Obchod byl blokován z důvodu opakovaného porušení našich OP

• Kvalita
    • Rýchlosť doručenia
    • Ústretovosť
    • Kúpa na dobierku

Odporúčam každému

• Výborný eshop
    • Super cena

• Rýchle dodania

Tovar som objednal a zaplatil pred 10 dnami, viac krat som pisal mail kedy produk dorazi a ci mi vedia poskytnut cislo zasielky aby som ho vedel vysledovat.

Eshop sa stale vyhovara na problemy s kurierom, ze bede expedovany zajtra....zajtra.....

URCITE NEODPORUCAM
    ak si dete majitela "Erik Horeličan" do googlu vyhodi vam rozne zrusene firmy, ktore predavali na heurepe este predtym a ziadna dobra recenzia tam nie je.

To o niecom svedci

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, dnes od nás zásielka odišla za dlhšie čakanie sa Vám ospravedlňujeme. S pozdravom e-phone.sk

• Tovar prisiel aky bol objednany
    • Notifikacie o sledovani zasielky

• Komunikacia - zlepsit. Informovat o odovzdani zasielky kurierovi, pripadne poskytnut AWB/tracking no./cislo zasielky, aby sa mohlo skontrolovat, kde sa nachadza. Promptnejsie odosielat zasielky.

Tovar objednany a zaplateny v stredu, v utorok o tyzden este nebol doruceny (cez DPD podla objednavky), ziadne info o odoslani. Po kontaktovani, ze v akom stave je zasielka, som dostal promptnu odpoved, ze bude este v utorok odoslana. Tak sa aj stalo, zasielka bola expresne poslana Slovenskou postou a na dalsi aj den dorucena.

• Dobré ceny
    • Rýchlosť dodania
    • Pomalšia komunikácia.

Objednal som si farbu mobilu Awesome GRAPHITE, no prišiel mi strieborný.
    Na môj podnet e-shop reagoval pozitívne, že im mám mobil vrátiť a oni mi obratom pošlú farbu, ktorú som si objednal. No nechcel som čakať ďalších pár dní, tak to asi vyriešim nejakým puzdrom..

• rýchlosť dodania
    • veľmi priaznivá cenová politika
    • radosť nakupovať
    • to nieje nevýhoda skôr priestor na zlepšenie, poslať číslo na sledovanie zásielky

Spokojnosť, super cena.

Tovar ktorý som zaplatil dňa 22.3.2024 mi zatiaľ neprišiel a dnes je už 2.4.2024

Reakcia obchodu e-phone

Dobrý deň, za omeškanie sa Vám ospravedlňujeme. Dnes bola Vaša objednávka expedovaná.
    S pozdravom e-phone.sk

• rýchla komunikácia
    • nedostatočná komunikácia

Obchod odpovedá na email do 1 dňa ako sľubujú na ich stránke čo je super, no veľa komunikácie by si ušetrili keby posielali automatizované emaily o momentálnom stave objednávky. Od vybavenia objednávky pri zaplatení som nedostal žiadnu komunikáciu o tom kedy objednávka príde pokým som nenapísal email.

• Vsetko ok

Vsetko prebehlo v poriadku