• najvýhodnejšie ceny produktov ktoré som hľadal
    • nedostatočná komunikácia

Na e-shope som objednával lano a blokant, lano bolo na objednávku 14 dní, čo je pochopiteľné z dôvodu, že sa jednalo o nové na zakázku vyrobené lano. Bohužiaľ na e-shope mali uvedený nesprávny parameter lana ktorý bol pre mňa pri výbere kľúčový - čo som si všimol až po jeho doručení. Ponúkli mi možnosť vrátiť tovar, no moju nasledujúcu správu o inej forme kompenzácie ich chyby úplne odignorovali, čo je smutné.

• Tovar mi nedošiel hoci som už za neho zaplatil, budem žiadať peniaze vrátiť.

• Veľmi dobrá komunikácia s obchodom, rovnako rýchle dodanie tovaru.

Objednaný tovar nedeklarovali že je skladom preto dlhšia dodacia doba. Aleee celková spokojnosť.

• Komunikácia s predajcom.

Objednával som lano, podľa Heureky bolo "skladom", ale na stránke predajcu bola poznámka " dostupnosť do 14 dní". Volal som preto predajcovi, ktorý mi objasnil, že konkrétne lano (ceskej znacky Tendon) bude este len vyrobene (resp. objednané od výrobcu). Dnes mi bolo po 9 dňoch aj doručené.
    Starostlivo zabalené a na prvý pohľad kvalitné "made in Czech Republic" lanko.

Rýchle

Nasla som tu vhodne darceky na Vianoce.

• Neochotný personál

Vôbec neodporúčam. Zo začiatku vyborná komunikácia, no keď uz bolo treba riešiť reklamáciu boli neochotní, pritom sa všetko dá ľudsky vyriešiť, keď sa chce...

• Neochotný personál
    • Tovar doručený neskôr ako bol napísaný na stranke
    • Predražené ceny

V období vianoc sme kupovali ako darček feratovy set pre kamošku. Preto sme ho kúpili už o mesiac neskôr. Keďže sme nevedeli rozmery tak sme ho museli kúpiť na blink. No jasné že sme netrafili veľkosť. Preto sme najskôr volali do obchodu vysvetlili im čo je vo veci a že cestu +tovar ktorý zas zdražel preplatime, pán v telefóne snáď ani nepočúval čo mu hovorím a čo od neho vôbec chcem stale vravel že mám napísať, ako by som ho obtažoval a neskôr mi prišla sms o zamietnutí. Preto sme tam napísali e-mail na ktorý tímy istými slovami zamietli. Z vlastnej skúsenosti z ostatných športových obchodov viem že s výmenou tovaru na ktorom sú ešte vysačky nieje problém. Pre to určite odporúčam radšej objednať z inej stranky vyhnete sa tak komplikáciam.

• Super,tovar dorazil v poriadku.

Veľmi ochotný personál a výborná komunikácia a odborná pomoc. Určite odporúčam.

Maximálna spokojnosť s komunikáciou, tovarom a expresne rýchlym dodaním na Slovensko.
    Ďakujem! M.

• dlha doba dodania (napriek uistovaniu ze tovar expeduju do 24hodin)
    • nutnost menit produkty napriek telefonickemu kontaktu a ubezpecovani ze produkty su dostupne (po zaplateni faktury)

Produkty, ktore boli na stranke som vybral a kedze som videl, ze na niektorych pislao dostupnost do 24 hodin, tak som zavolal. Predavajuci ma ubezpecil, ze ak na stranke pise dostupnost do 24hodin, tak to aj plati. Predajca mi pripomenul, ze tovar posielaju az po prijati platby. Ustne som sa s nim dohodol, ze zaplatim v ten den, a on zatial nech naskaldni tovar, ktory nemal skladom a nech pocka kym mu pride platba. Ja som este v ten den poslal potvrdenie o platbe. Za dva dni (v stvrtok)mi prisiel mail, ze najneskor zajtra (v piatok) posielaju tovar. V piatok po telefonate mi povedali, ze uz to nestihli, ze poslu v pondelok V pondelok zavolali, ze nieco nemaju a mozu mi niektore polozky vymenit. Nakoniec to poslali v utorok s tym ze sa prepravca tvrdi ze 2-3dni je preprava (do zahranicia). Tovar nakoniec prisiel az v pondelok (po 13 dnoch).

- Predajca zrejme nevie ovplyvnit dobu prepravy, ale nemal by potom pisat na stranke ze doba je 2-3dni
    - Taktiez vyhovarat sa ze tovar, ktory bol objednany, tak medzi tym ako prisli peniaze, tak sa predal (dohodnuty sme boli ze kym pridu peniaze, tak
    pripravi-naskladni tovar)

ak ste v casovej tiesni, lepsie je si priplatit mozno niekde inde a mat to nacas a to co objednate....videl som ze aj iny mali problem s dodanim (dodacou lehotou)

Reakcia obchodu ECstore.sk

keď nám napíšete číslo objednávky, tak to môžeme preveriť.

Píšete:

"Ustne som sa s nim dohodol, ze zaplatim v ten den, a on zatial nech naskaldni tovar, ktory nemal skladom a nech pocka kym mu pride platba."

Pokiaľ ste teda medzi skladovými položkami mali nejakú neskladovú, tak určite celú objednávku vybavujeme až po prijatí platby na náš účet. Určite sme netvrdili, že naskladníme neskladový tovar pred prijatím platby (neskladový tovar je na objednávku a nemá na eshope uvedenú expedíciu do 24 hodín).

Prepravcovi trvá doručenie 2 dni. Pokiaľ mal prepravca zdržanie, tak sa za prepravcu ospravedlňujeme. Ale nedokážeme ovplyvniť rýchlosť DHL kuriéra.

ECstore

• Dobrý deň.Objedávka 28656 z 28.12.2021 ešte nedorazila.Čo je s ňou?

Reakcia obchodu ECstore.sk

objednali ste s položku, kde je uvedená neskladová dostupnosť - 21 dní. Dostupnosť je uvedená v zelenej farbe nad cenou každého produktu.

Pri skladových položkách je uvedená dostupnosť expedujeme do 24 hodín. Máme skladových lán veľa, možno si vybrať iné, ak sa ponáhľate. Stačí sa nám ozvať.

Nerozumieme teda vašej negatívnej recenzii.

S pozdravom a horám zdar

Jakub

Objednal som si tovar 11 Nov a do telefonu mi tvrdili ze mi bude doruceny do 3 pracovnych dni.Ked som kontroloval zasielku,-zaslelka bola vyexpedovana 15 nov a dorucena 18

Reakcia obchodu ECstore.sk

u produktu bola uvedená dostupnosť - expedície do 3 pracovných dní. Tretí pracovný deň sme posielali. Víkendy sa do toho samozrejme nepočítajú, to prepravcovi nejazdia a aj my máme zatvorené.

Ďakujeme za pochopenie

ECstore

• Pestrá ponuka. Našiel som tam všetko, čo som hľadal. Laná, karabíny, kladky, ..
    • Rozumné ceny
    • Komunikácia a čas dodania. Objednal som si u nich prvý krát a čakanie tri pracovné týždne ma prekvapilo. Pri lanách písali, že expedujú do 14 dní, ale nečakal som, že pracovných. A že to využijú naplno. Nejaký odhad dodania počas objednávky, alebo aspoň v maily po objednávke by bolo príjemné.

• informácie mailom ohľadom stavu objednávky
    • rýchla expedícia tovaru

• Rýchle doručenie, dobrá komunikácia s obchodom

Z ECstore si objednavam pravidelne horolezecke veci. Velmi dobry vyber, dobre ceny a velmi ochotny a profesionalny pristup k zakaznikovi. Za mna jeden z top eshopov.

• skvelá dostupnosť tovaru - najmä topánok s veľkými číslami