• Žiadna
    • Neplatca dph. Uvadzaju ceny s dph

Neodporúčam. Uvadzaju ceny s DPH a pride faktúra bez dph od neplatcu. Podvod.. Telefon nikto nedviha cely den. Na maily neodpovedajú.

• Čakám už takmer 2 mesiace na dodanie tovaru!

Ešte sa mi nestalo, aby som čakal už takmer 2 mesiace na dodanie tovaru!

• vybavené rýchlo
    • neberú telefón

• Nezdvihanie telefónu nulová komunikácia zo zákazníkom

• Telefon nezdvíhali
    • Na mail neodpovedali

Odporúčam

V eshope som kupoval Mi Band4.Rýchle doručenie kvalitne zabalené.Odporúčam

• Cena - jedny z najlepších cien na Heureke
    • Komunikácia - komunikácia prostredníctvom e-mailu bola na výbornej úrovni, rovnako tak aj komunikácia prostredníctvom telefónneho rozhovoru bola na výbornej úrovni, pán, s ktorým som počas telefónneho hovoru komunikoval mal veľmi príjemné, profesionálne a ústretové vystupovanie
    • Dodanie - tovar mi bol doručený nasledujúci deň kuriérskou spoločnosťou DPD
    • Balenie tovaru - tovar bol dôkladne zabezpečený proti prípadnému poškodeniu a to vnútornou výstužou
    • Reklamácia - mal som objednaný mobilný telefón v konfigurácií 8GB Ram/256GB Rom, dodaný mi bol telefón v konfigurácií 6GB Ram/128GB Rom. Ešte v ten deň, keď som e-shop informoval o tomto vzniknutom probléme, ma informovali a priznali si túto chybu, a ponúkli mi 2 varianty riešenia tohto problému a to 1. ponechať si telefón, ktorý mi dodali, s tým, že mi spravia výhodnú cenovú ponuku, a rozdiel v cene mi odošlú na osobný účet alebo 2. vrátim im dodaný telefón a dodajú mi telefón v konfigurácií, ktorú som si objednal, no v inej farbe (pretože farbu, ktorú som chcel práve nemali na sklade a na dodanie produktu v objednanej farbe by som asi musel čakať). Rozhodol som sa pre prvú variantu a vôbec toho neľutujem. Rozdiel v cene mi ešte v ten deň poslali na osobný účet. Z tejto skúsenosti môžem konštatovať, že reklamácie tento e-shop zvláda na veľmi profesionálnej úrovni a s veľkou ochotou a ústretovosťou.
    • Darček - nalepenie ochranného skla
    • Design e-shopu - design na webovej stránke e-shopu je prehľadný a graficky pekne spracovaný, veľkú výhodu vidím aj v tom, že si môžete priebeh objednávky sledovať aj bez nutnosti založenia si používateľského účtu na e-shope
    • Do budúcnosti by som tomuto e-shopu odporučil zlepšiť sa v oblasti preverovania si informácií o produktoch a o ich konfiguráciach u ich dodávateľov

• Prehľadný eshop, veľmi pekné grafické spracovanie
    • Ústretovosť

Prehľadný eshop, veľmi pekné grafické spracovanie a tiež rýchle doručenie. Ďakujem

• Rýchle doručenie. Spokojnosť

• Komunikácia na veľmi slabej úrovni

• Rýchlosť dodania, výborná komunikácia

• Rychle dodanie

100% spokojnost

• Zamestnankyňa s príjemným hlasom a vystupovaním
    • Rýchle dodanie - v sobotu som objednával, v stredu doobeda som produkt mal vo svojich rukách
    • Balíček bol dôkladne zabezpečený proti poškodeniu vnútornou výstužou
    • Cena jednoznačne najlepšia

• Odporúčam. V sobotu som si mobil objednala, v pondelok ráno mi prišiel do práce. Perfektne zabalený, bonus extra nabíjací kábel + nalepené ochranné sklo, 2r.záruka a lepšia cena ako kúpiť niekde z bazáru...som maximálne spokojná a vrelo odporúčam.

Rýchle vybavenie objednávky, príjemný prístup personálu.

• rychle dorucenie

Vsetko prebehlo bez problemov, tovar bol doruceny velmi rychlo.

• Rýchle dodanie tovaru 2 pracovné dni

Super rýchle dodanie tovaru, po objednaní už na druhý deň som to mal doma

• vsetko OK