Objednávka prišla krásne zabalená, kvietky v poriadku. Všetko sa ujalo a kvitne. Som nadmieru spokojná.

V obchode som po velmi dobrych skusenostiach s kvalitou dodaneho tovaru a ustretovom pristupe timu Ducplant nakupovala opakovane a opat s maximálnou spokojnosťou s kvalitou dodaneho tovaru ako aj precíznym zavalením a ochranou tovaru pred poškodením pocas prepravy.

Vyborna komunikacia, rychle dodanie a perfektne zabalene. Tovar dosiel bez poskodenia

Nákup a dodanie je vždy perfektné . Rastliny prídu v kvalitnom stave a doteraz sa im v záhrade darí, aj vďaka rozpisu na vašej stránke, ako sa o ne starať.

Objednáva som prvý krát, rastlinky prišli zdravé a precízne zabalené, hodnotím na 1*čiže top

• Sortiment
    • Ceny

Uvidíme ako sa bude kvietkom dariť. Majú napísané, že objednávku odosielajú na 3. -5. pracovný deň. Zabalili a odoslali na 6. deň. Čo však čakať, je jar a určite majú veľa objednávok

super komunikácia

Kvietky mi došli kuriérom, krásne zabalené, zdravé a nádherné. Ďakujem Ducplant. Určite budem objednávať znova.

Kvetinky pekné a dôkladne zabalené, odporúčam.

S vašim obchodom som nadmieru spokojny..smreky sa mi prijali. Levandula je pekna...zdrava. zajtra pojde do zeme...vas obchod vrelo odporučam ostatnym zakaznikom

• rýchle dodanie kvalitne rastliny

• Krásne rastlinky,dôsledne zabalené.

Odporúčam,veĺká spokojnosť.

• po 7 dnoch tovar este stale nemam doma, keby som po tych kvetoch tak velmi netuzila, uz by som dacno zrusila objednavku. A to mali dodanie napisane cca 3 dni.

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý večer, ďakujeme za recenziu. Musíme vyjadriť poľutovanie nad tým, že v recenzii zavádzate. Nikde na našom E-Shope nie je napísané, že rastliny doručujeme do 3 dní. Uvádzame, že odosielame rastliny prepravcovi do 3-5 dní pondelok-štvrtok. Kuriér následne doručuje a trvá mu to 1-2 dni. Do úvahy berieme avšak len tzv. expedičné dni, nakoľko ide o živý tovar, neexpedujeme v piatok, aby rastlinky neostali cez víkend na sklade. S pozdravom, tím Dučplant.

• Všetko v poriadku

Nie je čo vytknúť, krásne zdravé rastlinky, veľmi dobre zabalené. Určite som si neobjednala posledný krát. Vysoká spokojnosť+ rýchle dodanie. Ďakujem.

• Som nadšená. Prišli mi naozaj krásne a zdravé skalničky. Perfektne zabalené, aby prežili dopravu. 1*

Naozaj doporučujem. Z mojej strany veľká spokojnosť. Tovar, keďže to boli kvietky, prišli ozaj krásne

Nemam názor pre xlú skusenosť pre nedodžanie terminu dodávky

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu, mrzí nás oneskorenie vašej objednávky. V období, v ktorom ste objednali, sme mali vyťažené kapacity. No snažili sme sa expedovať tak rýchlo, ako to bolo možné. S pozdravom, tím Dučplant.

• Precízne zabalené
    • Kvalitne kvety
    • Bez poškodení
    • Informovanosť ohľadom doručenia
    • Ceny
    • Prehľadnosť obchodu

Odporúčam dučplant eshop. Som maximálne spokojná. Tovar bol kvalitne a precízne zabalený. Doručený bez poškodení. Kvety boli krásne.

dodacia lehota velmi dlha musela som viackrat kontaktovat predajcu kedy mi tovar dorucia

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. V období, v ktorom ste objednali, sme mali vyťažené kapacity. No snažili sme sa expedovať tak rýchlo, ako to bolo možné. S pozdravom, tím Dučplant.

Krásne vitálne rastlinky ,som spokojná