• Ponúkajú tovar, ktorý nemajú skladom aj keď uvádzajú, že skladom je
    • Sami nevedeli kedy bude dostupné, v oficiálnej komunikácii používať slovo MOŽNO naskladnime budúci týždeň mi príde dosť neprofesionálne

Rozhodne neodporúčam, neprofesionálny prístup

Reakcia obchodu DT parfémy

Ďakujeme za Vašu recenziu, i keď je negatívna, aj toto je spôsob ako vieme vylepšiť naše služby.
    Kedže máme 2 kamenné predajne, v tomto Vianočnom sezóne áno, môže byť že sa vypredalo ten parfemik, a je nám to strašne ľúto, že sme neboli celkom aktuálny. :-( Ale boli ste informovaná ihneď, že daný produkt skladom nemáme.

ďakujeme za pochopenie, a prajeme Vám pekný dník.

s pozdravom
    DT

Prajeme Vám pekný deň!

• zlá komunikácia
    • neporiadok v skladových zásobách

Na web stránke bol tovar uvedený skladom, ale na druhý deň prišiel email, že ho nemajú. Na dotaz, že či mi vedia dať prípadnú zľavu na iný tovar, ako kompenzáciu ani nereagovali.

Reakcia obchodu DT parfémy

Kedže máme 2 kamenné predajne v tomto Vianočnom sezóne áno, môže byť že sa vypredalo ten parfemik Chanel Gabrielle Tester.

Ihneď boli ste informovaný, že máme skladom klasické balenie, mali ste záujem aj zľavu ste dostali od Nás. Nerozumieme, že prečo napíšete že zlá komunikácia, keďže boli ste informovaný aj telefonicky aj mailom.
    Prosím aspoň nešírte nepravdivé informácie o našej stránke.

Prajeme Vám pekný deň!

In

DT Parfémy

• Kazdy druhy parfem skladom nemaju...hoci na stranke uvadzaju - parfem skladom.

Reakcia obchodu DT parfémy

Źiaľ vo vašom prípade ide o parfemik Lady Millon Empire, ktorý je momentálne nedostupný na trhu v objeme 80 ml TESTER, máme 2 kamenné predajne v tomto Vianočnom sezóne áno, môže byť že sa vypredala a nedostali sme o tom info :-)

Ale informovaná boli ste, ponukali sme Vám 50 ml edp..ale nemali ste záujem ani o druhý parfém.
    Dúfame že v budúcnosti budete spokojná.

DT Parfémy

• Ani po vysse tyzdni som nedostal potvrdenie objednavky, netusim v akom stave sa nachadza a ani netusim, ci niekedy tovar dorazi.

Neodporucam!

Dobré ráno,

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosť, ale minulý týždeň sme mali systémovú chybu, zbadali sme s kolegynkou že v systéme jedno objednávkové číslo chýba, úplne bolo vynechané. Tým pádom absolútne nemáme info o objednávke, ani vaše údaje ani to, že aký tovar ste si objednávali. Tešíme sa na každú objednávočku, je mi to nejasné že aký by sme mali dôvod nepotvrdiť vašu objednávku, keď normálnom prípade máme o tom info.

Ja si myslim, že to nie je naša chyba, keďže sme vás absolútne nevedeli kontaktovať. Keď mali ste problém s objednávkou a nemáte systémové potvrdenie, tak predtým mohli by ste nás informovať cez mail : [email protected] alebo telefonicky : 0907043818.
    Vždy sme ochotné, a rada pomôžeme a odpovieme na správy/problémy, ako v správe ako aj cez telefon. Ako aj môžete prečítať nižšie v recenziách.
    Dúfame že prečítate túto odpoveď a kontaktujete nás, lebo my žiaľ nevieme Vám zavolať, keďže nepoznáme vaše tel.číslo ani mailovú adresu.

S pozdravom a prianím pekného dňa! :-)

Dt parfemy

• Objednala som si tovar, ktory ako sa neskor okazalo, vobec nemaju. Potom Vam zavolaju, ze maju mensie balenia, ktore Vas stoji tak isto ako vacsie. Zavadzaju.

Reakcia obchodu DT parfémy

Je nám strašne ľúto že ste neboli spokojný s nákupom, ale ďakujeme za vašu recenziu!

Parfemik Yves Saint Laurent Saharienne dámska toaletná voda v testerovom balení bol v stave "VYPREDANÉ", vy ste si vytvorili aj tak tzv. "predobjednávku" - vašu požiadavku sme ihneď riešili, boli ste informovaná že parfémik aktuálne nie je skladom, ale naše pracovníci ihneď začali na tom pracovať aby sme objednávku doskladnili.
    Źiaľ tento parfemik je ťažko dostupný, boli ste informovaný telefonicky, že náš dodávateľ nedodal testerové balenie, ale menší objem. Ten menší objem má takú istú cenu, pretože vami objednaný tovar bolo testerové balenie, a menší objem má klasické balenie! Tester vždy má lepšiu cenu ako klasické balenie, ceny žiaľ nedokážeme ovplvyniť...

Dúfame že v budúcnosti budete spokojná s našou ponukou, ospravedlňujeme sa!! :-)

S pozdravom a prianím pekného dňa:

Dt parfemy

• natural sprej a nie parfém
    • Nevýrazná vôňa
    • Fake produk

Nikdy viac žiadny parfum z tejto stránky

Reakcia obchodu DT parfémy

ďakujeme za Váš nákup. Je nám veľmi ľúto,že ste bola nespokojná.

Nami ponúkané parfémy sú vždy originály, tak ako nám ich dodávatelia posielajú. Snažíme sa poskytnúť, čo najvyššiu kvalitu za prijateľné ceny. Bohužiaľ vôňu a výdrž produktov nedokážeme ovplyvniť. S parfémikom Prada Candy ešte nikdy sme nemali žiadný problem, neviem čo sa mohlo stať, ale dôvodom môže byť aj to, že od 1. marca 2022 nesmie kozmetika na území EÚ obsahovať lilial alebo butylfenyl methylpropional, väčšina parfémov obsahuje túto látku, preto mohlo sa stať že niektoré parfémiky nie sú až tak výrazné ako predtým.

Pri predaji na diaľku máte nárok na reklamáciu podľa obchodného zákonníka SR. V obchodných podmienkach na našej stránke nájdete všetky podrobnosti týkajúce sa reklamácie. Ak máte ďalšie otázky kludne nám zavolajte resp. napíšte cez [email protected]

S pozdravom a prianím pekného dňa! :)

DT Parfémy

Na objednaný tovar skladom odpísali, že nemajú až o 14 dní. Nik sa neozval a po troch urgenciách, ktoré končili v štýle "pozrieme sa na to a dáme Vám vedieť, zavoláme", len poslali mail, že tovar bude o ďalších 14 dní možno na sklade, pričom na ich stránke je stále skladom.
    Asi si myslia, že na vianočný darček ľudia budú čakať do februára.
    Objednávku som po 22 dňoch zrušil a urobil novú v obchode Parfumérka.eu. Po 18 hodinách od objednania som mal tovar doma a to precestoval cez 200 km.
    Tento obchod sa musí ešte veľa naučiť nielen o komunikácii so zákazníkom, dodacej lehote, ale o samotnom fungovaní obchodu všeobecne. Výsmešný smajl ako odpoveď na storno objednávky je len záverečným obrazom úrovne tohto obchodu. Nakupovať v tomto obchode je čisté utrpenie a určite neodporúčam!

Reakcia obchodu DT parfémy

Ďakujeme aj za vašu negatívnu recenziu, aj toto je spôsob, ako môžeme efektívne rozvíjať náš e-shop, Dôležitý je, aby sme chyby vedeli napraviť, prípadne sa ich vyvarovať do budúcnosti.

Na druhej strane je nám, strašne ľúto, že sme Gucci Bloom dámsku parfumovanú vodu nedokázali zabezpečiť, je to žiaľ parfém ktorý dodávateľ už dlhšiu dobu nemá v ponuke, o tomto fakte boli ste informovaný cez mail dňa: 18 November 2022 nasledovne :
    Dobrý deň !

"Ďakujeme Vám za objednávku, ale momentálne nemáme skladom, za 2 týždne budeme mať tovar, až potom by sme Vám mohli expedovať .

Viete toľko počkať?

Dajte nám prosím vedieť"

Vône, ktoré si naši zákazníci objednajú a my ich nemáme skladom ihneď objednávame od dodávateľa, teraz žiaľ nemal skladom, ale ako vždy aj vtomto prípade ihneď (6 December 2022 ) ste boli informovaný že nevieme vašu objednvočku zabezpečiť, vy ste nám napísali že už máte to objednaný z inej stránky.

Dúfame že v budúcnosti budete s nami spokojný! :-)

Pekný deň prajeme a ospravedlňujeme sa !

DT Parfémy

• Svojvoľne menia ceny po potvrdení objednávky v e shope ( cena prepísaná perom na faktúre ) zvýšila sa cena….. aj keď majú v obchodných podmienkach ,že platí cena ktorá bola v čase objednávky

Reakcia obchodu DT parfémy

Zákazník vždy je informovaný o zmenách, áno v tomto prípade stala sa chyba z našej strany, čo je nám nesmierne ľúto.

Dúfame že v budúcnosti budete s nami spokojnejší!

• Dobrá komunikácia, dostávali sme asi raz týždenne vždy v akom stave je objednávka
    • V emaily napísali otvorene o dostupnosti
    • Prehľadná, overená stránka
    • Nízke ceny, ale kvalitu nepoznám, lebo tovar neprisiel
    • Tovar sa im nepodarilo zohnať napriek tomu, že objednať sa dal
    • Tovar je môžné na stránke objednať aj keď dostupný nie je, to by sa asi mohlo radšej zmeniť. Vždy keď tovar nemajú, mal by byt označený ako vypredaný/nedostupný.

Stránka je fajn, prehldma, tovar síce na stránke dostupný k objednaniu, no obratom prišiel email, že nie je dostupný. V emaily sa pýtali či sme ochotní počkať kým tovar príde (udali deň). Času sme mali dosť do Vianoc, tak sme čakali ale v druhom emaily napísali, že tovar v skladoch dostupný nie je a vraj či chceme čakať na ďalšiu dodávku tovaru. Žiaľ teda nechceme. Ale aspoň napísali skutočný stav, žiadne falošne sľuby.

Reakcia obchodu DT parfémy

ďakujeme Vám za pozitívnu a zároveň aj za vašu negatívnu recenziu aj toto je spôsob, ako môžeme efektívne rozvíjať náš e-shop, Dôležitý je, aby sme chyby vedeli napraviť, prípadne sa ich vyvarovať do budúcnosti.

Na druhej strane je nám, ľúto, že sme Vám parfumovanú vodu nedokázali včas zabezpečiť, je to žiaľ parfem ktorý máme skladom len v externom sklade.

Vône v stave "vypredané a predobjednávka", ktoré si naši zákazníci objednajú a my ich nemáme skladom ihneď objednávame od dodávateľa a samozrejme potom dodáme našim zákazníkom na druhý deň.

DT Parfémy

• Ťahajú zákazníkov za na z sľubujú tento týždeň,nedodali ďalší týždeň pomýlili objednávku, hrozné

Reakcia obchodu DT parfémy

Vône v stave "vypredané a predobjednávka!, ktoré si naši zákazníci objednajú a my ich nemáme skladom ihneď objednávame od dodávateľa a samozrejme potom dodáme našim zákazníkom na druhý deň.

• Nic mi meprislo

Reakcia obchodu DT parfémy

Vaša objednávka je prichystaná od 4.11., parfémik sme Vám odložili.

4.11 sme Vám písali e-mail, aby ste nám napísali Vaše presné telefonné číslo, v objednávke ste zadali nespráne (o číslo je tam menej, kuriér by Vás nevedel kontaktovať bez t.č.)

Prosím kontaktujte nás na tel. č. : 0907 043 818, alebo na : [email protected].

Pekný deň prajeme! :)

DT Parfémy

tovar nemali vobec k dispozicii a nevedeli povedat kedy bude.

Reakcia obchodu DT parfémy

Na druhej strane je nám, ľúto, že sme Vám Tom Ford Jasmin Rouge for Woman dámsku parfumovanú vodu 50 ml nedokázali včas zabezpečiť, je to žiaľ nie každodenný parfém , tento parfem máme skladom len v externom sklade, boli ste informovaný cez mail že dokážeme si to zabezpečiť za týždeň.
    Vône, ktoré si naši zákazníci objednajú a my ich nemáme skladom ihneď objednávame od dodávateľa a samozrejme potom dodáme našim zákazníkom na druhý deň.

DT Parfémy

• Objednal som edp a 5 dní nič iba že evidujú objednávku. Tak som tam zatelefonoval, povedali že zajtra expedujú. Ak od nich chcete niečo ako darček pre niekoho, radšej nie.
    • Bez komunikácie.

Reakcia obchodu DT parfémy

Na druhej strane je nám, ľúto, že sme Vám parfém nedokázali včas zabezpečiť.
    Vône, ktoré si naši zákazníci objednajú a my ich nemáme skladom ihneď objednávame,
    ale sklady našich dodávateľov žiaľ nedokážeme ovplyvniť.

• Neskoré dodanie tovaru

Reakcia obchodu DT parfémy

je nám veľmi ľúto, že sme Vám parfém nedokázali včas zabezpečiť.

DT Parfémy

• Objednala som si tovar, ktorý bol na sklade, najskôr mi napísali, že bude dostupný za týždeň, potom že až za ďalšie 2 týždne a po mesiaci a pol sa ani neozvali. Keď som im písala, tak mi odpísali, že ho nemajú
    • Dlhá čakacia doba a aj tak tovar neprišiel

Reakcia obchodu DT parfémy

je nám veľmi ľúto, že ste bola nespokojná. Mrzí nás, že sme Vám parfém nedokázali zabezpečiť.
    ale sklady našich dodávateľov nedokážeme ovplyvniť.

S pozdravom a prianím pekného dňa. :)

DT Parfémy

• pár dni po objednaní mi napísali, že to nemajú ( a pritom na e-shope stále ponúkajú tento tovar aj keď ho teda vraj nemaju ) a naskladnia to o týždeň. o týždeň mi napísali, že to nemajú a naskladnia to o dva týždne. Radšej som to stornovala.

Reakcia obchodu DT parfémy

Veľmi nás mrzí, že sme Vám voňavku nedokázali zabezpečiť.
    ale sklady našich dodávateľov nedokážeme ovplyvniť.

S pozdravom a prianím pekného dňa!

• vona vobec nema vydrz a ani nevonia ako original :(( sklamanie za 70€ :(

Reakcia obchodu DT parfémy

ďakujeme za Váš nákup. Je nám veľmi ľúto,že ste bola nespokojná.

S pozdravom a prianím pekného dňa! :)

Za 3 tyzdne nic...

• Parfem nebol original.

Reakcia obchodu DT parfémy

ďakujeme za Vašu recenziu, napriek tomu musíme napísať, že nepredávame nie originálne vône ! Máme dve kamenné prevádzky, v ktorých by sme si takéto parfumy nemohli dovoliť predávať !
    Nakoľko vždy máte nárok na výmenu alebo vrátenie peňazí, ak nie je minuté z parfumu, stačí nám balík poslať naspäť aj s reklamačným formulárom a my vykonáme reklamáciu. Vždy sa snažíme vyhovieť každému nášmu zákazníkovi !

S pozdravom a prianím pekného dňa.

Katastrofa..

Reakcia obchodu DT parfémy

ďakujeme za Váš nákup. V ďalšom rade je nám veľmi ľúto, že ste bol/a nespokojný/á. Snažíme sa vyhovieť každému zákazníkovi, a preto nás veľmi mrzí Vaša nespokojnosť.

DT parfémy