• Také ktoré nedodrží
    • Špatná komunikácia až žiadna,vypína telefon.

Skôr neodporúčam.Keď sa potrebujete o niečom poradiť tak sa nedovoláte.Myslím na ten mobil.

• nekomunikovanie so zakaznikom, poslala som dve objednavky v dvojtyzdnovom odstupe, ani raz mi nebolo zaslane potvrdenie objednavky ani oznamenie o odoslani, az po mojich telefonatoch som sa dozvedela, ako sa ma moja zasielka...

ak hladate odpovede, po dlhom hladani mozno najdete

Dobrá komunikácia zo strany predajcu. Stále som bola informovaná mailom, kde sa práve môj objednaný tovar nachádza atď. a kedy ho môžem očakávať.

• Zavadzanie zakaznika ohladom dodacej lehoty.
    • Neprijemna telefonicka a mailova komunikacia

Sluzby tohto e-shopu uz nevyuzijem, neslo mi o cenu, ale o rychlost dodania. Sklamali ma.

• Skvelé ceny
    • Možnosť platiť aj na dobierku

• nevidím žiadne výhody! Nakúpiť som sa tu rozhodla z toho dvôvodu že uviedli že tovar majú skladom!
    • Oklamali ma! Uviedli že tovar majú skladom ale nemali!Rozhodne neodporúčam obchod kde Vás klamú!

Rozhodne neodporúčam nakupovať v tomto obchode, kde nemajú toľko slušnosti a úcty k zákazníkom, aby si aktualizovali stránku a nepodávali zákazníkom klamlivé a zavádzajúce informácie! To je taký problém, keď sa niekto živý predajom cez internetový obchod aby si aktualizoval stránku keď niečo predá?!!!!!!!Som z tohto obhodu sklamaná a zhnusená! Už nikdy viac na ich stránky ani len nezavýtam nie to ešte aby som u nich nakupovala. A rozhodne to upozorním každého koho ma napadne, aby sa tejto stránke vyhol!!!!

• Prijateľné ceny
    • Dodacia lehota

Objednal som tovar dostupný skladom. Je odvtedy 11 dní a ešte mi nebol doručený ani expedovaný

• Nenapísali mi číslo balíka v doručovacej službe,tak som si nemohol zistiť, kde sa balík nachádza.
    • Chápem, že bolo krátko pred vianocami, ale službu mohli dotiahnuť do konca.

• Hlavne rýchla dodacia doba /2dni/od objednávky.Syn dostal bicykel na Vianoce.Veľmi pekne ďakujeme.Sme veľmi spokojný.Štastný Nový rok.

Ostatné obchody len slubovali že dodajú tovar a nakoniec bez zavolania nič sa nedialo.Povedali že sa vypredali bicykle a neboli schopný dodať tovar ani za 20 dni.

• na zasielku, treba dat nadpis krehke, aby sa neposkodil pri doprave

• dobry prehlad
    • produkty ktore som inde nenašiel
    • rychle doručenie
    • sledovanie zásielky počas sviatkov (udržba na stránke(

odporučam-som velmi spokojny

• Jedina slabina tohto obchodu je prepravna spolocnost s ktorou spolupracuje!

• prijateľná cena, dodanie tovaru až ku dverám

• na obrazku bolo nieco ine ako mi bolo dorucene.

treba si dobre všetko prečitať viackrát a nenechat sa zlákať.

• rýchlosť a hlavne prehľad o tom, kde je zásielka
    • zatiaľ som žiadne nenašla

výborná komunikácia, prehľadnosť a hlavne rýchlosť dodávky, jednoducho perfektná spolupráca

• Telefonicky tvrdili, ze tovar vyskladnia 16.12.2011, tovar vyskladnili az 19.12.2011

Spokojnost

• boli vyhodne ceny

• Zatiaľ som sa s horším internetovým obchodom nestretol !!!(týka sa to dodávky tovaru na termín Vami určením !!!

Ten kto nechce mať problémy s dodávkou tovaru načas,nech sa Vám z ďaleka vyhne .

• najlepsia cena na trhu
    • proptne vybavenie objednavky
    • trochu lepsie informovat o stave objednavky
    • dlzka dodania spominana na internete bola prekrocena

napriek dlhsej dodavke som s obchodom spokojna, tovar prisiel v poriadku, urcite odporucam

Seriozny prístup