• nakúpil v obchode EDIS pred 2 týždňami

Rýchle dodanie,cena a kvalita OK.

• Rychle dodanie,spolahlivost..dakujem

• cena, rýchlosť, dostupnosť

• rýchle odoslanie tovaru
    • Prišiel mi email ohľadom potvrdenia objednávky, ale nenašiel som v ňom žiadne informácie ohľadom bankového prevodu, ktoré som musel hľadať na mojom účte v obchode
    • oceňoval by som lepšiu komunikáciu

Som spokojný s nákupom v ich obchode, maličké nedostatky v komunikácii. Nakupoval by som zvonu.

• nakúpil v obchode EDIS pred 2 týždňami

• Rýchlosť objednávky promptnosť. Vždy som bol spokojný:)
    • Nenašiel som žiadne.

Vrelo odporúčam nákup v tomto obchode :)

• Super
  • nakúpil v obchode EDIS pred 3 týždňami

vsetko ok

• nakúpil v obchode EDIS pred 3 týždňami

Oznámenia o prevzatí, komunikácia, obchod vrelo odporúčam.

• V centre mesta,po ruke,ceny
    • Nič také,čo by bola nevýhoda

• doručenie domov

• bleskove dorucenie...
  • nakúpil v obchode EDIS pred 1 mesiacom

Ako vždy, všetko prebehlo hladko

• Profesionálny prístup.
    • Komunikácia.
    • Možnosť osobného vyzdvihnutia tovaru na predajni.
    • Žiadne.
  • nakúpil v obchode EDIS pred 1 mesiacom

Prijemna a profesionalna komunikacia.

• nakúpil v obchode EDIS pred 1 mesiacom

• v obchode som nakupoval už viackrát, tovar k dispozícii do 3 dní pokiaľ bol skladom, aj reklamácia tovaru vybavená k spokojnosti

• spokojnosť
  • nakúpil v obchode EDIS pred 1 mesiacom

• Keď som si tovar objednávala, nikde som nevidela informáciu o tom, že nie je na sklade. Začiatkom týždňa mi volal predajca s tým, že tovar by mal do konca týždňa prísť, no nie je to isté. Potom mi volal na další týždeň ešte raz, že tovar stále nedorazil, ale že možno príde další týždeň. Následne som objednávku zrušila.

Reakcia obchodu EDIS

Dobrý deň. Informácia o tovare či je skladom je hneď pod "Vložiť do košíka" a je to červenou farbou, tak nechápeme, že ste to nevidela. Bolo tam napísané: "Tovar dostupný na objednávku. Informujte sa u predajcu na dostupnosť tovaru". Preto Vám aj náš predajca hneď volal, keď spracovával Vašu objednávku, že tovar nie je skladom a že predbežný dátum naskladnenia majú koniec týždňa. Keď sa tovar u našej distribúcie nenaskladnil v tom termíne, tak Vám zavolal, že posunuli predbežný dátum naskladnenia. Následne ste sa dohodli, že to chcete zrušiť. Ďakujeme Vám za hodnotenie. Z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu, lebo hneď ste bola informovaná o všetkých okolnostiach. My sme sa snažili Vám tovar dodať, ale keďže po vianočných sviatkoch je stále veľa tovaru vypredaného, tak to nedokážeme ovplyvniť . S pozdravom EDIS s.r.o.

• nakúpil v obchode EDIS pred 1 mesiacom

Tovar som vrátil pre nefunkčnosť, čakám na vrátenie zaplatenej čiastky.

Reakcia obchodu EDIS

Dobrý deň. Nechápeme Vašu reakciu, že neodporúčate náš obchod. Hodnotí sa vždy doručenie, komunikácia a tie sme splnili k Vašej spokojnosti. To, že od výrobku ste čakali niečo iné a píšete, že bol nefunkčný nesúvisí s hodnotením lebo výrobok sme nevyrobili my a hodnotíte obchod ako taký. Keď ste nám zavolali, tak sme Vám navrhli, že Vám vrátime peniaze, nech pošlete výrobok späť, čo sa aj stalo, zasa k Vašej spokojnosti. Ďakujeme, EDIS s.r.o.

• nakúpil v obchode EDIS pred 1 mesiacom

Všetko v poriadku. Slúchadlá sú super. Parádny zvuk aj výdrž.

• nakúpil v obchode EDIS pred 1 mesiacom

Dodanie na druhy den na pobocku