• Dlhá čakacia doba.

• Zaujimavy tovar

Reakcia obchodu Electronic Star

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojná. Sledujte náš eshop aj naďalej, máme pripravené ďalšie zaujímavé akcie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@electronic-star.sk.

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 2 týždňami

Tovar dosiel vpredstihu a hlavne v poriadku,som velmi spokojny.
    Stano.

Reakcia obchodu Electronic Star

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojný. Urobíme všetko preto, aby ste nestratili našu dôveru. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@electronic-star.sk.

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 3 týždňami

Tovar prisiel relativne rychlo oproti ostatnym eshopom. Bohuzial z dvoch kolobeziek jedna nefungovala a druha mala prasknute ovladania, takze jedna bola vratena a druha je v procese reklamacie. Velka spokojnost so zakaznickou podporou - su velmi mili, vedia poradit a pomoct. Ihned po vrateni penazi za nefunkcnu kolobezku (moze sa stat hocikomu) objednavam druhu :)

Reakcia obchodu Electronic Star

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Máme radosť, že ste boli s nákupom a našimi službami spokojný.

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 3 týždňami

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky a jej dodanie

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 2 týždňami

nakup zo strany obchodu bol super.

• Rychlo.

Nevýhoda dodanie tovaru je do 6 dní. Ak to nevadí tak v pohode

• Neviem!
    • Neodporúčam obchod!!!

Dňa 13.7 som si objednal Autoradio,došlo mi kurierom bol to rozbalený kus.Nefungovalo podsvietenie,dňa 19.7 som tovar zaslal nazad,volal som z operátorom on mi hovoril že prebrali tovar.Doposial mi nevrátili peniaze,že vraj do 14 tich dní!?Skoro každý deň som im volal,ale operátor ma stále zavádzal,že mi zavolajú naspäť bla bla bla,a nestalo sa.Peniaze nemám do dnešného dňa,a uplinul mesiac čo som vám vrátil tovar nazad!!!Už ma to nebavý,bude sa to riešiť inou cestou!Hanbite sa! Takto si ceníte zákazníkov!Na email neodpovedáte,a na zákaznícke číslo vám trvá dakedy aj hodiny sa dovolať!

Reakcia obchodu Electronic Star

žiaľ nakoľko píšete neoverené hodnotenie, ktoré sa neviaže priamo k žiadnej objednávke, nedokážem Vás v systéme vyhľadať podľa čísla objednávky. Pod menom Zolco neevidujeme žiadnu objednávku a nevieme adekvátne reagovať. Všetky odstúpenia od zmlúv sú vybavené do 14 dní. Pravdepodobne nám tovar od Vás nebol doručený, v takom prípade je potrebne urgovať prepravnú spoločnosť, ktorou ste tovar posielali. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@electronic-star.sk.

• žiadna !!!
    • Nikdy viac !!!

Vyhýbajte sa obkľukou tomuto obchodu !!!DANGER !!!!

Reakcia obchodu Electronic Star

Vaša skúsenosť nás mrzí. Za nedostupnosť produktu sa Vám ospravedlňujeme. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: info@electronic-star.sk.
    Ospravedlňujeme sa Vám a želáme pekný deň.

• Rýchle dodanie, prehľadná stránka
    • Nemá žiadnu

• Bezproblémový nákup

vsetko v poriadku

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 3 týždňami

• Mali tovar, poslali tovar, prišiel tovar :) čo viac môže človek očakávať... Hej mali výbornú cenu

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 3 týždňami

výrobok, ktorý som si u vás objednala som stopercentne s pokojná ,tovar mi došiel do troch dní ,a som s ním veľmi spokojná čo môžem odporučiť aj ostatným ....ďakujem...

Reakcia obchodu Electronic Star

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Máme radosť, že ste boli s nákupom a našimi službami spokojná.

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 3 týždňami

nebol to môj prvý nákup v tomto obchode, vždy som bol veľmi spokojný.

Bez problemov.

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 3 týždňami

Seriózny prístup k zákazníkom.

Vcelku vydarená súprava

• nakúpil v obchode Electronic Star pred 3 týždňami

• Nakupovanie cez internet je pohodlný. Nakoľko bývam mimo noha.
    • Nemusím chodiť po obchodoch,nakoľko mám problém s pohyb.ústrojenstvom
    • Vyhoda