Obchod byl blokován z důvodu opakovaného porušení našich OP

Zaslali nespravny tovar. Na stranke nemaju ziadne cislo, na maily neodposuju. Urcite neodporucam.

Tovar som objednal a zaplatil pred 10 dnami, viac krat som pisal mail kedy produkt dorazi a ci mi vedia poskytnut cislo zasielky aby som ho vedel vysledovat.

Eshop sa stale vyhovara na problemy s kurierom, ze bude expedovany zajtra....zajtra.....zajtra....

Nakoniec mi ho po vyhrazkach dorucili aj s ochrannym sklom ako darcek za problemy

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, dnes od nás zásielka odišla za dlhšie čakanie sa Vám ospravedlňujeme. S pozdravom e-phone.sk

Tovar ktorý som zaplatil dňa 22.3.2024 mi zatiaľ neprišiel a dnes je už 2.4.2024

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, za omeškanie sa Vám ospravedlňujeme. Dnes bola Vaša objednávka expedovaná.
    S pozdravom e-phone.sk

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Zásielku doručili do Hontianskych Nemiec a ja bývam v Nemciach pri Banskej Bystrici.

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, písali sme si e-mail a 2x sme Vám napísali, že to nie je naša vina, ale že chybu urobili v kurérskej spoločnosti.
    S pozdravom e-phone.sk

P.S. Snažili sme sa to tomuto pánovi vysvetliť, ale bez úspechu. :))

• Vyhodna cena

Otrasna komunikacia. Na mobilne cislo sa neviete dovolat. Objednavka dorazila az po niekolkych urgenciach.

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, na všetky maily máme odpísané do 24 hod. a žiaľ, infolinku nemáme. S pozdravom e-phone.sk

P.S. Táto objednávka už je dávno duručená a je z 12. 12. 23. Vôbec nechápeme tejto recenzii, nedáva nám to zmysel.

Prišiel mi mail že tovar mi príde oneskorene, takže nemôžem adekvátne ohodnotiť

• Tovar mi bol doručený na druhý deň od objednania. Platil som v hotovosti. Po otvorení zásielky som zistil-na faktúre bolo uvedené, že nie je možný odpočet DPH. Vopred o tomto obchod neinformoval. Cez mailovú komunikáciu mi bolo oznámené, aby som tovar poslal späť v rámci zákonnej lehoty s odstúpením od zmluvy, že do 14 dní mi vrátia peniaze na účet. Tovar som odoslal a odstúpil som od zmluvy.Už je to viac ako 17 dní ako tovar prevzali a obchod mi odpísal iba raz z troch mailov, že hneď posielajú naspäť peniaze, ale stále nič. Myslím, že v dnešnej dobe nieje taký problém cez internetbanking odoslať platbu za takú dlhú dobu. Dúfam, že obchod zareaguje a ozve sa mi prečo to tak dlho trvá.

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, pánovi sme peniaze vrátili s jednodňovým sklzom, o čom bol vopred emailom informovaný. Vzniknutá situácia nás mrzí. S pozdravom e-phone.sk

Komunikácia žiadna, nedvihaju telefón, teda presnejšie majú stále nedostuplne číslo na email mi odpovedali až vo chvíli keď som im napísala že chcem zrušiť objednávku a to som ak urobila

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, na každý e-mail, máme odpísané do 24 hod. Prajeme Vám pekný deň a beriem túto recenziu za úplne bezpredmetnú, je to úplný nezmysel. S pozdravom e-phone.sk

• Po 36 hodinách od objednávky mi ju zrušili, lebo už 3 dní nedvíham kuriérovi...

Katastrofa...

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, tento pán vôbec nedvíhal mobilný telefón, ktorý uviedol v objednávke !
    Takže čo z toho vyplýva ? Nedal sa mu tovar doručiť ! Nejdeme sa ani pozastavovať nad týmto človekom.
    Prajeme pekný deň. S pozdravom e-phone.sk

• Mobil poslali v inej farbe ako som si objednal

Objednal som modrý mobil, poslali čierny. Tvrdili že modrý nikdy nemali v ponuke modrý , tak prečo ho tam majú. Ospravedlnili sa a dali mi možnosť vrátenia.

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, nastala chyba pri balení produktu. Hneď sme zákazníkovi ponúkli, že môže tovar vrátiť. Nechal si ho a recenziu aj tak napísal. Čo už :) Prajeme pekný deň. S pozdravom e-phone.sk

• Klamlivy obsah
    • vedome predavanie pouzivaneho tovaru ako noveho

Na stranke nebolo uvedene ze produk bol 1/2 pouzivany a bol mi predany ako novy. Keby som vedel ze ide o pouzivany kus ani by som si ho neobjednal stratil som peniaze za dopravu aj energiu za vratenie a odstupenie od zmluvy. Ide o jednoznacny vedomy podvod. Peniaze mi neboli stale vratene. Zvazujem podat trestne oznamenie.

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, všetky naše produkty, sú nové/nepoužívané. Táto recenzia, je čisté klamstvo od konkurencie !

Faktúra bola vystavená na nesprávnu sumu. Obchod nekomunikoval. Nedvíhajú telefóny a neodpovedajú na maily.

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, FA bola vystavená na nespravnú sumu ? To čo je za recenziu ? FA bola na takú sumu, aká bola na starnke napísaná. Netušíme čo je toto za recenziu, ale asi zjavne od kunkurencie. Na všetky emaily máme odspísané do 24 hod. !!! Nech sa Vám darý v živote :))

Tovar ako píše reklama na uvod by ste mal mať do 24 h. Mne tovar prišiel po 192 hodinach čiže po 8 dnoch.

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, nie vždy, ide všetko podľa plánu, nemyslíme si že to bol dôvod na 10% recenziu, ale dúfame, že sa Vám dobre spí :)

S pozdravom e-phone.sk

Neni platca DPH!!!!!! a nikde nato neupozornuju.

Reakcia obchodu e-phone

Všetky informácie o našom predaji, nájdete v obchodných podmienkách. :)))
    S pozdravom e-phone.sk

• Firma ponúka mobilný telefón na svojej internetovej stránke vrátane DPH. Pritom nie je platca DPH . Faktúra mi prišla bez vyčistenia DPH a keďže som telefón kupoval na firmu je to nevýhodné . Mohol som ho na inej stránke kúpiť lacnejšie o 70€. Podľa mňa je to zavádzajúce pre kupujúcich.

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, pokiaľ ste neboli spokojný, mohli ste odstúpiť od zmluvy!
    Ps. Všetky informácie o našom predaji, nájdete v obchodných podmienkách, nevieme apsolutne o akom zavádzaní tu píšete.
    S pozdravom e-phone.sk

Vaša objednávka bola aktualizovaná na nasledujúci stav:
    Zrušená
    Dobrý deň, mrzí nás to, no budeme musieť túto objednávku zrušiť. Dôvodom je, vypredanie zásob. Ďakujeme Vám za pochopenie. S pozdravom e-phone.sk........toto mi prislo z eshopu

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, niekedy, nastanú aj takéto situácie. Informovali sme Vás e-mailom. Prajeme Vám pekný deň.
    S pozdravom e-phone.sk

• Mobil sa predáva ako nový pričom nemal ani 1 fóliu , imei nesedí na krabici, číslo ktoré tam majú je vypnute už minimálne 5 dní, na mail neodpisuju

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, táto recenzia je uplný výmysel… nahlásime túto recenziu na Heuréke, ako podvod a špinenie obchodného mena !!! Na každý e-mail odpíšeme do 24 hod. :)

• Podviedly ma o daň z DPH. Sú to podvodnici.Nechcú komunikovať!!

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, túto recenziu neberte vážne, na každý e-mail odpovedáme do 24 hodín. Tento človek ma zjavne komplexy.
    S pozdravom e-phone.sk

Objednal som 2ks mobilných telefónov Samsung Galaxy A03 A035G 4GB/64GB Black. Jeden bol zabalený v originálnom obale,prelepenom originálnymi ochrannými známkami od výrobcu.Druhý žiaľ mal ochranné známky na obale pretrhnuté a cez tie pretrhnuté boli prelepené trošku väčšie no už nie originálne ochranné známky. Po otvorení nastalo taktiež prekvapko,krabička s manuálom potrhaná,vo vnútry nič nebolo na svojom mieste(nabíjačka,káblik atď) a telefón javí známky použitia....okrem toho celá krabička nažltnutá a riadne ofajčená....zrejme predajca tuhý fajčiar..... má to byť vianočný darček pre deti, snáď bude aspoň fugovať tak,ako má.... aspoň dúfam.......

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, nejdem sa ku tejto recenzií ani vyjadrovať, nejdem si kaziť deň. Totálna blbosť, čo tento človek píše.
    Nech sa mu v živote darí a nech je šťastný. S pozdravom e-phone.sk