• nakúpil v obchode e-spotrebice pred 2 týždňami

• Dovoz až do domu,ale treba dať vedieť hneď zákazníkovi kedy tovar dorazí
  • nakúpil v obchode e-spotrebice pred 2 týždňami

• rýchle dodanie, dobrá cena
  • nakúpil v obchode e-spotrebice pred 2 týždňami

Podrobne telefonicke informovanie o stave objednavky, moznosti platby a info a doruceni. Skvele !

• Doprava v cene spotrebiča
    • Výhodná cena

Všetko v poriadku tovar aj komunikácia .Hlavne nech Vám to vydrží

Dobrý deň Ľubo,

Vaše pozitívne hodnotenie nás teší. Ďakujeme, že ste nám dal možnosť dokázať Vám, ako nám záleží na Vašej spokojnosti a možnosť neustále sa zlepšovať.

• nakúpil v obchode e-spotrebice pred 1 mesiacom

• Kontaktovali ma telefonicky pred dodaním, dohodli termín, rýchle dodanie.
  • nakúpil v obchode e-spotrebice pred 2 týždňami

• Tento obchod môžem iba odporučiť.Perfektná komunikácia,ústretovosť.Ešte som sa nestretla s tak ochotnou pomocou pri výbere spotrebičov.Veľmi rýchle vybavenie objednávky,a dodanie tovaru.Super ceny.

Seriózny obchod - dobré ceny

Dobrý deň Patino,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Chceme Vám poskytnúť služby na vysokej úrovni a preto nás teší, že sme nesklamali Vaše očakávania.

Prajeme pekný deň,

• Rychla komunikacia
    • Rychlost dodania

Odporucam.

Dobrý deň Ivana,

ďakujeme za Vaše milé hodnotenie. Teší nás keď môžeme Vašu objednávku vybaviť čo najskôr, za dobrú cenu a k Vašej plnej spokojnosti.

• nakúpil v obchode e-spotrebice pred 2 týždňami

• Pre mňa najväčšia výhoda bola doprava zdarma, keďže tovar sám o sebe mal nízku cenu.

Objednávka vybavená rýchlo a k plnej spokojnosti. Odporúčam.

• nakúpil v obchode e-spotrebice pred 2 týždňami

Perfektná komunikácia, rýchle dodanie, najlacnejšia cena, jednoznačne odporúčam tento shop!!!!

Dobrý deň Dušan,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, ktoré si veľmi ceníme. Sme radi, že ste bol s nákupom u nás spokojný, rovnako ako aj s cenami a našimi službami. Ste pre náš dôležitý a preto Vás chceme informovať o priebehu objednávky a dodania.

• nakúpil v obchode e-spotrebice pred 3 týždňami

• Ústretovosť k zákazníkovi, ochota.

Dobrý deň Vám prajem,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Každému zákazníkovi sa usilujeme pomôcť a poradiť čo najlepšie. Sme radi, že ste si vybrali náš e-shop a nákup prebehol k Vašej spokojnosti.

Pekný deň prajeme,

• nakúpil v obchode e-spotrebice pred 3 týždňami

• výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky, super

Pekný deň prajem,

ďakujeme za Vaše motivujúce hodnotenie. :-) V našom e-shope je prvoradý zákazník a preto sme radi, keď Vám môžeme poskytnúť čo najpresnejšie informácie o priebehu Vašej objednávky a doručenia. Tovar, ktorý máme skladom posielame čo najskôr bez zdržania.

Krásny deň prajeme,

• nakúpil v obchode e-spotrebice pred 2 týždňami

rychle dodanie kurierom bez poplatku, kvalitny tovar, dobre ceny

Dobrý deň Vám prajem,

teší nás Vaše pozitívne hodnotenie, za ktoré Vám ďakujeme. Našim zákazníkom sa snažíme poskytnúť čo najlepší servis, ktorý zahŕňa aj rýchlosť a cenu dopravy. Sme radi, že ste bol spokojný s nákupom v našom e-shope a s cenou spotrebičov.

• nakúpil v obchode e-spotrebice pred 2 týždňami

• Komunikácia - ešte som sa nestretla s obchodom kde by si tak zakladali na zákazníkovi. Telefonická komunikácia, dohodnutie termínu ochota v prípade nejakých komplikácií (čo neboli) proste super

Absolútne žiadne

Dobrý deň Vám prajem,

ďakujeme za Vaše krásne hodnotenie, ktoré je pre nás ešte väčšou motiváciou na zlepšovanie našich služieb :-)
    Komunikácia so zákazníkmi je pre nás prvoradá a snažíme sa poskytovať služby na vysokej úrovni. Tovar, ktorý máme skladom odosielame bez zbytočného zdržania. Vždy pred expedovaním tovaru kontaktujeme zákazníka a informujeme ho o odoslaní, aby ste mali informácie kedy príde tovar a aby sme upresnili detaily doručenia.
    Ak sa vyskytnú nečakané problémy, snažíme sa ich vyriešiť k spokojnosti zákazníka a čo najskôr.
    Sme radi, že ste si vybrala náš e-shop a dala nám možnosť presvedčiť Vás o vysokej úrovni poskytovaných služieb.

• flexibilita a ochota

Dobrý deň Peter,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Zakladáme si na komunikácii so zákazníkom a pokiaľ je v našich silách pomôcť a prispôsobiť sa radi to pre Vás urobíme.

Prajeme krásny deň,

• nakúpil v obchode e-spotrebice pred 3 týždňami

• Rýchle dodania, perfektná komunikácia, ochota, ústretovosť, dorovnanie ceny
    • žiadne

Perfenktné jednanie, prehladnosť, rýchle dodanie, ústretovosť, ochota, dorovnanie ceny

Dobrý deň Vám prajem,

Vaše pozitívne hodnotenie nás teší a sme radi, že ste boli spokojný s nákupom v našom e-shope. :-) Kladieme vysoký dôraz na komunikáciu s našimi zákazníkmi. Snažíme sa pomôcť zákazníkom s výberom a v prípade potreby zmeniť obsah objednávky.
    Uvedomuje si, že spotrebiče sú pre život v domácnosti potrebné a preto tovar, ktorý máme skladom expedujeme čo najrýchlejšie.

• Rýchle dodanie
    • Maximálne profesionálny a ústretový prístup
    • Telefonický kontakt zo strany obchodu o priebehu objednávky

Spokojná, nakupovala som niekoľkokrát a odporúčam

Pekný deň prajem Lenka,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, ktoré nás teší.
    Nakoľko je náš predajný sortiment špecializovaný na bielu techniku sme radi, že ste sa opakovane vrátila a nesklamali sme Vaše očakávania a dôveru.

• Odporúčam, rýchle dodanie
    • Žiadne

Spokojnosť

• Rýchle dodanie tovaru.

• Top rychlost dodania
    • Telefonicke info o dodavke, podmienky atd