• rýchle vybavenie objednávky

Dobrý deň prajeme pán Milan,

teší nás, že ste bol spokojný s rýchlym doručením :-)
    Kúpa spotrebiča je vždy nákladná investícia a uvedomujeme si, že ho potrebujete mať doma čo najskôr. Preto spotrebiče, ktoré máme skladom, odosielame expresne rýchlo, aby ste ich mali doma čím skôr a mohli ich používať :-)

Team e-spotrebice

Objednávka promptne vybavená a doručená.Komunikacia na profesionálnej úrovni.

Dobrý deň Vám prajeme pán Ľudovít,

ďakujeme za Vaše pozitívne slová, ktoré nás motivujú v našej práci :-)

Komunikácia s Vami je pre nás veľmi dôležitá a zakladáme si na nej. Snažíme sa byť profesionálnym a spoľahlivým partnerom pri kúpe a výbere spotrebičov, na ktorého sa viete spoľahnúť, preto sme tu pre Vás, či už na telefonickej a emailovej podpore alebo osobne v našom showroome v Bratislave.
    Dodanie spotrebičov sa snažíme realizovať v čo najkratšom možnom čase, aby ste ich mohli doma čo najskôr používať.

• Dobré ceny

Dobrý deň Vám prajeme pán Miloš,

srdečne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie :-) Naším cieľom je poskytovať vynikajúci servis a kvalitný tovar za najlepšie možné ceny.
    Ďakujeme za Vašu dôveru a za nákup v našom obchode. Tešíme sa na Vašu budúcu návštevu.

• Super

Dobrý deň Vám prajeme,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, ktoré nás vždy poteší a motivuje v našej práci :-)
    Snažíme sa byť profesionálnym a spoľahlivým partnerom pri kúpe a výbere spotrebičov, na ktorého sa viete spoľahnúť.

Team e-spotrebice

Super, rychlost, ustretovost, prehladnost webu

Dobrý deň Vám prajeme pán Pepo,

srdečne ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu :-)
    Je pre nás potešením vedieť, že ste bol spokojný s rýchlosťou dodania, ústretovosťou a prehľadnosťou našej webovej stránky. Naše úsilie je vždy zamerané na to, aby sme našim zákazníkom poskytli čo najlepší zážitok.
    Veríme, že prehľadný a intuitívny web je kľúčom k príjemnému nákupnému zážitku. Naším cieľom je neustále zlepšovať poskytované služby a prehľadnosť stránky, aby sme vyhoveli potrebám a očakávaniam našich zákazníkov.

Team e-spotrebice

Rýchle dodanie a super komunikácia ďakujem bola som spokojná

Dobrý deň Vám prajeme pani Katarína,

ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu a za to, že ste si našli čas vyjadriť svoju spokojnosť s rýchlosťou dodania a kvalitou našej komunikácie. Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou a sme veľmi radi, že sme Vaše očakávania splnili.
    Je pre nás dôležité vedieť, že naša snaha o efektívnu komunikáciu a rýchle spracovanie objednávok prináša pozitívne výsledky a robí zákaznícky zážitok príjemnejším. Vaša recenzia pre nás veľa znamená a motivuje nás k ďalšiemu zlepšovaniu.

• Skvelá komunikacia
    • Rỳchle dodanie tovaru
    • Darčeky

Žiadne

Dobrý deň Vám prajeme pani Marika,

ďakujeme za Vaše pozitívne slová! Teší nás, že ste bola spokojná s našou komunikáciou, rýchlosťou doručenia spotrebičov a že Vás potešili aj darčeky. Naším cieľom je neustále zvyšovať kvalitu našich služieb a zabezpečiť, aby každá objednávka a nákup spotrebičov prebehli čo najpríjemnejšie. Vaša spokojnosť a pohodlie sú pre nás na prvom mieste.

Ďakujeme, že ste si vybrala náš obchod a za Vašu prejavenú dôveru.

Team e-spotrebice

objednávka bola vybavená zo dňa na deň. Perfekt

Dobrý deň Vám prajeme pán Martin,

ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu! Sme naozaj potešení, že ste bol spokojný s rýchlosťou, s akou bola Vaša objednávka vybavená. Naším cieľom je neustále sa zlepšovať a dbať na to, aby naši zákazníci získali svoje spotrebiče rýchlo a bez zdržania.
    Vaše hodnotenie je pre nás veľkou motiváciou a záväzkom udržiavať vysoký štandard našich služieb.

• Skvelá komunikácia
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Rýchle dodanie tovaru
    • Ochotný personál vždy poradiť

Dobrý deň Vám prajeme pán Martin,

ďakujeme za Vaše pozitívne slová, ktoré nás motivujú v našej práci :-)
    Komunikácia s Vami je pre nás veľmi dôležitá a zakladáme si na nej. Snažíme sa byť profesionálnym a spoľahlivým partnerom pri kúpe a výbere spotrebičov, na ktorého sa viete spoľahnúť, preto sme tu pre Vás, či už na telefonickej a mailovej podpore alebo osobne v našom showroome v Bratislave.

• Komunikácia - Super
    • Dodávka - Super

Dobrý deň Vám prajeme pán Jozef,

ďakujeme Vám za Váš pozitívny ohlas na našu komunikáciu a dodávku. Sme veľmi radi, že ste bol spokojný s našimi službami a že Váš nákup prebehol hladko a bez problémov. Naším cieľom je vždy poskytovať najvyššiu možnú úroveň služieb a zákazníckej spokojnosti.
    Prajeme Vám veľa radosti z nového spotrebiča a ďakujeme za Váš nákup!

Team e-spotrebice

• Rýchlosť dodania a najlepšia cena

Dobrý deň prajeme pán Pavol,

teší nás, že ste bol spokojný s rýchlym doručením a aj cenou :-)

Team e-spotrebice

Bola som prekvapená rýchlosťou v piatok objednané a v utorok som už rúru testovala.
    Za mňa super dúfam rúra svoje opečieme.
    Ďakujem espotrebiče.sk

Dobrý deň prajeme pani Lenka,

veľmi sme radi, že Vám rúra prišla expresne rýchlo a ešte ste ju mohli aj expresne rýchlo doma testovať. Veríme, že budete s rúrou veľmi spokojná a bude spolu s Vami vypekať voňavé dobroty :-)

Prajeme Vám veľa radosti z novej rúry a ďakujeme za Váš nákup!

Team e-spotrebice

• Ústretovosť, promptnosť, ochota, rýchlosť vybavenia objednávky

Dobrý deň Vám prajeme Jozef,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, vďaka ktorému máme o to väčšiu chuť do práce :-)
    Teší nás, že ste bol spokojný s našimi službami a rýchlosťou vybavenia objednávky.

Ďakujeme, že ste si vybrali náš obchod a za Vašu prejavenú dôveru.

• rýchla reakcia

Dobrý deň Vám prajeme pán Tibor,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu :-)
    Spotrebiče, ktoré máme skladom, odosielame expresne rýchlo, aby ste ich mohli doma využívať čo najskôr a sme radi, že sme Vás o tom mohli presvedčiť.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom e-shope.

• Rýchlo , spoľahlivo,cenovo výhodné

Dobrý deň prajeme pani Monika

Vaše kladné hodnotenie, nás potešilo a ďakujeme zaňho :-)

Spotrebiče, ktoré máme skladom doručujeme vždy expresne rýchlo, aby ste ich mohli doma používať čo najskôr. Teší nás, že sme nesklamali Vaše očakávania a a boli ste spokojná s realizáciou nákupu ako aj našimi cenami :-)

Ďakujem za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode.

e-spotrebice.sk

Dobrý deň Vám prajeme,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Spotrebiče, ktoré máme skladom, doručujeme expresne rýchlo, aby ste ich mohli čo najskôr zapojiť a používať .
    Teší nás, že sme nesklamali Vaše očakávania a objednávku sme zrealizovali rýchlo a najmä k Vašej spokojnosti!

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode. Radi Vás v našom obchode privítame aj nabudúce :-)

• rýchlosť dodania
    • prispôsobenie času doručenia
    • kuriér mi doniesol spotrebič až k vchodu do bytovky

Dobrý deň prajem pán Michal,

ďakujeme za Vaše motivujúce hodnotenie :-)

Chceme byť profesionálnym partnerom, na ktorého sa môžete obrátiť pri kúpe spotrebičov a preto ,ak je to možné je pre nás dôležité poskytnúť Vám individuálne služby. Sme radi, že náš kuriér Vám pomohol ako bolo potrebné. Teší nás, že ste bol s našimi službami spokojný :-)

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode.

Príjemný deň,
    e-spotrebice.sk

• rychle vybavenie objednavky

Dobrý deň Vám prajeme,

srdečne ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu :-)

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom e-shope.

Team e-spotrebice

Obchod úplne v poriadku,pani mi volala hneď večer a dohodli sme si presný dátum doručenia, tak ako to mne vyhovuje a tak mi to aj poslali,takže super

Dobrý deň Vám prajeme Jarmilka,

teší nás Vaše pozitívne hodnotenie, za ktoré Vám veľmi ďakujeme!
    Sme veľmi radi, že ste bola spokojníá s našou komunikáciou a že sme dokázali prispôsobiť doručenie spotrebičov podľa Vašich potrieb. Pre nás je dôležitá spokojnosť každého zákazníka a snažíme sa poskytnúť najlepšie možné služby.

Prajeme Vám veľa radosti z nového spotrebiča a ďakujeme za Váš nákup!

• rýchlosť, cena tovaru

žiadne

Dobrý deň prajeme pán Peter,

teší nás, že ste bol spokojný s rýchlym doručením a aj cenou :-)