Rychle a profesionalne vybavenie

Reakcia obchodu Electronic Star

ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie obchodu. Máme radosť, že ste s našimi službami spokojný.

• neskutocne rychle dodanie
    • dorucenie zadarmo
    • rychla reakcia zakaznickeho servisu
    • prisiel poskodeny tovar

Tovar bol poskodeny ale nie prepravnou spolocnostou ale tak bol zabaleny. Do jedneho dna sa doriesili moju reklamaciu. Nakolko bol pouzitelny a nebolo to velmi vidno dohodli sme sa na zlave a vrelo odporucam obchod -bol by som radsej ak by prisiel neposkodeny tovar.

Dobrý deň AdSa,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojný. Sledujte náš obchod aj naďalej, máme pripravené ďalšie zaujímavé akcie.

S pozdravom Jaro z Electronic-star

Super rýchle a bezproblémové dodanie za 24h.

Dobrý deň Anka,

S pozdravom Jaro z Electronic-star

• Rýchle doručenie, tovar dorazil nepoškodený v poriadku, maximálna spokojnosť

Dobrý deň Patrik,

ďakujeme za hodnotenie. Pevne veríme, že sa do nášho obchodu budete radi vracať aj naďalej.

• velmi dobre ceny
    • rychle dodanie
    • bezproblemova komunikacia
    • kvalita

Eshop s velmi dobrymi cenami a kvalitou. Rychle a promptne dodanie. Bezproblemova komunikacia.

Dobrý deň Rado,

veľmi si vážime Vašu spokojnosť s nákupom u nás.

S pozdravom Jaro z Electronic-star

• rýchlosť a dodanie v avizovanej kvalite

Dobrý deň Pavol,

• Ryhle doručenie
    • Dobry pomer cena-kvalita

S pozdravom Jaro z Electronic-star

Pri objednávke som potreboval pomoc a tak som volal na zákaznícku linku, kde mi veľmi ochotne pomohli. časť tovaru dorazila na druhý deň, druhá časť, ktorá cestuje z nemeckých skladov príde verím čoskoro. Vrelo odporúčam a ďakujem

S pozdravom Jaro z Electronic-star

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

fakt rýchle dodanie

• Rýchle vybavenie mojej objednávky

Reakcia obchodu Electronic Star

veľmi si vážime Vašu spokojnosť s nákupom u nás.

S pozdravom Jaro z Electronic-star

• dobrý tovar za výhodné ceny

Dobrý deň Valerián,

• dobra komunikacia

Aj ked dorucenie trvalo trochu dlhsie, tovar dorazil v poriadku a v ocakavanej kvalite.

• Som spokojný

S pozdravom Jaro z Electronic-star

Rýchle dodanie, už na druhý deň.
    Mal som problém pri platbe vopred tak mi hneď volali či mi dokážu nejako pomôcť, nakoniec som to dal na dobierku.
    V pondelok o 7:00 som tovar objednal a na druhý deň v utorok o 11:00 už používal.

S pozdravom Jaro z Electronic-star

• Niektore vybrane tovary v super cene aj kvalite.
    • Tovar este po tyzdni vobec nedorazil, ale uz nedockavo posielaju v dalekom predstihu dotazniky spokojnosti.

Dobrý deň Juraj,

ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie obchodu. Objednávka Vám bola dnes o 7:24 doručená, na 5. pracovný deň. Objednáli ste si u nás rozbalený produkt, pri ktorom upozorňujem na dodanie do 6-8 pracovných dní.

S pozdravom Jaro z Electronic-star

Tovar mi nebol doručený tak ako bolo písané pri nákupe. Teda ešte vôbec nedorazil.

Reakcia obchodu Electronic Star

za prepravnú spoločnosť Slovak Parcel Service sa Vám ospravedlňujeme, zásielku Vám mali doručit už 12.4.2024. Urgujeme doručenie u prepravnej spoločnosti. Práve sme Vás kontaktovali ohľadom doriešenia vzniknutej situácie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].

S pozdravom Jaro z Electronic-star

Toto hodnotenie nie je hodnotenie produktu ale obchodu.Tak najprv objednal som si zmrzlinovac naprv na stranke klarsteinu. Produkt prisiel rychlo. Po mojom otvorení som zistil ze to nie Dolce Bacio smart zmrzlinovac ale len Dolce Bacio cize nebol smart. Prdukt som reklamoval s tim ze nech mi poslu spravny produkt. Po 3 dnoch mi vratili peniaze tim ze produkt nemaju skladom. Ironia je ze stale ho ponukaju na WEB stranke. Takze som si povedal ze ho objednam z tejto stranky electronic-star. Rovnako vsetko prebehlo rychlo. Zmrzlinovac prisiel rychlo. Po otvoreny a zapojeny ma cakalo nemale sklamanie opat to nebol smart. Ja neviem ale pride mi to ze nevedia co predavaju. Ako sa moze stat ze poslu opat zly kus. Musim podotknut ze obidve stranky maju rovnaké produkty a rovnaky sklad. A ked som volal na informacie. tak mi povedal ze mi vratia peniaze do 14 dni, ze majú asi zlý popis pri tom produkte. Osobne som mal za to ze klarstein je dobra znacka a mam par produktov od nich. Toto je ale vysmech cloveku - zakaznikom. Produkt so vratil uvidíme ako to dopadne

Reakcia obchodu Electronic Star

ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie. Práve sme Vás kontaktovali ohľadom doriešenia vzniknutej situácie. Dohodli sme sa na vrátení peňazí. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].

S pozdravom Jaro z Electronic-star

Objednala som záhradnú hojdačku a nedala sa zložiť, nakoľko prišla v dvoch krabicách a sedacia časť nepasovala na konštrukciu, nakoľko bola nesprávne podľa čísla dodaná .

Dobrý deň Eva,

mrzí nás táto nepríjemnosť, za ktorú sa Vám ospravedlňujeme. Práve sme Vás kontaktovali ohľadom doriešenia vzniknutej situácie. oposiaľ ste nás nijakým spôsobom o probléme neinformovali a nemohli sme o ňom vedieť. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].

• Rýchlosť doručenia
    • Tovar nezodpovedá obrázku na ktorom sú aj zabudované reproduktory, v skutočnosti nie sú.

Dobrý deň Ludo,

ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie obchodu. Nedostatky preveríme a problém napravíme, ďakujeme za upozornenie.