• Sortiment

spokojnosť, zatiaľ

• Udržateľne produkty
    • Darčeky k nákupu
    • Široký sortiment

Vsetky 3 vrchnaky ku flasi Retap netesnia, pretekaju. Su trochu ineho materialu ako original Retap vrchnaky, ktore mam roky a nepretekaju. Ochod pravdepodobne predava napodobeninu.

Reakcia obchodu ECOprodukty.sk

Dobrý den

velice nás mrzí, že láhve tečou. Láhve a víčka bereme od oficiálního distriutora pro ČR a SR. Nabízeli jsme Vám možnost reklamace. Stačilo láhve vyfotit a distributor by Vám zaslal láhve nové. Bohužel možnost reklace jste nevyužil což je opravdu škoda.

s pozdravem Ecoprodukty.sk

• Maju tovar,ktory nepredavaju v beznej drogerii ( tampony z bio bablny s aplikatorom)

• Rychle dodanie

Žiadna

rýchlosť a kvalita

• Ponukaju tovar( tampony z bio bavlny), ktory nie je dostat v beznej drogerii

Rýchle jednanie.

Vsetko prebehlo bez problemov, tovar som objednal na dobierku do Zboxu.

• rýchlosť, spokojnosť

Celková spokojnosť

Rýchly a bezproblémový nákup.

• našla som, čo som hľadala
    • dva archy nálepiek prišli namieato v obálke vo veľkej krabici plnej kartónového odpadu. To je ekologický produkt?!

Treba zapracovať na balení objednávok, aby aj to bolo ekologické.

Reakcia obchodu ECOprodukty.sk

Dobrý den paní Viktórie,

děkujeme za hodnocení. Mrzí nás, že nejste spokojena se zabalením zásilky, ale toto zboží musíme posílat v krabici. Snažíme co nejvíce využívat použité krabice. Více zde: https://www.ecoprodukty.cz/…php
    V minulosti jsme samolepky posílali v obálce, ale docházelo k poškození samolepek a k reklamacím ze strany zákazníků. Zvolili jsem velikost krabice 15x25x25 cm, protože je to rozměr, který odpovídá velikosti samolepek, aby se nepoškodili při přepravě.

Děkujeme za pochopení
    S pozdravem

tým ECOprodukty.sk

Spokojnost

• Mimoriadne ústretový personál.

Takto rýchlo mi v živote nebol doručený tovar, skutočne profi obchod, maximálna spokojnosť

Rýchle dodanie

Super a ešte som aj darček dostala.