• nakúpil v obchode Electronic Star pred 1 mesiacom

Prisla deka s elektrickym vyhrievanim. Po 2 dnoch sa pokazila. Pisem ako mam postupovat pri vrateni. Nikto mi ani neodpisal ..

• rychlost ,prehlad

Reakcia obchodu Electronic Star

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojný. Urobíme všetko preto, aby ste nestratili našu dôveru. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@electronic-star.sk.

• Rýchlo vybavená objednávka
    • Krabice prišli dve, osobitne, v ničom neboli zabalené, boli len prelepené obyčajnou lepiacou páskou.

Reakcia obchodu Electronic Star

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Máme radosť, že ste boli s nákupom a našimi službami spokojná. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@electronic-star.sk.

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 2 týždňami

• o vyhode/nevyhode neviem, tovar dodany v poriadku, reklamovat som zatial nemusel

Reakcia obchodu Electronic Star

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojný. Sledujte náš eshop aj naďalej, máme pripravené ďalšie zaujímavé akcie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@electronic-star.sk.

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 1 mesiacom

objednaný tovar bol doručený a v poriadku. Spokojná

Reakcia obchodu Electronic Star

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojná. Urobíme všetko preto, aby ste nestratili našu dôveru. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@electronic-star.sk.

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 2 týždňami

• Skvelý výber tovaru a kvalita,zatial vsetko co som kupoval funguje bez problémov
    • Nič

Kvalitné výrobky za slušné ceny

Reakcia obchodu Electronic Star

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Máme radosť, že ste boli s nákupom a našimi službami spokojný.

• Vyhodne ceny
    • Dobra infomovanost pri procese dorucenia objednavky

Hladal som kvalitne reproduktory a natrafil som na tento obchod. Od samotneho procesu vyhladavania az po proces objednavky som bol s funkcnostou stranky spokojny. Tovar mi prisiel neposkodeny v case, aky bol pisany na stranke.

Doporučujem,som spokojný.

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 2 týždňami

• Nekompaktnost cien v prehliadači a na stránke výrobku
    • Neboli mi doručené nožičky k ohrievaču, čakám na reakciu aj po telefonickej urgencii

Reakcia obchodu Electronic Star

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nožičky Vám budú doposlané, ospravedlňujeme sa Vám za komplikácie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@electronic-star.sk.

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 3 týždňami

• ešte neviem posúdit tovar som nerozbalil

Super nakup a ceny

• Jednoducho,rýchle,spoľahlivo.

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 1 mesiacom

Objednávka prebehla už pred mesiacom , žiaľ od predajcu som nedostal ani tovar ani mail v akom stave je objednavka .

Reakcia obchodu Electronic Star

Vaša skúsenosť nás mrzí. Ďakujeme za podnet a urobíme maximum pre to, aby sa Vaša situácia viackrát nezopakovala.
    Ospravedlňujeme sa Vám a želáme pekný deň.

Velka spokojnost

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 3 týždňami

• Objednal som viackrát a vzdy som bol spokojny. Tovar bol v poriadku a expresne doruceny

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 3 týždňami

Maximalnavspikojnost mam uz druhe elektucje kachle

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 3 týždňami

Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené, nejedná sa o hodnotenie obchodu.

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 3 týždňami

Bez problémov objednané, rovnako dobre a rýchlo doručené.

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 1 mesiacom

• K tovaru by sa hodil podrobnejší návod.
    • Veľká škoda že neponukate aj splátkový systém.

• Rýchle dodanie