• vela zliav
    • neviem

v case ked som ja nakupovala ponukal obchod vela zliav a aj na tovar ktory som prave potrebovala takze same plusy davam

• Slovenské výrobky v zahraničnej kvalite.

Skvelý obchod, s dostatočnou výbavou pre fitness akýmkoľvek smerom. Nečakal som takú kvalitu, ale jednoznačne neľutujem, že som si u nich nakupoval a svoj vlastnú posilňovňu budem dopĺňať už len od nich :)

• Dopravca by mohol volať ráno a dohodnúť sa, kedy asi príde. V čase keď nie som doma, narýchlo niekoho vybavovať, kto to preberie, nie je zrovna vhodné.

Reakcia obchodu Duvlan.sk

ospravedlňujeme sa za kuriérsku spoločnosť, že vopred neavizovala doručenie zásielky.

Som spokojna aj s cenou, kvalitou aj s dorucenim rotopedu. Urcite obchod odporucam.

• Dobrá komunikácia so zákazníkom
    • Vyššie ceny

Spoľahlivý internetový obchod

• Nema

Ok

Tovar mi bol doruceny (lavicka)Ked som ho otvoril tak operadlo bolo poskodene (natrhnute),ale nic take strasne to nebolo tak som to nevratil.Inak Spokojny.

mrzí nás táto situácia.

Pracovník zákazníckej podpory Vás bude kontaktovať, a navrhne Vám riešenie tohto problému napríklad výmenou poškodenej časti.

• výborná komunikácia, rýchlosť dodania

• Ok
    • No

• ceny
    • rýchlosť vybavenia objednávky
    • Neinformovanosť obchodu o vlastnom produkte

Kúpili sme si bežiaci pás, chceli sme aj s hrudným pásom, tento obchod ho ponúkal k bežiacemu pásu, a keď prišiel tovar, hrudný pás k nemu nebol. Hneď sme ich kontaktovali, a oni následne poslali hrudný pás, ktorý aj tak nefungoval. Opätovne sme im napísali, a oni odpovedali, že chyba nastala u dodávateľa hrudných pásov a že nás budú kontaktovať. Prešlo už 20 dní, a odpoveď žiadna. Iba dúfame, že nečakali len na uplynutie 14-dňovej lehoty na vrátenie tovaru a že sa problém vyrieši čo najskôr.

Reakcia obchodu Duvlan.sk

ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu.

Komplikácie s hrudným pásom sme konzultovali s dodávateľom, u ktorého nastala chyba. Dodal nám nevhodné hrudné pásy.

Reklamácia bola vyriešená na základe obojstrannej dohody k spokojnosti zákazníka.

• - široká ponuka
    • - ceny

• rychlost
    • neprehladnost stranky

Rychle jednanie, lacnejsia ponuka, kvalitny produkt.

• jednoduchý nákup z pohodlia domova
    • nemá

som veľmi spokojná, tovar bol doručený včas a v poriadku, odporúčem nákup aj pre ostatných nakupujúcich

• dobrá cena, prehľadná ponuka, rýchla komunikácia, bez probl=mov.
    • nemá

Veľmi spokojná

• cenovo prijateľné produkty

Tovar, ktorý som si objednala bol síce poškodený, ale spoločnosť reklamáciu uznala, komunikácia s nimi bola na profesionálnej úrovni. Nemám najmenší dôvod neodporúčať ich výrobky, práve naopak, rada o nich poviem známym. Ďakujem.

• nemusím nikam chodiť
    • neviem o nich

som spokojná

• Dobré ceny a komunikatívnosť.
    • Zlý výber kuriéra.

Odporúčam.

• dobré ceny

Som so všetkým spokojná od veľkého výberu (aspoň čo sa týka mnou objednaného tovaru) cez výhodné ceny až po samotné dodanie.

• Spoľahlivý obchod

• V utorok objednané a v piatok doručené.