Seriozny prístup

• komunikáciu ohľadne výrobku
    • zatiaľ som nezistila, objednávala som po 1x a bola som spokojná

Super. Doporučujem každému.

• neskorá dodávka tovaru ako je uvedená

dobrá cena tovaru

• vyhodna cena, velke balenie
    • musela som dlhsie hladat dany tovar, vzdy som to nasla v inom baleni

som absolutne spokojna, doporucujem vsetkym

• rychlost obchodu
    • Reklamacia u dopravcu by sa mala do dvoch dni dat vyriesit bezpodmienecne..Ak si zakaznik nevsimne pri preberani tovaru zospodu natrhnutu krabicu uz nema pravo na reklamaciu

Ja som bola z obchodu velmi sklamana, niekde nastala chyba a tovar, ktory mi bol doruceny bol poskodeny, nedostatky som hned odfotila, nakolko si manzel pri preberani nevsimol zospodu natrhnutu kartonovu krabicu. Tovar nebol dostatocne, bezpecne zabaleny. Bol to tazky stacionarny bicykel v kartonovej krabici.. a niekomu musel spadnut lebo ked sme krabicu rozbalili boli tam polamane casti a praskliny na stacionarnom bicykli..ihned som im poslal fotky prasklin na reklamaciu, na reklamaciu vraj nemam pravo, ked som tovar prevzala v natrhnutej krabici..Takze moja mamka si pod stromcekom najde prasknuty stacionarny bicykel..Dakujem

• pohodlnost
    • rychlost
    • vyhodna cena
    • zodpovednost poskytovatela
    • vcasna informovanost zakaznika o kupe produktu

odporucam !!!!!!!!!

• objednaný tovar bol najlacnejší v porovnaní s konkurenciou

Dodacia doba bola 9 dní, mohlo to byť menej keby nezabudli vybaviť objednávku, ale inak som rada že som kúpila za najlepšiu cenu

• Sortiment tovaru a doručenie
    • Nemá na sklade čo deklaruje na internete.

Po dohode som zmenil objednávku,takže vcelku obchod doporučujem s tým že nie je isté či majú deklarovaný tovar,a či dodržia čas dodania.

• bez tlačenice v obchode, rýchlo
    • nie sú mi známe

rýchlo, kvalitne, spoľahlivo

• dobre ceny
    • preprava,manipulacia s tovarom,moze dojst poskodeny tovar

dobra cena,trosku bol tovar poskodeny tyka sa to vibracnej plosiny.je malinko puknuty ram z umelej hmoty co sme si vsimli pri montazi ale nakolko funguje vsetko tak ako ma tak to nereklamujem.to poskodenie mohlo byt sposobene prepravou.odporucam aj ostatnym tento obchod ak hladaju dobre ceny.

• ze musim objednat min. za 20 eur

• nemusím chodiť po preplnených obchodoch.
    • značku OLPRAN poznám z minulosti a som s s nou spokojná.

• časová tieseň
    • mne sa všetko pozdávalo

odporúčam

• Oslovila ma cena za vybrany tovar
    • Tovar bol skladom

Odporucila by som tento obchod vdaka rychlosti spracovania objednavky, rychlej dodavky.

• rýchlosť, dostupnosť
    • nestretla som sa so žiadnymi

odporúčam

Zatiaľ spokojná, na dlhšiu dodaciu lehotu upozornili vopred.. inak uvidíme až to dorazí :)

• niektoré výhodné ceny
    • drahé poštovné

priemerné

• Veľmi dobrá prehľadnosť pri výbere produktov, kvalitný odborný komentár k jednotlivým produktom.
    • Nakupovala som zatiaľ jeden raz, nezistila som neveýhody alebo slabé miesta.

Viac menej náhodne som sa preklikala na túto stránku, ponuka bola príjemným prekvapením. Zamerala som sa len na výživové doplnky, ponuka čo sa týka spektra a kvality je výborná.
    Spokojnosť s produktami je dobrá, doporučujem ako korektného obchodného partnera s kvalitným tovarom.

• Tovar som si objednala pred 10 dnami,expedovany bol pred 8 dnami a zatial mi nebol doruceny napriek tomu,ze uvadzate,ze pride do 2-3 dni !

obchod má dobré ceny a som s ním spokojný ;)