Nemám čo dodať, po všetkých stránkach vysoká spokojnosť.

Ďakujem vždy dobrý tovar

• Rýchly nákup, tovar prišiel vo výbornom stave.

Bola som velmi spokojná rastlinky prišli pekné zdravé a krásne zabalené.Ďakujem

Rýchle dodanie

• Krasne zabalene

Nepoznam nevýhody

• Som spokojný s doručeným tovarom

Rýchle a bezproblémové objednanie tovaru tovar kvalitné zabalený

Prvy nakup v tomto obchode. Vsetko bez problemov.

• Absolútna spokojnosť. Rastlinky boli krásne zabalene, v kartónoch, papieroch, žiaden plast, prišli svieže, silné,... určite od nich ešte budem nakupovať.

• Pekny vzrast, rycle dodanie

• Blesková dodávka dobierky
    • Nevýhodu som nenašiel

Vysoká spokojnosť,z profesionálne zabalenej dobierky !!

• rastlinky kvalitné a dobre zabalené

Obchod určite odporúčam

Objednávala som rastlinky z rôznych obchodov, ale nie vždy som bola spokojná, prišli mi poškodené a škaredé. Ale vo vašom eshope je všetko skvelé, prídu mi krásne rastlinky a sú tak skvele zabalené, že nič nie je poškodené. ďakujem

• Skalničky vôbec neboli také krásne sfarbené ako sú prezentované na stránke..keď som písala mail prečo je to tak, tak vôbec žiadna odpoveď..takto sa neobchoduje..

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý večer, ďakujeme za Vašu recenziu. Odoslali sme Vám zdravé a krásne rastlinky. Nespokojnosť ste vyjadrili hlavne so skalnicou LEO, ktorá nebola žltá. Veľmi rýchlo je možné dočítať sa, že skalnica LEO mení farby podľa ročného obdobia, prípadne podľa toho koľko slnka dostane. Na mail sme odpovedali do 24 hodín. S pozdravom, tím Dučplant.

• Všetko v poriadku,veľká spokojnosť.Rastlina čo sme objednali je veľmi pekná kvalitná a dobre zabalená.

Nevýhoda pre mňa-ale to nie na obchod,ale na prepravnú spolocnosť,čo tovar priniesla-zavolajú 5 min. pred tým ako majú prísť,že vám niečo vezú.Žiadne oznámenie dopredu.

Všetky kvety došli v top stave až na Cocardu, ta mala ulomený vŕšok, ale to nevadí, je silná rastlinka, rozrastie sa. Ďakujem.

Objednávka prišla krásne zabalená, kvietky v poriadku. Všetko sa ujalo a kvitne. Som nadmieru spokojná.

V obchode som po velmi dobrych skusenostiach s kvalitou dodaneho tovaru a ustretovom pristupe timu Ducplant nakupovala opakovane a opat s maximálnou spokojnosťou s kvalitou dodaneho tovaru ako aj precíznym zavalením a ochranou tovaru pred poškodením pocas prepravy.

Vyborna komunikacia, rychle dodanie a perfektne zabalene. Tovar dosiel bez poskodenia