On-line chat. VZDY kazdemu vyhovieme a este aj pribalime darcek.navyse. Takto to.len vyzera ako zufala zavist a potreba niekomu nieco naschval pokazit.

• Objednal som si proddukt a namiesto toho co som si objednal mi dosli 2 rozlicne veci

• Dobre produkty
    • Nekomunikativnost napriek tomu ze sa jedna o novy nakup treba mat informacie na ktore mi nebolo odpovedane presli 3 dni a nic okrem toho sek na zlavu mi nedosiel ako sa spomina

Ak sa zlepsi komunikacia ok budem pokracovat. Vkupe

• vysoká cena a prišiel mi tovar inej značky, ako som si objednal!

nenakupujte, klamú!

Reakcia obchodu EliteSupps

Pripadne problemy treba vždy diskutovat s kolegom, myslim si že sme ku každemu velmi ustretový, co sa týka, výmien, vratenia penazi a pod. Netreba zbytocne písat negativne recenzie, zbytocne tým zavadzate druhých.

• velmi nedůvěryhodné jednání, odeslané maily se vrací jako nedoručitelné

Po nejrůznějších výmluvách jsem objednávku zrušil, peníze mi byly vráceny

• Nemá žiadne výhody.
    • Finálne nepredáva to čo ponúka. Nereaguje na emailovú komunikáciu.

Zrejme zaniknutý eshop, kde majiteľ zrejme zabudol vypnúť automatické emaily.

• Po10 dnoch mi neprišiel žiadny tovar aj ked som pedesiat percent zo sumi uhradil na Vaš učet!Žiadny imeil mi neprišiel o stave objednavky ani čo znou je!Poslal somna Vaš učet 76 euro a to nenajdem len tak na ceste!Som velmi sklamany!

Dal by som si pozor na ich mieste!Neprehladne dopredu posielane peniaze a žiadne imeili o stave objednavky a to neviem či mi po 10 dnoch vobec dobierka pride!

Reakcia obchodu EliteSupps

Samozrejme objednavka prisla , a vyhoveli sme vam tak ako ste si priali, ale najprv treba doriesit problemy dokonca a potom zavadzat ludi mýlnou recenziou. Zbytocne len kazíte meno nic ine..

• ťažko zohnaťelne ilegalne tovary
    • Nedôveryhodnosť

Tovary som objednal, zaplatil a nedočkal som sa ich. Nakupy v tomto obchodě veru neodporučám nikomu.

Reakcia obchodu EliteSupps

Další expert ! Naspiste mi cislo vasej objednavky , este ani raz sa u nas nestalo, aby niekomu nebolo vyhovene!! Ale najprv napisete špatné recenzie a potom dakujete pekne ked vam pride objednavka alebo vratenie penazi. Taketo recenzie vie pisat každý ale nikto neoceni, ochotu , kvalitu a serioznost nasich služieb .

• Zlá komunikácia so zákazníkom,dlhá dodacia lehota.
  • Neodporúčam, keď niekto napíše dodávka za pár dní tak sa patrí danné aj dodržať
    Od zaplatenia je to už 10 dní a doteraz mi nič neprišlo
    Som zvedavý či tovar, alebo peniaze ešte uvidím
    Som zvedavý na férovosť obchodu