eFitness.sk

Tatiana

• Rýchle dodanie

Džana

Pridané: 25. júla 2017

Jedinou chybou pri nákupe je to, že nemôžete kúpiť všetko z ponuky, čo chcete lebo tovar je vypredaný.. odporúčam dodávateľovi sledovať zásoby, aby priebežne ich dopĺňať. Ak chcete opätovne objednať tovar, ktorý bol v prvej objednávke vypredaný, treba opäť zaplatiť nemalé poštovné.
V objednávke som mala vyfakturovaný tovar, ktorý mi nebol dodaný, ale dodávateľ veľmi rýchlo reagoval na moju reklamáciu a situácia sa vyriešila.

Casey

Pridané: 25. júla 2017

• Rychle dodanie, ale zle dodanie. Poskodeny tovar.
  • Predajca dava neuplne informacie, zavadza. Nedodrzuje co povie po osobnom tel.rozhovore pri reklamacii. Nespokojna.

Tovar po mojej obj. sice prisiel rychlo ale bol poskodeny. Vyplnila som rekl.formular a firma mi napisala, ze peniaze mi budu vratene. Na stranke obchodu maju rekl.podmienky, podla ktorych som postupovala. E-mailom mi nepodali info, ze nemusim vracat tovar. Potom som bola po telefone informovana ze som postupovala unahlene, vraj som mala pockat,,neviem naco". Postovne ma stalo 9€. Ktore mi slubili ze vratia ale nevratili. Zavadzanie kupujuceho.

reagoval jsem Vám již na Vaši anonymní recenzi níže:

Dobrý den,
je velká škoda, že jste neuvedla veškeré skutečnosti, aby i ostatní zákazníci mohli situaci posoudit.

Podložka Vám skutečně přišla zašpiněná, dle informací a kolega s Vámi také ihned řešil. Navrhl Vám, abyste si podložku nechala, s tím, že Vám převedeme celou platbu. Vy jste nás informovala, že jste podložku odeslala a teprve potom vyplnila reklamační formulář...

Podotýkám, že Vám reagoval hned v den, kdy jste reklamovala.

Nikdo není neomylný a skladník si bohužel nevšiml zašpinění. Ale my řešíme veškeré chyby ke spokojenosti zákazníka - stejně, jako i u Vás.

Děkujeme za recenzi, věřím, že pomůže i dalším zákazníkům, kteří by mohli řešit případnou reklamaci.

Krásný den přeje
Reklamační oddělení eFitness

Manny

Pridané: 24. júla 2017

• ???
  • Ako tak citam tieto recenzie, vidim ze vela sa tu opakuju tie iste zakladne veci. Chyba pri baleni a problem pri vrateni resp. reklamacii tovaru. Asi bude problem v celom riadeni tohoto obchodu. System ziadny. Cize radsej nekupovat.

Velke minus

• Áno (1)
  • Nie

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že se jedná o anonymní recenzi bez odkazu na objednávku, zřejmě se jedná o recenzi záměrně poškozující.

Bohužel tedy nevím, k čemu bychom se vyjadřovali.

Pokud máte jakýkoli problém, můžete nás kontaktovat jak emailem, tak i telefonicky.

Za Tým eFitness
Marian Šobr

Rado

Pridané: 24. júla 2017

Pohodlne z domu.

Dobrý den,
toto je jedna z našich předností a jsme rádi, že jste si vybrali právě nás.

Tým efitness

Jurko

Pridané: 21. júla 2017

• Zamestnáva farboslepých skladníkov, poslali mi tovar v úplne inej farbe, ako som si objednal

Dobrý den,
určitě se mohlo stát, že se skladník přehmátl - jsme lidi...

Pokud jste reklamoval, kolega se Vám ozve a samozřejmě dořešíme.

Casey

Pridané: 18. júla 2017

• Tovar ktory som si objednala,, plazova podlozka'' mal hnede flaky, material vobec nebol bavlna ako pisu v popise. Tovar som vratila, prniaze mi vraj poslu. Postovne za ich nepozornost ma stalo viac ako stala podlozka. Nedoporucujem tento obchod. Nespolahlivy....

Velmi sklamana

• Áno (1)
  • Nie (2)

Dobrý den,

Podotýkám, že Vám reagoval hned v den, kdy jste reklamovala.

Krásný den přeje
Reklamační oddělení eFitness

Pridané: 18. júla 2017

Bola som spokojná s kvalitou tovaru a s cenou.

Dobrý den,
děkujeme a těší nás, že jste spokojeni.

Pěkný den

Peter

Pridané: 16. júla 2017

• neviem, kupoval som cez heuréku

Kupoval som cez Heuréku, tovar mi došiel v poriadku

Dobrý den,
děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste spokojeni a budeme se těšit na další spolupráci.

Pěkný den