• Kvalitne balenie
    • Nevhodný kurier
    • Vysoká cena produktu

• Skalničky vôbec neboli také krásne sfarbené ako sú prezentované na stránke..keď som písala mail prečo je to tak, tak vôbec žiadna odpoveď..takto sa neobchoduje..

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý večer, ďakujeme za Vašu recenziu. Odoslali sme Vám zdravé a krásne rastlinky. Nespokojnosť ste vyjadrili hlavne so skalnicou LEO, ktorá nebola žltá. Veľmi rýchlo je možné dočítať sa, že skalnica LEO mení farby podľa ročného obdobia, prípadne podľa toho koľko slnka dostane. Na mail sme odpovedali do 24 hodín. S pozdravom, tím Dučplant.

• po 7 dnoch tovar este stale nemam doma, keby som po tych kvetoch tak velmi netuzila, uz by som dacno zrusila objednavku. A to mali dodanie napisane cca 3 dni.

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý večer, ďakujeme za recenziu. Musíme vyjadriť poľutovanie nad tým, že v recenzii zavádzate. Nikde na našom E-Shope nie je napísané, že rastliny doručujeme do 3 dní. Uvádzame, že odosielame rastliny prepravcovi do 3-5 dní pondelok-štvrtok. Kuriér následne doručuje a trvá mu to 1-2 dni. Do úvahy berieme avšak len tzv. expedičné dni, nakoľko ide o živý tovar, neexpedujeme v piatok, aby rastlinky neostali cez víkend na sklade. S pozdravom, tím Dučplant.

Nemam názor pre xlú skusenosť pre nedodžanie terminu dodávky

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu, mrzí nás oneskorenie vašej objednávky. V období, v ktorom ste objednali, sme mali vyťažené kapacity. No snažili sme sa expedovať tak rýchlo, ako to bolo možné. S pozdravom, tím Dučplant.

dodacia lehota velmi dlha musela som viackrat kontaktovat predajcu kedy mi tovar dorucia

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. V období, v ktorom ste objednali, sme mali vyťažené kapacity. No snažili sme sa expedovať tak rýchlo, ako to bolo možné. S pozdravom, tím Dučplant.

• Objednávka bola potvrdená, ešte stále nedodana.

Reakcia obchodu Dučplant

Pred týždňom som objednala tovar, so strany obchodu nie je žiadna komunikácia, tovar nie je dodaný.

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. Ak sa nemýlim, tak ste sa nepokúsili nás kontaktovať. Na mail odpisujeme, na telefón odpovedáme - píšem, aby nevznikol dojem, že ignorujeme komunikáciu. V období, v ktorom ste objednali, sme mali vyťažené kapacity. No snažili sme sa expedovať tak rýchlo, ako to bolo možné. S pozdravom, tím Dučplant.

Nemám názor
    Píšu doručenie 3-5 dní
    Dnes je 6 dní po objednávke a som bez tovaru.

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý deň, nikde na našom E-Shope nie je napísané, že rastliny doručujeme do 3-5 dní. Uvádzame, že odosielame rastliny prepravcovi do 3-5 dní pondelok-štvrtok. Kuriér následne doručuje a trvá mu to 1-2 dni. Do úvahy berieme avšak len tzv. expedičné, baliace dni, nakoľko ide o živý tovar, neexpedujeme v piatok, aby rastlinky neostali cez víkend na sklade. S pozdravom, tím Dučplant.

• Zaplatená objednávka ani po 6 pracovných dňoch nebola doručená. Dostala som len potvrdzujúci e-mail o vytvorení objednávky, ktorú som hneď aj zaplatila. Žiadne ďalšie informácie o stave mojej objednávky mi neboli poskytnuté.

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý deň, mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť s naším e-shopom. Pravda však je, že informáciu ohľadom objednávky nezistite napísaním zlej recenzie ale kontaktovaním našej zákazníckej linky. Žiaden email od Vás neregistrujeme. Ak by ste mali záujem zisťovať aktuálny stav vašej objednávky, zistili by ste, že v deň napísania recenzie bol tovar starostlivo zabalený a odoslaný prepravnej spoločnosti, ktorá ho zvykne následujúci deň doručiť. S pozdravom, tím Dučplant.

Objednané pred týždňom, zaplatené a žiadna odozva ohľadne doručenia tovaru.

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu. Ak by ste nás kontaktovali, tak by ste zistili, že dnes, už pred napísaním vašej recenzie, boli rastlinky starostlivo zabalené a odoslané kuriérovi. Stačí nás kontaktovať, informovať sa, no to ste nespravili. Odosielame pre čerstvosť rastlín iba pondelok-štvrtok, aby rastlinky neostali trčať v sklade počas víkendu. A nakoľko potrebujeme niekedy až 5 pracovných dní na odoslanie rastlín, mimo piatku (piatok neodosielame - uvádzame to na našom eshope), tak sa môže stať že sa odoslanie jemne oneskorí. Pondelkové alebo nedeľné objednávky sa tak odosielajú nasledujúci pondelok. S pozdravom, tím Dučplant.

tovar mi stále ešte takmer po týždni nedorazil , takže nemôžem hodnotiť... dúfam, že sa dočkám

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý večer, ďakujeme za Vašu recenziu. Tvrdíte, že nemôžete hodnotiť ale hodnotenie ste vykonali, takže očividne môžete hodnotiť. V období top sezóny máme preťažené kapacity, no snažíme sa objednávky expedovať tak skoro ako je to možné. S pozdravom, tím Dučplant.

Po týždni som sa spýtala emailom prečo ešte nevybavili moju objednávku a ani mi neodpovedali, takže neviem hodnotiť

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý deň, ďakujeme za túto spätnú väzbu. Pracujeme na tom, aby nedochádzalo k výrazným oneskoreniam objednávok. Mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť s nami. Zapracujeme na zlepšení. Nie vždy je v našich rukách, to, kedy odosielame. Niekedy je to, kedy odosielame aj na našom partnerovi, teda prepravnej spoločnosti.

Uvádzate, že sme neodpovedali. Aby nedošlo k chybnému dojmu, že neodpovedáme na e-maily. Odpoveď na Váš e-mail prišla o deň. Odpovedali sme približne do 25 hodín.

S pozdravom a vďakou, tím Dučplant.

• Nemám čo hodnotiť keď nemám tovar ďakujem

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý večer, mrzí nás vzniknutá situácia. V objednávke ste uviedli ako spôsob platby "Kartou". Platba Vám bohužiaľ z nejakého dôvodu neprešla. Až o niekoľko dní sme si všimli, že ste samovoľne, bez oznámenia nám na e-mail, zaplatili bankovým prevodom, bez variabilného symbolu. Takže sme neboli schopní priradiť platbu k objednávke, nakoľko chýbal VARIABILNÝ SYMBOL. Tento problém celý proces vybavenia vašej objednávky zdržal. S pozdravom, tím Dučplant.