• Nedodržanie termínov

Tovar objednaný a zaplatený 3.1.2017 a k dnešnému dňu 16.1.2017 stále nebol doručený bez relevantného vysvetlenia.

• Velmi zlá komunikace. Nevím c se stalo, dříve nebyl žádný problém v dodávání zboží ani v komunikaci ale posledních pár měsíců je to velmi zlé. Na zboží musím čekat i několik týdnů i když je dopředu zaplacené.

Zboží zaplatíte, několik týdnů na něj čekáte, pokud máte štěstí a dovoláte se, tak dostanete své peníze zpět.

• Velmi problematicka komunikacia s predajcom

• Žiadna komunikácia pri probléme. Posielala som email že mám problém s objednávkou a nikto sa mi neozval.
    • Dodacia lehota !
    • Nulova komunikacia zo strany predajcu, ziadna odozva na mail, kde som ziadala o informaciu o stave objednavky a tovar stale nedoruceny, hoci uvadaju ze maju tvar na sklade!

Sklamanie!

• neviem
    • Tovar ponuka k objednaniu no nevie ho dodať

Treba asi popredu volat a pýtať sa či ponúkaný tovar aj majú.

• Bol mi poslany iny tovar,ako som si objednala.

Nikto sa mi neozval po vyplneni reklamacie.Kedze islo o nizku ciastku,neoplati sa mi tovar zasielat spat,postovne by bolo drahsie ako cena tovaru.Takuto ignoraciu zo strany predajcu som este nezazila :(

Reakcia obchodu Elektrodomov

tovar ktorý mate si nechajte ,ako bonus dnes Vám posilam nový.Čo sa týka Vašej reklamácie email bol v spane.
    Osprevedľnujem sa Vám.
    Elektrodomov Peter Stredanský

• Tovar mi ani po urgencii a zaplatení nebol doručený ani po 3 týždňoch po objednávke.

Rýchlo preč

Reakcia obchodu Elektrodomov

Dobrý deň, vysvetloval som Vám ako je to s dodávkou tovaru dodavatel nám ho slubil.Čiastku Vám samozrejme pošleme spať.
    Ospravedlnujem sa Vám.
    Elektrodomov Peter Stredanský

• Neodpovedaju na maily tovar nedorucili.

Reakcia obchodu Elektrodomov

volali sme Vám ohladom vašho tovaru ,písala ste ak nebude máme Vás kontaktovať telefon ste nebrala.Toľko ohladom našej komunikácie.Ďakujem pokoj a dobro Vám prajem.
    Elektrodomov.

• zasiela nefunkcny tovar

skuste sa radsej poobzerat inde

Reakcia obchodu Elektrodomov

že zrovna Váš výrobok bol nefunkčný (sodastream) za to nemôžeme Mali ste nový nerozbalený výrobok, keby sme ho vyskúšali, tak by sa Vám to asi nepáčilo.
    S pozdravom Peter Streďanský Elektrodomov.

• absolutna nekomunikácia zo strany obchodu, žiadne upozornenie o vyskladnení tovaru,o odoslaní tovaru, výber dopravcu velmi zlý, zavolajú 5 minut pred doručením, zrejme som mala byť vyše týždna doma a čakať...

pokial je možné vyhnite sa nákupu v tomto obchode, na zákazníkovi mu absolutne nezáleží....

• Kedže tovar si nemôžete ppozrieť je predávaný za neadekvátne ceny, resp. nemá vlastnosti uvádzané na E-shope.
    Určite túto formu nákupu už nazvolím.

Reakcia obchodu Elektrodomov

ceny jsou nejnižší na internetu.Co se týká vlastností vycházíme z popisku dodavatele.Nevím co měl zákazník na mysli.
    Pěkný den a pokoj.
    Elektrodomov

• ak si objedna tovar a zaplatim ho vopred vidim ze tovar maju na sklade a poslu mi ho o tyzden a este ze si musim poslat cloveka po zasielku lebo v uschovni kde to posielaju maju otvorele v case kedy som v robote, nie je najstastnejsie. Tovar mi prisiel zabaleny v krabicke od nejakych topanok co ma velmi prekvapilo, ze co je to za "garacovu" spolocnost ked uz nema ani na zaslanie tovaru do obycajnej cistej krabicky.

nevyjadrujem sa radsej

Reakcia obchodu Elektrodomov

trochu nechápem.Heureku point si paní zvolila sama.Na pracovnu dobu neviem čo mám povedať v dnejšej dobe internetu mobilou atď.Sa dá zjistit kde čo:) Čo sa týká krabice je to prvý raz čo sa nám stalo že niekomu vadil obal.
    S pozdravom Elektrodomov.

• Ziadne.
    • Komunikacia, dlhe vedenie, neskore reakcie.

Prvy a posledny krat..

Reakcia obchodu Elektrodomov

Dobrý deň, nemôžeme za to, že zákazník neuviedol svoje tel.číslo, toto spomalilo celý proces doručenia. a za ďalšie nemôžeme za to, že bol štátny sviatok a víkend k tomu.
    E-shop elektrodomov

• Dlhá dodacia doba.