Som veľmi spokojná, sadeničky mini kivi sú krásne, zdravé, som veľmi spokojná. Dúfam že sa im bude dariť.

• Spoľahlivosť

Obchod odporúčam každému, my sme boli spokojní.

• Rychle dodanie, pekné sadenice

• Krasny

• Rýchle doručenie,veľmi dobre zabalené,cenovo vyhodné.

Kvalitné sadenice stromčekov za dobrú cenu

Veľmi rýchle dodanie. Magnólia, ktorú som objednala, je krásna rastlina, žiadny tenký prútik. Starostlivo zabalená.

• Velmi ochotny personal

Velka spokojnost,velmi ochotny,ustretovy Personal,Tovar super zabaleny v ochrannom obale prisiel v poriadku

Stromčeky mi doniesol kurier a boli pekne starostlivo zabalené. Nakúpim aj nabudúce.

• Rýchle vybavenie, poriadne zabalené aby sa nič nepoškodilo, rýchle doručenie. Spokojnosť.

Veľmi ochotný personál, rýchle zaslanie a krásne zabalené stromčeky, 100 % spokojnosť.

Tovar bol dodaný taký ako na obrázku v termíne ako sa uvádzal v potvrdzovacom emaili. Spokojnosť

• Seriózny prístup, dobrá komunikácia.
    • Bolo by vhodné niekde uviesť, že počas zimných mesiacov predaj v predajni sa neuskutočňuje.

Seriózny prístup, dobrá komunikácia.

• rychlost

• kvalita

• Veľký výber rastlín
    • Skvelé ceny
    • Perfektné zabalenie tovaru
    • Občas obmedzené skladové zásoby, môže to byť ale tým, že som objednával v zimnom období

Rýchle dodanie kvalita spokojná

Reakcia obchodu Dučplant

Ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi, že ste spokojný s našimi službami. Ďakujeme, že ste si našli čas na poskytnutie spätnej väzby a sme vďační za vašu dôveru. S pozdravom, tím Dučplant.sk.

Veľká spokojnosť rastlinky čerstvé už iba sadit

Reakcia obchodu Dučplant

Veľmi rýchle dodanie, krásne zdravé rastliny

Reakcia obchodu Dučplant

• rýchle dodanie, kvalitné rastlinky

Reakcia obchodu Dučplant

• dodani bol richle a kvalitne