• Rýchlosť dodania
    • Nedodanie ihly a nabíjačky na mobil
    • Nekomunikacia obchodu, riešila som to cez iny obchod

• Rychlost dodania
    • Nedvihaju ani neodpisuju na telefon
    • Nekompletne balenie telefonu

Po prijati objednávky telefonu chyba nabjjacka a ihla na mobil, na telefon zrazu neodpovedaju, na maily neodpisuju!! Velka nespokojnost.

• komunikácia bez problémov

• Rýchle spľahlahlivé doručenie. Tovar v 100% kvalite. Veľká spokojnosť.

Nepoznám

doteraz neviem co je s mojou objednavkou, mam ju objednanu vyse tyzdna, nedvihaju telefony nereaguju na nic

• vobec za neozývaju ani mailom ani mobilom . volal som im aspoň 10x

používaný mobil ,
    označia ako vystavený mobil vo výklade .
    prečítal som si záporné hodnotenia web shopu , a pre istotu som mobil ani neprebral .
    volal som im aspoň 10x a ani raz to nezdvihli . písal som im mail ohladom mobilu , žiadna odpoveď .
    takto nevyzerá seriózny obchod. kúpil som u konkurencii zabalený mobil so zárukou.

• ceny
    • zatiaľ o ničom neviem

Po počiatočných obavách z recenzií dumi eska, som sa modlil aby prišiel mobil v poriadku. Moje obavy neboli i neboli na mieste, mobil prišiel v "poriadku". Snáď len balenie mohlo byť zdnuka lepšie zariadené a nie len také sačky pohodené, mobil v krabičke lietal zo strany na stranu hoc bol v origo krabičke. V krabičke by potešil aspoň gumový obal; okrem nabíjačky, kábla a spinky na sim tam nebolo nič, ak nerátam dajake papire.

• Spokojný

• Nepreberanie reklamácie
    • Ignorovanie
    • Neodpovedanie na email
    • Neodpovedanie na telefón
    • Nemožnosť poslať email, lebo majú plný inbox - zrejme ďalších sťažností
    • Ignorácia SMS

NIKDY VIAC!!!

Úprimne, zažila som už všeličo, ale nikdy nie, aby použitý telefón bol zaradený medzi novými. Keď ho pošlem späť v zákonnej lehote 14 dní, lebo nebudem niekomu dávať do daru použitý telefón, tak zásielka leží na pošte a nikto ju nepreberá. Človek tam píše email, nikto neodpovedá. Neskôr mi príde spätný delivery failure, že ich emailová schránka je plná a nedokáže prijímať ďalšie emaily. Človek tam volá, píše SMS, nič. Akoby neexistovali.

Obraciam sa na SOIku, lebo toto je neprijateľné, aby nejaký obchodník takto nekomunikoval a neplnil si svoju zákonnú povinnosť.

NEODPORÚČAM!!!

Reakcia obchodu DUMI.sk

Dobrý deň, je maximálne úbohé písať takéto zavádzajúceho hodnotenie.

- Nepreberanie reklamácie - Zabudli ste sa zmieniť že nám vaša zásielka vôbec nebola doručená lebo bola podľa Slovenskej pošty deklarovaná ako nadrozmer. Mohli ste to vidieť aj podľa podacieho čísla.

- Ignorovanie - Myslíte tým že vám kolega volal spätne naspäť do 5 min od vášho hovoru a vyriešil s vami celú reklamáciu telefonicky?

- Na mail sme vám neodpovedali to je pravda.Mali sme plnú schránku a riešili sme to s hostingovou spoločnosťou ihneď ako to bolo možné.

- Keď je linka obsadená znamená to že vám neodpovedá niekto na telefón? Napadlo vás vôbec že máme aj iných zákazníkov ktorý s nami tiež komunikujú?

Všetko vieme zdeklarovať a poslať každému kto by mal záujem vidieť tieto skutočnosti.

Je nám ľúto že niektorým ľudom robí radosť komplikovať podnikanie slušným e-shopom. Zrejme nemaju nič ine na starosti.

Dovidenia a dúfame že sa vám bude v živote dariť :)

• to čo som chcel mali najlacnejšie

Všetko prebehlo na 100%, nemám čo viac dodať

Obchod je veľmi šikovný a rýchly.

Rýchle dodanie tovaru

• Tovar som dostal do 2 dní a v poriadku.

Kupoval som si prémiový telefón a cez Heuréku som vyhľadal najnižšiu cenu, ktorá bola v obchode Dumi.sk. Ako prvé som si prečítal recenzie, ktoré boli dosť negatívne, avšak väčšinou súviseli s reklamáciami a komunikáciu. Dúfal som že reklamáciu nebudem musieť riešiť a napriek zlým hodnoteniam som si telefón objednal.

Zásielka mi bola síce doručená veľmi rýchlo, ale už keď som rozbalil balík, vedel som že niečo nie je v poriadku. Krabička telefónu vo vnútri bola celá obitá a pokrčená, vyzerala už veľmi staro a používano. Keď som otvoril krabičku, bol tam telefón len tak pohodený navoľno, bez akýchkoľvek fólií a obalov. V krabičke nebolo ani vybavenie čo tam malo byť, napríklad chýbala ihla na vyťahovanie sim karty, prípadne nejaká knižočka zo základným návodom. Telefón bol evidentne používaný, aj keď ho pravdepodobne používal niekto s krytom, ale predsa len boli jemné škrabance okolo zadného foťáku a jeden jemný škrabanec bol aj na prednom skle. Telefón bol navyše dochytaný. Eshop písal že k objednávke pošlú ako darček zdarma nabíjačku. Tú síce poslali, ale taktiež celú doškriabanú a evidentne používanú bez ochranných fólií, navyše poslali iba koncovku bez kábla.

Telefón síce funguje, ale ak by som chcel používaný telefón, kúpim ho cez Bazoš za nižšiu cenu. Nemôže si predsa niekto porovnávať na Heuréke svoje ceny, pokial predáva používané telefóny s inými eshopami, kde predávajú nové telefóny!!!

Eshop Dumi.sk ma totálne obral o radosť z nového drahého telefónu, o rozbaľovanie niečoho nového, voňavého, originál zabaleného, asi poznáte ten pocit. Kúpil som si môj najdrahší telefón, ale vďaka tomuto eshopu, som mal z kúpi najhorší zážitok.

Tento eshop vnímam ako vrcholne neprofesionálny absolútne v ňom neodporúčam nakupovať a pre mňa je to veľké ponaučenie, že nabudúce nebudem nakupovať len podľa ceny, ale aj podľa hodnotení.

• Dodávka bola podľa objednávky. Maximálna spokojnosť!

• Platba vopred len prevodom

• Ziadna
    • Žiadna komunikacia

Obchod neodporucam a upozorňujem vás dávajte si pozor.

• Všetko ok ,kym nenastane problem
    • CELE Zle a znova zle...17DNI MI NIKTO NEODPOVEDA. ZIADAM O PLNE VRATENIE SUMY CCA600€ telefón jednoducho nefunguje ako má čo nieje ich chyba tomu rozumiem. Ale takto sa fungovať nedá ,nerozumiem že ste vôbec na trhu. Vzhľadom na recenzie nie som jediná nespokojná zákaznícka. Nikdy som recenzie nepisala ale už neviem ako SA MAM DOČKAŤ VASEJ ODPOVEDE. MINIMALNE 10mailov ,správy a nezdvihnute telefonáty. Držíte mi 600€ a s úplným kľudom má ignorujete. budem pokračovať recenziách kým sa to nedá na poriadok pretože ja to takto nenechám. Absolútna nezodpovednosť. Dávajte si pozor aby sa vám nestalo niečo podobné. Viete nie každý si môže dovoliť aby mu stalo mesiac 600€ v blbom eshope a mať v krabičke zabalený nefunkčný telefón. Ja vám pokoj nedám kým sa nedočkáme odpovede..takto sa to nerobí mile DUMI
    • CELU na 90%moju konverzaciu a doklady mám zdokumentované tak sa láskavo rozhybte
    • TUTO RECENZIU SA SNAZIM PRIDAŤ UZ TÝŽDEŇ NA STRANKU DUMI SK . ZVEREJNITE TO PROSÍM VAS ..budem ich musieť udať..

Otras

Reakcia obchodu DUMI.sk

Dobrý deň, žiaden tovar ste u nás nereklamovali.