• Ziadne
    • Predavajuci neodpoveda na pripomienky o objednavke

neodporucam! Tovar je zaplateny a nedostal som zatial ziadnu odpoved

Pred objednanim som sa pytal ci to je skladom povedali mi ze je to skladom aj tak som cakal dva tyzdne zevraj doplnali sklad tak preto, nechapem ked to mali skladom a nakoniec mi poslali nieco ine ako som chcel len alternativu a samozrejme lacnejsiu verziu takze som to aj preplatil su to podvonici ktory sa obranuju tym ze ale kazdy dostal tovar nikoho sme neokradli hej ale aky tovar uz nikdy viac.

• neseriozne jednanie

stale len slubuje ze tovar posle a nic cakam uz 11 dni a tovar neddany je to podvd ako vytiahnut prachy spoliehaju sa nato ze nik nepojde na policiu lebo si objednal steroidy

• Nedorucili mi tovar!!! Nemam co hodnotit!!!! NEODPORUCAM!!!!

NEODPORUCAM!!!

Reakcia obchodu EliteSupps

Jasne, že sme vam nedorucili tovar, ked že ste objednal produkt ktorý nebol skladom, treba si nabuduce všimat ten velikánsky cervený križ ktorý tam svieti ;)

Absolutna katastrofa, tovar som dostal po 6 tyzdnoch (!) od zaplatenia a este aj iny, ako som si objednal. Vkuse som im vypisoval emaily, pomaly som sa musel vyhrazat, aby mi vobec poslali tovar, za ktory som zaplatil dopredu. Nikdy v zivote uz u nich nenakupim a ak mate moznost nakupit inde, urcite nenakupujte u nich.

Reakcia obchodu EliteSupps

Bohužial , stalo sa, je nam to luto, ale objednaný tovar nebol skladom, preto ste musel tak dlho cakat, je nam to luto

Myslela som si, že tovar dostanem do 3 dní, ale ani po 10 dni ho nemám, a budem žiadať o vrátenie peňazí.Liek som už potrebovala, lebo nie je na trhu a spoliehala som sa na Vašu službu.

s pozdravom Chmúrna

• Prijatelna cena.
    • Dlzka dodacej lehoty.Uz je to 10.dni od objednania tovaru a tovar mi este nebol doruceny.