• Vôňa je slabá

Reakcia obchodu DT parfémy

mrzí nás Vaša nespokojnosť , každopádne ste nám kľudne mohla zaslať vôňu naspať a vyriešili by sme danú reklamáciu alebo odstúpenie od zmluvy to už by bolo na Vás ako by ste sa rozhodla. Ak sa náhodou stane, že je náš zákazník nespokojný, vždy sa snažíme riešiť veci tak, aby bola vo výslednej forme len spokojnosť nášho zákazníka, to je pre nás prvoradé.

DT parfémy

Objednávka prebehla úplne bez komplikácií

Reakcia obchodu DT parfémy

ďakujeme za Vašu reakciu aj za Váš nákup v našom e-shope aj napriek tomu,že ste asi omylom zvolila "neodporúča obchod" pevne veríme, že ste bola spokojná.

Pekný deň

• Neviem ,prečo ponúkajú niečo ,čo nemajú

Reakcia obchodu DT parfémy

ďakujeme za Vašu recenziu. Každopádne na našu obhajobu musíme uviesť, že sa niekedy stane, že nám systém nezaregistruje posledný predaj daného produktu, preto hneď ako nám príde určitá objednávka overíme to a ak sa stane, že daný produkt skladom nemáme informujeme zákazníka tak ako to bolo aj pri Vás a má voľbu počkať do ďalšieho tovaru alebo môže objednávku stornovať.

• dobrá komunikácia
    • niektoré druhy tovaru, ktoré sú uvedené na sklade, nie sú schopní dodať, lebo ho v skutočnosti nemajú

ťažko hodnotiť, ja som skúsil objednať 2-krát, raz išlo o tovar na predobjednávku-pravdepodobne z toho nič nebude, druhýkrát išlo o tovar na sklade, z toho asi tiež nič nebude
    ale o danej situácii som bol prakticky obratom informovaný

Reakcia obchodu DT parfémy

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu.

Nám systém ukazuje, že ste si objednával jedine tovar označený ako pred objednávka, čo znamená že ho skladom nemáme, no hneď sme Vám písali email či ste ochotný počkať. Vaša odpoveď bola, že počkáte. Snažíme sa vždy vyhovieť zákazníkovi, preto hneď oznamujeme a je na spotrebiteľovi či počká alebo nie.

Ďakujeme DT parfémy

• Sú to špinaví podvodníci, ktorí ponúkajú tovar za najlepšiu cenu s tým, že ho majú aj na sklade a následne - po štyroch dňoch od potvrdenia objednávky (sedem dní do Vianoc) na písomný dotaz sú vám schopní povedať, že im ho majú dodať za ďalšie štyri dni, ale aj to nie na 100% !!! Takže, ak si nechcete privodiť krušné chvíle pred sviatkami prípadne riadny trapas pred nejakou oslavou, tak si na nich dávajte veľký pozor a radšej od nich nič neobjednávajte !!!

Dobrý deň!!

V prvom rade Vás chcem požiadať, aby ste sa zdržal invektív na našu firmu ! Vaša reakcia hraničí s urážkami! Na internetovej stránke uvádzame skladom väčšinu produktov, ktoré máme na predaj no ak máme posledný kus z daného produktu môže sa stať, že kolegyne v dvoch kamenných prevádzkach ho môžu vypredať, tým pádom hneď informujeme zákazníka ako obdržíme objednávku, že daný produkt nemáme!! Čím mu dáme na výber , že môže počkať alebo môže objednávku stornovať!! Nikoho do ničoho nenútime ! Vždy sa snažíme každému nášmu zákazníkovi vyjsť v ústrety!!

S pozdravom Darex s.r.o

• komunikácia
    • tovar nemali na sklade a nedorazil ani po 2 týždňoch

Tovar nemali na sklade aj napriek tomu, že eshop tvrdil, že tovar je skladom. Ako výhodu beriem to, že mi telefonicky oznámili nedostupnosť tovaru hneď na ďalší deň, povedal som, že počkám ešte týždeň, no tovar aj tak nemali, tak som objednávku zrušil.

Reakcia obchodu DT parfémy

Ďakujeme za Vašu recenziu. Kontaktovali sme Vás, že daný produkt skladom nemáme na vašom rozhodnutí bolo či počkáte alebo nie, nakoľko nikdy nevieme dopredu či je na sklade dostupný bohužiaľ to ovplyvniť nevieme. Vždy preto hneď kontaktujeme zákazníka.

DT parfémy

Tovar nebol na sklade, aj ked pri objednavke nic take pri vyrobku napisane nebolo...

Reakcia obchodu DT parfémy

ďakujem za Vašu recenziu. Niekedy bohužiaľ náš systém nezaregistruje, že sa predá posledný kus a nestiahne ho z predaju, ale preto hneď informujeme zákazníka či tovar máme alebo nie.

• pri osobnom prevzatí začali účtovať manipulacný poplatok 2,99

Reakcia obchodu DT parfémy

Ďakujeme za Vašu recenziu. V našich obchodných podmienkach máme napísané všetky platobné podmienky aj pri vytváraní objednávky máte v kolónke osobný odber poplatok . V našom e-shope máme ceny nastavené tak aby boli najlepšie na trhu tým pádom si myslíme, že manipulačný poplatok 2,99€ je v norme.

• Žiadna
    • Tovar z obchodu iný ako tovar doručený...cena zavádzajúca...

Na webe inak ako v skutočnosti pri doručení...

Dobrý deň!

Ďakujeme aj za Vašu negatívnu recenziu, avšak neporozumeli sme celkovo v čom bol Váš problém ?! Pretože v našom systéme, nemáme od Vás žiadny email z Vašou nespokojnosťou ani nič podobné. Tovar ste prevzal a nemal ste voči nám žiadne negatívne odozvy. Preto si nevieme vysvetliť v čom spočíval Váš problém s objednávkou, ak ste nebol spokojný kľudne ste sa nám mohol ozvať a určite by sme to vyriešili!

Ale každopádne ďakujeme za nákup!

DT parfémy

Objednaný tovar mi nebol zaslaný a obchod so mnou nekomunikuje. Vrelo odporúčam oblúkom sa tejto prevádzke vyhnúť.

Reakcia obchodu DT parfémy

ďakujeme za Váš nákup aj za Vašu recenziu. Nakoniec všetko dobre dopadlo nakoľko sme sa skontaktovali cez email a vysvetlili, že sme mali systémovú chybu a odoslali Vám Váš balík aj keď oneskorene. Ospravedlňujeme sa za omeškanie.

• slabe fake parfemy

Reakcia obchodu DT parfémy

ďakujeme za vašu recenziu, napriek tomu musíme napísať, že naše parfumy nie sú "fake" ! Máme dve kamenné prevádzky, v ktorých by sme si takéto parfumy nemohli dovoliť predávať ! Nakoľko vždy máte nárok na výmenu alebo vrátenie peňazí, ak nie je minuté z parfumu, stačí nám balík poslať naspäť aj s reklamačným formulárom a my vykonáme reklamáciu. Vždy sa snažíme vyhovieť každému nášmu zákazníkovi !

Dt parfemy

Napriek tomu, že som tovar objednal na adresu, bez pokusu o doručenie ho uložili na odberné miesto, čo som zistil až z e-mailu DHL na druhý deň. O problémovom doručení som upovedomil DT parfémy, kde my sľúbili, že vec vyriešia a zavolajú mi, ako ďalej. Žial odvtedy sa mi nikto neohlásil. Musel som cestovať na odberné miesto, kde som tovar vyzdvihol na vlastné náklady, aj keď mi účtovali poplatok za dobierku na adrese!

Reakcia obchodu DT parfémy

ďakujeme za vašu recenziu aj za váš nákup. Pravdepodobne zlyhal ľudský faktor. Vyjadrenie DHL spoločnosti bolo, že Vás nevedeli zastihnúť na adrese. Bohužiaľ my to ovplyvniť nevieme. Každopádne nás mrzí vaša skúsenosť.

DT parfémy

• Výhody obchodu ceny tovaru.

Zlý prehľad tovaru čo je na sklade, evidujú ako dostupný potom už nie je na sklade.Dlhá čakacia doba tovaru.Pred rokom boli super nebol problém s ničím a teraz sa dosť zhoršili čo sa týka služieb.

Reakcia obchodu DT parfémy

v prvom rade Vám chceme poďakovať za vašu recenziu aj za Váš nákup. Bohužiaľ niekedy sa stane, že si zákazník objedná tovar, ktorý vypredáme deň pred tým alebo dokonca ešte v ten istý deň a produkt je viazaný na inú objednávku, tak hneď informujeme našich zákazníkov o dostupnosti tovaru, vždy sa snažíme vyhovieť každému zákazníkovi aby boli všetci spokojní.

Ďakujeme DT parfemy

Objednávala som 4 parfémy, 2 boli v poriadku a 2 voňali úplne inak....nereklamovala som to, používam ich na WC, ale viac si určite neobjednám...

Reakcia obchodu DT parfémy

ďakujeme vám za váš nákup a za vašu recenziu. Máte nárok na reklamáciu na všetok predávaný tovar, pokiaľ nie je uvedené tak, poskytujeme zákonom stanovenú záručnú dobu 24 mesiacov.
    Na koľko máte reklamáciu v zákonnej lehote v súlade s ust. § 3 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku (ďalej len „Zákon o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku“), v lehote 14 dní od prevzatia tovaru. Mrzí nás vaša nespokojnosť, avšak naše parfumy sú výhradne originály žiadne fake parfumy, nakoľko máme dve kamenné predajne a overených dodávateľov.

Pekný deň DT parfumy

Rada tu nakupujem, ale z posledných troch objednávok nemali vždy minilne jeden parfém na sklade. Čaká sa vždy minimálne ďalší týždeň. Neponúkajte tovar, ktorý nemáte skladom. Poslednú objednávku som už zrušila.

Reakcia obchodu DT parfémy

niekedy sa stane, že akurát zákazník natrafí na produkt, ktorý nemáme skladom a na internete je ešte uvedený skladom, pretože ho predáme predchádzajúci deň alebo zrovna v ten deň. Preto,ale vždy kontaktujeme našich zákazníkov aby sme ich upovedomili a dali možnosť na tovar počkať. Snažíme sa vždy maximálne vyhovieť!

DT parfemy

• Bud som stratil čuchove bunky alebo parfem vônu...už som bral odtialto parfem a bolo všetko ok..tento posledny mi pripominal parfem na tureckej tržnici ..po 10tich minut fuč...

Reakcia obchodu DT parfémy

mrzí nás, že Vás náš parfum sklamal. Vždy máme len kvalitné a originálne parfumy. Snáď vaša najbližšia objednávka napraví túto skúsenosť. Samozrejme, ak nie ste spokojný nie je problém nám poslať parfum späť. Na našej stránke v obchodných podmienkach máme reklamačný poriadok, ktorý treba vypísať a poslať ho s parfumom k nám na adresu doporučene.

Každopádne ďakujeme za recenziu

DT parfemy

• Zakúpené testery aj keď mali byť intenzitou parfumu rovnaké ako originál nie sú... Sú slabšie aj co sa týka intenzity aj výdrže..

Reakcia obchodu DT parfémy

ďakujeme za váš nákup. V ďalšom rade je nám veľmi ľúto, že ste bol/a nespokojný/á. Snažíme sa vyhovieť každému zákazníkovi, výrobcovia udávajú že tester má byť zhodný s originál balením parfumu čo sa týka vône. Samozrejme, ak máte pochybnosti nie je problém u nás zakúpený parfum vyreklamovať, stačí si prečítať náš reklamačný poriadok, ktorý nájdete na našej internetovej stránke www.dtparfemy.sk v obchodných podmienkach.

Ďakujeme DT parfemy

• Zla skusenost a nikdy viac tovar ktory som si objednala nakoniec ani nemali ale ale v popise ze je na sklade uvedene mali vrchol tak som stornovala objednavku na moju ziadost vraj bola objednavka stornovana realne ale v hystorii objednavok tam stale je vraj to trva dlhsie kym sa to odtrani no uz to trva dskoro dva tyzdne velmi zla skusenost obchod neodporucam

Reakcia obchodu DT parfémy

akonáhle sme zistili, že váš tovar nie je na sklade dali sme vám vedieť a vašu objednávku sme stornovali! Aj keď v systéme stále ukazuje ako objednávku nevybavenú. Napriek tomu vašu zlú skúsenosť s naším obchodom berieme.

Pekný deň!

Na eshope mali uvedené, že výrobok majú na sklade a hneď ho doručia. Žiaľ, potom mi poslali e-mail, že tovar treba objednať a príde až o týždeň.
    Preto som objednávku zrušila. Ak to na sklade nie je, prosím nezavádzajte ľudí.

• Zaslali mi inú veľkosť parfemu ako som si objednala. S výmenou problém nebol, ale mala som zbytočne starosti s ďalším posielaním atď.

Reakcia obchodu DT parfémy

ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Avšak snažíme sa vždy vyhovieť čím skôr našim zákazníkom, aj keď sa stane nejaký problém. Vždy sa dá všetko vyriešiť.