• super

S pozdravom tím ecigareta Marion

ecigareta Marion - elektronické cigarety, gripy, elektronické fajky, elektronické cigary, e-liquid, báza, boostery, arómy, príchute pre e-cigarety, clearomizery, žhaviace hlavy, vaporizéry, batérie pre e-cigarety, nabíjačky pre e-cigarety , DIY sekcie.

Zlá kvalita, výrobok došiel v sačku pritom mal byť zabalený v originálnom joytech krabičke chýbali diely, celý zalepený od eliqiuda.
    Viditeľne zaslaný zle vyčistený ,už používaný výrobok

Vážený zákazník,
    vždy predávame len originálne výrobky.
    Ak došlo k niečomu čo popisujete nechce sa nám to veriť, že by to bolo možné, každopádne máme reklamačné oddelenie, ktoré všetko rieši.

• Dobra komunikacia, dodacia lehota

S pozdravom tím ecigareta Marion

• Super rýchle dodanie... prišlo mi to za jeden deň.

• Super komunikacia
    • Rýchle vybavenie

• Cigareta cela tecie

Vážený zákazník,
    v prípade reklamácie sa obráťte na naše reklamačné oddelenie. Všetko s Vami vyriešime k Vašej maximálnej spokojnosti.

• Rýchle vybavenie
    • Ceny

Super obchod

S pozdravom tím ecigareta Marion

• Tovar bol veľmi rýchlo doručený

S pozdravom tím ecigareta Marion

• super cena a bleskove dodanie.

absolutna spokojnost.

S pozdravom tím ecigareta Marion

tovar som mohol nasmerovať do zásielkovne, čím sa až tak nepredražil

S pozdravom tím ecigareta Marion

Dlhšia dodacia doba ako he uvedená pri objednaní tovaru

S pozdravom tím ecigareta Marion

Všetko v poriadku, ďakujem.

Cena, rychle dodanie

S pozdravom tím ecigareta Marion

• Pomerne rýchle dodanie, seriózne jednanie

• Dobra cena

S pozdravom tím ecigareta Marion

Spokojnosť po všetkej stránke.

• - komunikácia obchodu
    • - veľmi dlhá dodacia doba,neskutočné

Vážený zákazník,
    za meškanie sa veľmi ospravedlňujeme,
    bohužiaľ došlo k výraznému navýšeniu objednávok zo dňa na deň
    a aj napriek všetkému úsiliu nášho personálu bohužiaľ dochádzalo
    k oneskoreniu v dodaní objednávok. Ospravedlňujeme sa zdržanie, je nám to ľúto a
    nebude sa to opakovať

S pozdravom tím ecigareta Marion

• Jednoduche objednanie aj bez registracie a do zasielkovne