• Aké výhody, tovar som vyplatil a zatiaľ mi nebol doručený
    • 3 tyzdne som cakal, ale tovar nedorazil.

Objednávka zo 16.03. zaplatila som hneď, tovar nemám, obchod vôbec nereaguje. Určite neodporúčam

• Dostupnosť tovaru
    • Rýchle odoslanie
    • Dodaná nekompletna objednávka
    • Záujem o riešenie reklamácie nula
    • Vysoké poštovné

Z 12 ks objednaneho a uhradeného tovaru prišlo 10. Po reklamácii žiaden záujem o riešenie, dokonca ani ospravedlnenie
    Neodporúčam

• dodanie 1-2 mesiace... to je bez komentara, ta radsej nech obchod neponuka tento druh tovaru.

Po zadaní objednávky som kontaktoval predajcu s otázkou, či bude moja objednávka vybavená počas jedného týždňa. Nedostal som žiadnu odpoveď, ani informáciu o tom, kam mám poukázať platbu. Zdá sa, že tento predajca nie je seriózny, aj keby mi odpoveď teraz prišla už by som nemal záujem u neho nakúpiť.

Tovar mi neprišiel a ani som nedostala žiadnu informáciu, kedy môžem tovar očakávať..

Pan mi hned odpisal s tym, ze jedna polozka uz nie je. Upravila som objednavku a vypytala som si potrbne info k platbe. Pan sa uz neozval, tovar nikde. Su to uz skoro dva tyzdne.

nekomunikacia predajcu. Predajcu som mailom kontaktoval -bez odozvy.

• žiadna komunikácia

Tovar som objednávala 15.3., urgovala som 18.3. či mi pošlú faktúru a odvtedy nič, z ich strany žiadna reakcia...

• Ziadna komunikacia

peniaze som poslal a nič neprišlo.

• Majitel E-shopu nedodava tovar za objednanu cenu, objednavu rusi uz toho dovodu, ze objednany tovar sa za uvedenu cenu nepredava

• Rýchle dodanie tovaru
    • Podrobný popis výrobku vrátane rozmerov
    • Tovar som našiel iba na Vašom e-shope
    • Vysoká cena dopravy - v mojom prípade polovica ceny výrobku
    • Nie je na výber lacnejší dopravca, alebo úloženka, zásielkovňa a pod.
    • E-shop nemá slovenský účet - nutné použiť fio banku alebo zahr.platbu

Objednávka odoslaná pred 10 dňami a tovar stále nedorazil... ani žiadna informácia

• Tovar zapletený a nedoručený. Ďakujem!!!!!

Veľké sklamanie, s obchodom som mal tie najlepšie skúsenosti, momentálne sa však nikto neozýva, nekomunikuje, keďže som zvolil platbu vopred, prišiel som o peniaze, katastrofa.

Komunikácia s predajcom vôbec nefunguje. Dohodli sme sa na doručení a obchodník sa na našu dohodu vykašľal. Neurobil ani toľko, aby mi napisal a ospravedlnil sa, že to na čom sme sa dohodli neplatí.
    Z mojej strany platba prebehla v deň objednávky.
    Pokial vám je jedno, kedy vám objednávku dorucia a mozete sediet doma cely den, tak vam to asi vadit nebude.

• Prijatelnu cenu
    • Žiadna komunikácia

Moje skúsenosti sú asi také, že 6.3.2017 som si objednal tovar 7.3.2017.elektronický zaplatil a do dnešného dňa (17.3.2017) mi tovar neprišiel. Dňa 12.3.2017. som zaslal mail o informáciu o dodaní zásielky a žiadná odozva.

• všetko

Des .. vyhnite sa tomuto obchodu!