• Nevýhodou je dodacia sluzba.ktora neda vopred vediet o dovoze zásielky,ako to robia ine kurierske sluzby-jednoducho zavolaju som pred domom a viac neriesia..smolu mate vtedy,ak ste v praci,ci mimo domu

Dobry vyber tovaru s dobrou kvalitou za dobru cenu

Reakcia obchodu Duvlan.sk

ospravedlňujeme sa, že kuriér vopred neavizoval doručenie tovaru a tiež za komplikácie s tým spojené.

• rýchlosť

výborný nákup s rýchlym doručením

• Nevyhoda asi len ta že mi nebol doruceny ziadny email o vydodani zasielky

Dobra Cena , Rychle doručenie tovaru ,

Odporucam

objednali sme, zaplatili sme, prislo, bolo v poriadku, sme spokojni, odporucame

Internetový obchod sme vybrali kvôli širokej ponuke a vynikajúcim cenám. Komunikovali sme aj cez telefón, boli ústretoví, vyhoveli našim požiadavkám. Obchod vrelo odporúčam!

Nakup prebehol uplne super, avsak mam jednu vyhradu - k posilnovaciemu stroju je krasne vypracovany sumar cvikov s obrazkami a bohatym textom, ktory je vsak v nemeckom jazyku !!!!
    Pre cvicenca - amatera, zaciatocnika dost podstatne spravne zvladnut techniku cvicenia ktoru zial z nemeckeho textu si "slovak" len tazko domysli
    SKODA !
    Pride mi to ako kucharska kniha len s obrazkami, bez receptu
    Odporucane video je velmi strohe, je len ukazkou moznych cvikov, bez akehokolvek vysvetlenia, takze nic moc pre pouzitie v praxi

• normálny obchod
    • asi žiadne

ok prišlo to tak ako slúbili ..len jedna vec mi na tovare vadí ale to nie je chyba obchodu je to chyba výrobcu...

• rychle dodanie a dobre ceny

Dobry vyber a dobre ceny.

• vela zliav
    • neviem

v case ked som ja nakupovala ponukal obchod vela zliav a aj na tovar ktory som prave potrebovala takze same plusy davam

• Slovenské výrobky v zahraničnej kvalite.

Skvelý obchod, s dostatočnou výbavou pre fitness akýmkoľvek smerom. Nečakal som takú kvalitu, ale jednoznačne neľutujem, že som si u nich nakupoval a svoj vlastnú posilňovňu budem dopĺňať už len od nich :)

• Dopravca by mohol volať ráno a dohodnúť sa, kedy asi príde. V čase keď nie som doma, narýchlo niekoho vybavovať, kto to preberie, nie je zrovna vhodné.

Reakcia obchodu Duvlan.sk

ospravedlňujeme sa za kuriérsku spoločnosť, že vopred neavizovala doručenie zásielky.

Som spokojna aj s cenou, kvalitou aj s dorucenim rotopedu. Urcite obchod odporucam.

• Dobrá komunikácia so zákazníkom
    • Vyššie ceny

Spoľahlivý internetový obchod

• Nema

Ok

Tovar mi bol doruceny (lavicka)Ked som ho otvoril tak operadlo bolo poskodene (natrhnute),ale nic take strasne to nebolo tak som to nevratil.Inak Spokojny.

mrzí nás táto situácia.

Pracovník zákazníckej podpory Vás bude kontaktovať, a navrhne Vám riešenie tohto problému napríklad výmenou poškodenej časti.

• výborná komunikácia, rýchlosť dodania

• Ok
    • No

• ceny
    • rýchlosť vybavenia objednávky
    • Neinformovanosť obchodu o vlastnom produkte

Kúpili sme si bežiaci pás, chceli sme aj s hrudným pásom, tento obchod ho ponúkal k bežiacemu pásu, a keď prišiel tovar, hrudný pás k nemu nebol. Hneď sme ich kontaktovali, a oni následne poslali hrudný pás, ktorý aj tak nefungoval. Opätovne sme im napísali, a oni odpovedali, že chyba nastala u dodávateľa hrudných pásov a že nás budú kontaktovať. Prešlo už 20 dní, a odpoveď žiadna. Iba dúfame, že nečakali len na uplynutie 14-dňovej lehoty na vrátenie tovaru a že sa problém vyrieši čo najskôr.

Reakcia obchodu Duvlan.sk

ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu.

Komplikácie s hrudným pásom sme konzultovali s dodávateľom, u ktorého nastala chyba. Dodal nám nevhodné hrudné pásy.

Reklamácia bola vyriešená na základe obojstrannej dohody k spokojnosti zákazníka.