• Kvalitne zabalené rýchle dodanie

• Pri prevoze jeden kvet z dvoch bol zlomený, sľubili že mi doručia nový.

Rastlinky sú krásne, zdravé

zatiaľ ťažko posúdiť, ale dodacia lehota dodržaná, až dnes sa chystám sadiť...

• Rastliny zaslané pekné, veľke v kvete
    • Strom zabaleny tip-top

Výborné rady cez chat

• Dobrá komunikácia a ústretovosť.

Po týždni som sa spýtala emailom prečo ešte nevybavili moju objednávku a ani mi neodpovedali, takže neviem hodnotiť

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý deň, ďakujeme za túto spätnú väzbu. Pracujeme na tom, aby nedochádzalo k výrazným oneskoreniam objednávok. Mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť s nami. Zapracujeme na zlepšení. Nie vždy je v našich rukách, to, kedy odosielame. Niekedy je to, kedy odosielame aj na našom partnerovi, teda prepravnej spoločnosti.

Uvádzate, že sme neodpovedali. Aby nedošlo k chybnému dojmu, že neodpovedáme na e-maily. Odpoveď na Váš e-mail prišla o deň. Odpovedali sme približne do 25 hodín.

S pozdravom a vďakou, tím Dučplant.

• Nemám čo hodnotiť keď nemám tovar ďakujem

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý večer, mrzí nás vzniknutá situácia. V objednávke ste uviedli ako spôsob platby "Kartou". Platba Vám bohužiaľ z nejakého dôvodu neprešla. Až o niekoľko dní sme si všimli, že ste samovoľne, bez oznámenia nám na e-mail, zaplatili bankovým prevodom, bez variabilného symbolu. Takže sme neboli schopní priradiť platbu k objednávke, nakoľko chýbal VARIABILNÝ SYMBOL. Tento problém celý proces vybavenia vašej objednávky zdržal. S pozdravom, tím Dučplant.

Spokojnosť ,pekné skalnicky

• Keď prišiel balík,bála som sa otvoriť krabicu.Bola som príjemne prekvapena.Kvety pekne zabalené po jednom.Krasne husté,zelené.Odporucam

• rastlinky výborne zabalené, prišli nepoškodené

• Rýchle vybavenie, perfektne zabalené a chránené pred poškodením

• Pestrý výber
    • Komunikácia a ochota
    • Ochrana rastlín a stromov pri prevoze

Záhradníctvo ponúka široký výber od najmenších rastlín až po veľké stromy. Reakcia na dotazy je rýchla s ochotou vyjsť v ústrety a požiadavke zákazníka. Ochranné balenie pri transporte tak pri malých ako aj veľkých stromov plní svoj účel na 100% a skutočne rastliny ochráni. Dodané rastliny a strom sú v perfektnej kondícii.

Rastlina dorazila dobre zabalená, jasne označená a vo vybornej kvalite. Bol to môj prvý nakup a určite nie posledný

• Rýchle dodanie a dobrá cena

Rýchly a spoľahlivý systém výberu tovaru, objednania, ceny, uhradenia aj dodania. Ukážkový spôsob, ako by mal fungovať zodpovedný internetový obchod, som spokojná a určite ich odporúčam aj svojim priateľom na nákup.

Kvalitné priesady, dobre balenie a skoré dodanie.

Spokojnosť na 100%
    Stromčeky prišli nepolámané a vyzerali ako na obrázku

Dobré ceny + ochotný a veľmi ústretový personál + veľmi rýchle dodanie (všetko prišlo v úplnom poriadku, bez poškodenia a spĺňalo popis) Veľká spokojnosť z mojej strany